Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Bilon z antysystemowym klipem

„Pandemiczna papka, gospodarka pada”.

Opublikowany

 

W oczekiwaniu na wspólną płytę Bilona i Kaczego „BRY.S”, od tego pierwszego otrzymujemy niespodziankę w postaci luźnego numeru „Larum”, w którym pojawia się także Paprodziad.

Antykonfliktowy, antypropagandowy, antysystemowy, nawiązujący do myślenia i świadomość. Dzisiaj specjalnie dla was niespodzianka. – komentuje Bilon na Instagramie.

 
45 komentarzy

45
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
MEXHANIK

Ehh tak jak starym HGW jarałem się kiedyś jak pojebany, a było to 15 lat temu, tak teraz widzę że odstawienie marihuany było najlepszą decyzją w moim życiu.

p0lskieSZMATY

Św. Józef z Nazaretu to pierwszy znany beciak, który wychowywał cudze dziecko. Matka b0ska zachowała się jak typowa kobieta, najpierw wpadka z chadem, a potem znalazła frajera i że niby dziewica. Nie bez przyczyny mówi się o niej, że to królowa Polski. W końcu prawdziwa p0lka.

debile z wykopu

Czy aż tak bardzo jarają cię wpisy umysłowych kalek z wykop.pl? Idź lepiej pomódl się o rozum i wybaczenie.

EJ TY KOLO!

░░░█▀▀░░█░░░░░░
░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░
░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░
░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░
░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░
░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░
░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░
░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░
░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░
░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░
░░▐█▐▄░░▀░░░░░░▐░█▄▄░░░
░░░▀▀▄Bilon ▄▐▄▄▄▀░

RiKAt

to dobre dla dzieci jak mozna miec 40 lat czy nawet 30+ i dalej sie tym podniecac

Old Spice Pure Sport

Pseudobunt na smyczy a la Jureg Offsiaque

MEXHANIK

Ci ludzie wszędzie widzą spisek, a jak twierdzisz żeby nie przesadzali to wg nich jesteś „MARIONETKĄ SYSTEMU”
Mniej narkotyków, więcej zdrowego rozsądku Bilon

Nbhkk

Jesteś idiotą jak wielu na tym świecie którzy nie mają pojęcia o histori o polityce. On zarobił więcej przez życie niż twojej rodziny 3 pokolenia razem wzięte pajacu jebany. Tym światem rzadzin syjonisci chazarzy, vatykan. Masz gowno w głowie a się wypowiadasz. Zamknij pizde i nie siej propagandy

Iuczjano

Każdy jest panem swojego losu.

MEXHANIK

sieje propagandę wypowiadając co myślę o ludziach wszędzie węszących spisek? wiesz głupia kurwo co to paranoja? to wpierdalanie pojebanej gadki o szczepionkach, żydach, masonerii, 5g etc.
zajmij się pierdolcu życiem i osiąganiem sukcesów w życiu, a nie zastanawianiem się nad kolejnym spiskiem którego nie ma. wiem że w Twojej rodzinie sukces to nie picie taniego alkoholu przez dobę, ale postaraj się zmienić bieg przeznaczenia, znajdź normalną pracę, kobietę, a przestaniesz wierzyć w chore teorie spiskowe. chuj Ci w kakao, nie pozdrawiam paranoiku

Nikita

Mechanik, a co kogo obchodzi co ty myślisz?

Użytkownik Glamrap

Tak samo jego chuj obchodzi co Ty myslisz gejozo.

HGówno

brawo popieram

Obozowy kapo

Bilon z antykibicowskim klipem
„Pandemiczna papka,gospodarka pada a legia warszawa to kurwa stara”

Jebać polskich kopaczy

I Arka LGBT Gdynia tez

żENADA

Arka Gdynia kurwa, świnia.

Demar DeRozan

Kolejny po gandziorze i wielu innych.Jal kurwa ściema to po chuj nagrywaliście hot16 ,żeby zebrać kasę na walkę z covid?a raczej oddać rządowi.Sokół jebany cwel nawet płakał,że za mało pseudoulicznik farbowany.To ludzie umierają na jebany spisek rządów????Kurwa Bilon pomyśl czasami bo jako MC to Ciebie szanuję ale czasami jak coś piwrdolniesz to się zastanawiam na chuj legalizować zioło.

Jajebie

Pierdolil by tak samo jak potłuczony bez jarania, zioło ma tu huja do rzeczy

p0lskieKURWY

WYMAGANIA KOBIET: min.180 cm wzrostu, pała min. 20 cm, rzeźba herosa, ładna twarz, ładne włosy, praca pod krawatem, apartament na osiedlu deweloperskim, albo domek pod miastem, auto klasy premium, charyzmatyczny, z poczuciem humoru taki, który jej odpowiada, żeby zarabiał w ciul pieniędzy, ale nie pracował dłużej niż 8h żeby miał dla niej czas //// WYMAGANIA FACETÓW: żeby była szczupła. I nawet tego nie potrafią zrealizować

p0lskieSZMATY

Związek wybolcowanej 28letniej #p0lka ze stabilnym finansowo beciarzem Mateuszem dla korego to pierwszy poważny związek.
Mateusz: Kochanie może spróbujemy dziś jakoś inaczej?
p0lka: O co dokładnie ci chodzi?
Mateusz: chciałbym spróbować seksu analnego
p0lka: Gaś to światło durniu! i nie mów mi o takich rzeczach bo zaraz wylecisz z tego łóżka!
Mateusz: Dobrze kochanie. Przepraszam kochanie. Już gaszę.
p0lka(pod nosem): Co za debil zasrany, myśli że jestem jakąś jego dziwką.

Tymczasem 8lat wstecz
Sobota. Godzina 1:34 A.M powrót z klubu w towarzystwie dynamicznego chada

chad tasuje jelita p0lki jak krupier talie do blackjacka

chad: dobra teraz wyliż mi chuja. Nie chce mi się iść do kibla umyć.
p0lka z wielkim pietyzmem i poszanowaniem godności oraz ze świadomością wspaniałości tej chwili wyjada bakterie kałowe, co rusz natrafiając na kukurydzę którą dzisiejszego dnia je po raz wtóry

Tak się dzieje życia cud.

nie powiem

bullseye

p0lskieKURWY

Do Polski należy sprowadzić 1mln kobiet z Ameryki Poludniowej a kosztami obarczyć polskie kobiety. I to jest to co naprawi demografie a nie żadne 500+ i okradanie polskich mężczyzn.

Odb

Bidon z antytransowym klipem.

EJ TY KOLO!

bidon z anty domowym systemem ugotuj mi mamo…ahahahha

tylkoUKRAINKI

Na Tinderze jestem ponad pół roku i przez ten czas łącznie spotkałem się z 17-19 dziewczynami z Polski (mówiąc to mam na myśli te pierwsze randki).

Wczoraj byłem pierwszy raz na randce z ukrainką i wiecie co?

Jestem zajebiście pozytywnie zaskoczony.

1. Dziewczyna mieszka dopiero 3 miesiące PL, ale bardzo się starała rozmawiać ze mną tylko po polsku. Nie szło jej najlepiej (co jest zrozumiałe ofc) i w efekcie budowała zdania polsko-ukraińskie (co było urocze na swój sposób), a jak czegoś ja nie zrozumiałem lub ona, to tłumaczyliśmy sobie dane słówko na angielski i nie było problemu. Wiele razy śmialiśmy się z siebie, gdy brakowało nam słówek 😀

2. Była bardzo zaangażowana w rozmowę. Gdy coś jej opowiadałem, cały czas dopytywała co się dalej działo, nawiązywała do swoich doświadczeń, uważnie mnie słuchała i utrzymywała ze mną kontakt wzrokowy (niby podstawy normalnej rozmowy dwójki ludzi, ale większość poznanych wcześniej dziewczyn miała problem by spełnić te wszystkie ww. „czynności”.

3. Nasze spotkanie trwało ok. 3 godzin i przez ten czas tylko RAZ wyciągnęła telefon i to tylko po to, gdy z ciekawości poprosiłem ją by sprawdziła ile jest km stąd do jej rodzinnego domu. (rozumiem, gdy ktoś raz na jakiś czas wyciągnie telefon czysto „kontrolnie”, ale korzystanie z telefonu non stop, gdy ktoś do Ciebie mówi, uważam po prostu za niegrzeczne, a niestety dziewczyny, z którymi się wcześniej spotykałem miały ten problem)

4. Nasze spotkanie mieliśmy zacząć od taktycznego spacerk

tylkoUKRAINKI

4. Nasze spotkanie mieliśmy zacząć od taktycznego spacerku w parku, ale rozpadał się deszcz i dziewczyna zapytała czy możemy zmienić plan i pójść do kawiarni, bo wiadomo włosy oraz niedawno co była chora. Żaden problem, jesteśmy już w kawiarni, nadchodzi czas płacenia, zaczynam wyjmować portfel, a ona mówi, że za nas obu zapłaci. Rzuciłem szybko, że ja za siebie zapłacę, na co ona odpowiedziała, że w zamian za to, iż przyjechałem po nią prosto pod dom (a mieszka na obrzeżach miasta), to chociaż w ten sposób mi się odwdzięczy. To był mój pierwszy raz z dziewczyną z Tindera, która sama zaproponowała, że za mnie zapłaci.

Podsumowując:
Albo wcześniej trafiałem na nieodpowiednie dziewczyny z PL, albo miałem szczęście trafiając na tak dobrze wychowaną dziewczyne z Ukrainy, albo po prostu ukrainka > #p0lka

Tego ostatniego nie wiem, bo za mała „próbka badawcza”, ale wiem, że na Ukrainie „zawołanie” „Sasha” używa się zarówno w stosunku do kobiet, jak i mężczyzn i jest to poprawne lingwistycznie. Dodatkowo papierosy kosztują u nich ok. 6zł za paczkę, a średnie zarobki ludzi nie mieszkających w wielkich miastach wynosi tam ok. 600zł, gdzie koszty codziennego życia podobno nie są znacząco niższe od tych w Polsce.

Sidney Polak

A potem się obudziłeś i zwaliłeś ojcu konia dupą

Pissing Cock

I co? Spotykasz się dalej z tą ayloną? Sporo się dowiedziałeś w 3 godziny! Zawsze na randkach pytam dziewczyny innych nacji, ile kosztują fajki, a w sumie o tym wszystkim co wypisałeś, wiedziałem nie rozmawiając z żadnym Ukrem…

nie inaczej

Jebać Ukraińców

p0lskieKURWY

Chłopak znajomej zniszczył jej mieszkanie bo miał atak zazdrości, dosłownie straty liczone w tysiącach, facet podany na policje( zazdrść bezpodstawna)
Umówiła sięna kawę ze mną bo chciała się wyżalić, zgodziłem się bo chciałem jej powiedzieć klasyczne ,, a nie mówiłem ”
Gadka zeszła na inne tematy, trochę chciałem ją ,, mętalnie poszturchać” i mówiłem jej ,że taki jak on to za 2 tyg będize miał kolejną bo jest badboyem.
I tu najlepsze
Zaczyna gadkę ,że też mógłym być trochę jak on dawać tyle emocji( dosłownie tak powiedziała)
Bo on zrobił z dnia na dzień tatuaż z jej imieniem, z ninacka zabiera£ ją na przejażdżkę po mieście, był słodki i czuły.
( gość bezrobotny, nie studiuje, bez kasy tylko zchwilówkami- jedna poszła na ten tatuaż, parę prac społecznych za sobą, prawie dostał wyrok za posiadanie ale sędzia się zlitował)
A ja zapierdalam na studiach plus praca, piję tylko na okazji, nie ćpam , cały czas liczę kasę by nie wydawać na pierdoły
A ta mi mówi że jestem gorszy od niego

I taka laska w wieku 25-30 lat stwierdzi ,że dość emocji czas na ustatkowanie się i nagle z nudnego śmiecia awansuje na beciaka

Mam gdzieś taki interes, żadna laska powyżej 25 nie ma u mnie szans a mam perspektywy na dobrą robotę i jak pomyślę ,że miałbym być z taką dziewczyną dla która kiedy$ patrzyła na mnie jak na nudnego frajera to krew mnie zalewa.
Walić takie p0lki

Baranina w bułce z mieszanym i świeżymi warzywami

Musisz po prostu spotkać normalną kobietę. I tyle.

Old Spice Pure Sport

Po jezyku i temacie widze ze aktualnie radio samiec i szarpanki sa katowane..

Pissing Cock

Niektóre rapery to więksi anarchiści niż punkowcy! Ale żeby być jednocześnie antykonfliktowy i antysytemowy, to trzeba mieć najebane do łba populizmów i ich nie rozumieć, do tego być niesamowitym przygłupem z przećpaną czapą!

Zapamietajqs

Hg to już tyle tekstów napisało na ten temat że niech młodzi się wykażą

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Notatka uległa zmianie :
Czasami jest dopisywana,
Oto lista pedofilów (media już to powoli nadają)bada to pan Ziobro :
TAXITA,Julka z Glamrap.pl,DZIARMA,CLEO,MARGARET,GABI,ADMA,MARIANNE,WDOWA,KATARZYNA PORYCKA,MARYSIA STAROSTA
PALUCH,SPONS,QUEBONAFIDE,TAQONFIDE,TACO HEMINGWAY,SŁOŃ który chciał mnie wywieść za granice,KARTKY,ŻABSON,BONUS RPK,MALIK MONTANA,BEDOES,SOKÓŁ I CAŁA WYTWÓRNIA PROSTO CHILLWAGON,wanna ogółem,KĘKĘ,PEZET,TEDE i wszyscy od Tedego z wytwórni,Marek Sobie,BORIXON,MAJOR SPZ Peja bezele i KaeN i inni jeszcze!! i w tym też Kaz Bałagane i Bonson !!!Belmondo to też jakiś dziwoląg hahaha Rafalala też KIZO,Boryga
A jeszcze ten pierdolnięty Aleksander Olsen z Żoliborza podający się za dziennikarza chuj wie co ode mnie chciał się nie z liścia nie z chuja przypierdolil do mnie..
Innych osób nie ruszam z rap sceny,to jest siatka pedofilska i handel ludźmi i dziecmi
Pisze to w obronie mojego synka Michałka
haH
Odpierdolcie się ode mnie
WON !!
Z DALA ODE MNIE I MOJEGO MAŁEGO SYNKA PEDOFILSKIE POPIERDOLEŃCE
!!!!!!!!

Ktoś wie kto to ?
EJ TY KOLO!

KURWA TEN IDIOTA INFORMATYK Z GLAM RAPU DOSZEDŁ DO TEGO ŻE JESTEM Z CZESTOCHOWY BO MU SIE IP ZGADZA CO ZA JEBANY PÓŁGŁUP NAPROWADZĘ CIĘ PÓŁGŁUPIE NIE NIE JESTEM Z CZESTOCHOWY COŚ CI SIĘ POPIERDOLIŁO.

EJ TY KOLO!

TO TYLKO MOJE PROXY W TLE…..

Pissing Cock

Ty brudasie jesteś z Zawiercia!

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Zniszczę Prosto w szybkim tempie,za sianie farmazonów i zamętu w moim życiu i mojego synka.Udzieliłam negatywnego komentarza dwa lata temu Katarzynie Poryckiej i za to się do mnie dopierdalają od dwóch lat.Inwigilacja,nękaniem telefonami nawet w nocy ,różnymi kłamliwymi informacji na mój temat,zresztą bardzo przekręconymi.Milczałam dwa lata na ten temat od momentu wrzucenia tego komentu,ale po dwóch latach coś we mnie po prostu już pękło ..Ci ludzie to pedofile,podłączyli inwigilację mojemu synkowi małemu i jeszcze wydzwaniali do niego przedstawiając się mu,że są zoofilami,tylko tak naprawdę to masoneria pieprzy się z kozami,a nie katolicy ,więc u nich jest tu u każdego masona-pedofilia,a w kościele pedofilia występuje tylko statystycznie w 2% całej społeczniosci katolickiej.. Katarzyna też się pierdoli z kozami w odbycie o czym powiem i napisze później . Dlatego masonom jest potrzebna ta hodowla kóz pod Warszawą.Illuminaci to pedofile zoofile i ZWYRODNIALCE,a zwalają to na Kościół ,Taka jest prawda o masonerii,dlatego te swoją spotkania bardzo ukrywają i co tam robią..I mój synek Michałek od dzieciństwa od 6 roku życia też został napiętnowany przez nich.Teraz ma 8 lat..Dlatego Cleo (mimo że nie jest z Prosto)niech NIE wyjeżdża z jakimiś fundacjami Polsat bo to umorusany ćpun z niej i alkoholiczka.Dlatego przysięgam że doprowadzę do upadku PROSTO.
INNYCH WYTWÓRNI NIE RUSZAM.
RACZEJ NIE INACZEJ..

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Katarzyna PORYCKA jest największym pojebem w Polsce i masońska okultystyczną czarownicą !!!ma takie kompleksy i niskie poczucie wartości z mojego powodu że dlatego mnie niszczy bo gdyby czula się ode mnie atrakcyjniejsza to nie atakowała by mnie codziennie praktykami masońskimi oszpecenia..hahaH
To jest zakompleksionE kurwisko z niej, gdzie z takim ryjem
DO MODELINGU PYTAM???-
JAK ONA NAWET PIERSI NIE MA
JEST CHUDA ZA BARDZO JAK SZKAPA ANOREKTYCZKA
NIE MA DOBREJ TWARZY ITD
I NIE POTRAFI SIE UBRAC.
I strasznie przerabiają jej zdjęcia,bo muszą,na każdym zdjęciu ma inny ryj,zmieniony technicznie..
HahahahaHHH
I z kozami się w dupę jebie,co wiemy z inwigilacji…

Andżej

Największa beka z „oświeconych” antysystemowców, którzy zupełnym przypadkiem powtarzają dokładnie to samo, co każdy nadużywający thc antysystemowiec. Czują się wyjątkowi, a jak na ironię, są jednymi z wielu, tłumem. Nie przychodzi im nawet do tych przejaranych łbów taki wniosek, że „w sumie to kurwa mówię to samo, co 20 innych moich, palących ziomków”. No i są kosmicznymi hipokrytami.

B1Lą

Czekam jeszcze na kawałek o masztach 5G.

Pimpek bim bom

Wszystko spoko tylko gdzie byliście jak np w stanach takie prawdy głosiły czarnuchy, chociażby lost children of Babylon, nephilim modulation systems czy nawet mr lif? Odkryliście Youtube, obejrzeliście wysrywy jakiegoś guru i teraz nagle wszyscy staliście się „świadomi”?

Paulo

Po pierwsze to wyjebane w ej cos tam kolo, czasem dobre pasty wkleja. Ale koleś od palucha, gdy tylko jest news z poznańskiej sceny to jest rozpierdol. Ziomek spami z paru kont i zawsze to samo. Wiesz co cie kurwo zdradzilo?????? Kazdy z iq 10 to zauwazy, w tym ja. Ten pierdolony usmieszek ktory dodajesz zawsze na koncu zdania, kurwo

Popularne