Sprawdź nas też tutaj

News

Bisz/Radex „Pokaż mi język” – singiel i teledysk

Album „Duch Oporu” ukaże się 4 października.

Opublikowany

 

fot. Kobas Laksa

Nowy singiel „Pokaż mi język” zapowiada najnowszą płytę bydgosko-warszawskiego duetu, której premiera planowana jest na najbliższy piątek 4 października. Utwór jest także częścią kampanii “Ojczysty – dodaj do ulubionych” (NCK), ktorej najnowsza odsłona poświęcona jest odpowiedzialnemu użyciu języka w sferze publicznej.

To już 4 odsłona singlowa albumu „Duch oporu”, do tej pory ukazały się takie single jak „Lascaux”, „Światło wody” i „Duch oporu”. Wspólnymi mianownikami całego albumu są niesamowite teksty i gry słowne Bisza i Radka oraz muzyka Radka przełamująca stereotypy hip-hopowych korzeni.
Niezwykły teledysk do piosenki stworzyli Kobas Laksa i Marcel Borowski.

Duet Bisz/Radex to jeden z najbardziej oryginalnych zespołów na scenie okołohiphopowej. Znani są ze swoich znakomitych tekstów oraz muzycznego, wykraczającego poza schemat podejścia do bitów. Nowy album „Duch oporu” to wielowątkowy komentarz do stanu świata. Jest to swoisty dialog o współczesności, tego co w niej zachwyca, ale przede wszystkim co uwiera, od pułapek cyfrowej rzeczywistości po refleksję nad masową kulturą.

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
WnukTedego

Lepszy jest tylko OSTR i Eripe . Bisz niszczysz oby więcej takich intelektualistów jak ty zamiast patusów typu Psychotrop czy Malik Montana .

JurnyStefan

No już wyjmij język z jego dupy, plebsie pierdolony. Głupi nie jest, ale nie róbmy z niego Jordana Petersona.

WnukTedego

Stul pysk bo cię w niego zajebie baranie . Oczywiście że to nie Hegel ale jak na polską scenę jest jednym z wybitniejszych tekściarzy . Wymień 10 którzy są znani a nie nawijają o ćpaniu chlaniu i pierdoleniu jakiś karyn. Chyba profesor ci dawno rowa nie odkurzał że się prujesz

Odb

Bisz/Radex „Pokaż mi kutasa” – singiel i teledysk

MOSIEK KACZYŃSKI

OSTR? PANIE DAJ PAN SPOKÓJ. TEN TO OSTATNIĄ KSIĄŻKĘ CZYTAŁ CHYBA W LICEUM. JAROSŁAW JARUSZEWSKI WIADOMO, ŻE INTELEKTEM PRZERASTA CAŁE HIPHOPOLO

WnukTedego

Uznajmy że mają podobny poziom i wspólnie plujmy na malika

Czupaczupas
fsdfasdf

Na tym zdjeciu wygladaja jak 2 gejow.

wojtus

okej,fajne
ale co to ma wspólnego z rapem?

Popularne