Sprawdź nas też tutaj

teledysk

„Bit jest Delorean” – Tede w oldschoolowym wydaniu

Powrót do klasycznego stylu nagrywania.

Opublikowany

 

Na kanale YouTube Tedewizja pojawił się teledysk do utworu “Bit jest Delorean”. Utwór to nostalgiczny, wręcz storytellingowy, rap TDF-a, świetnie osadzony na mocno oldschoolowym bicie. Klip do utworu został zrealizowany w Darłowie przez mohera.

Album ESPEOERTE 0121 powstał równie niespodziewanie, jak niespodziewanie zostanie wydany 13 grudnia 2021 nakładem wytwórni Wielkie Joł oraz Polski Rap. Podczas prac nad jubileuszową reedycją swojego debiutu, Tede przejrzał dziesiątki minidisców z nagraniami z epoki swojego debiutu. Oprócz niepublikowanych kawałków, które wzbogaciły wydawnictwo, odnalazł także własne bity, których nigdy wcześniej nie wykorzystał. Czekały 20 lat, by powrócić na fali sentymentu wywołanego przez pracę nad reedycją oraz wyjątkowym koncertem kwitującym w Katowicach premierę odświeżonego debiutu. To właśnie na tych klimatycznych bitach nagrał album będący kontynuacją swojego pierwszego longplaya.

Album na płytach CD i winylowych oraz kasecie magnetofonowej dostępny jest w sklepach www.tede.shop oraz www.asfaltshop.pl.

22 komentarze
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ZETEM
4 miesięcy temu

Klasa, znowu na dnie to wracamy do robienia prawdziwego rapu ale jak tylko łyknie trochę komercyjnego wiatru to znowu będzie się woził i wszystkich obrażał. Koledzy wszystko za Ciebie wymyślali i było dobrze a teraz już nie ma kolegów tylko same klakiery i dlatego pakujesz się w gówno.

ZAMKNIJ MORDE

Pejka Hot69
4 miesięcy temu

„BIT JEST BRAVERAN” autor Tede aka flaków weteran

Sentino
4 miesięcy temu

Całe polskie zapotrzebowanie na prawdziwy kunszt artystyczny zostanie zaspokojone moim artyzmem bardziej niz polskie blade dziewczyny gdy w 2015 piliśmy w sheratonie. Kolejne połączenia i koneksje to potwierdzenie na to że stworzyliśmy coś wyjątkowego dla chłopaków którzy chcą coś osiągnać i znają dobre restauracje. Cała warszawa klaszcze a echo roznosi sie jak wirus HPV po waszych siostrach na uczelniach. We were different, we stay golden. Obsługujcie komputery. Sicarios to movement. Powiększony zestaw i alaskan bed.

cwl
4 miesięcy temu

beka, wieprz i pener w tym samym momencie wydają jakieś chujowe reedycje starych albumów, to kiedy wspólny album?

Kondzio
4 miesięcy temu
Reply to  cwl

wtedy kiedy mi loda opierdolisz

Juzek
4 miesięcy temu
Reply to  cwl

jak już hejtujesz to sie doinformuj pacanie patentowany.

cwl
4 miesięcy temu
Reply to  Juzek

japa tam cwelu bity

Pejson
4 miesięcy temu
Reply to  cwl

to ja Ci wyjaśnię w takim razie… Peja tak samo jak Tede dysponuje chujem z waty i te reedycje i wspominki to wstęp do zgody i powstania nowego super składu FLAK FLAKON SKŁAD tytuł pierwszej płyty to SFLACZAŁE FLACZYSKA MIXTAPE, no i wszystko na bitach z na legalu a w tym czasie żona ryska będzie na decksa drągalu hahaha

Naczelny Hejter
4 miesięcy temu

„zostanie wydany 13 Grudnia 2021” który jest dzisiaj kurwa. Kto to pisze?

Digidongmen Widzew Łódź
4 miesięcy temu

Nie wiem ale jako jedyny przeczytałeś te wysrywy

doktor sowa
4 miesięcy temu

Boisz się wirusa zasrańcu? Izolacja jest bardziej niebezpieczna niż sam wirus.
Należy znieść przymus izolacji i kwarantanny.

Helmut
4 miesięcy temu
Reply to  doktor sowa

I przy okazji otworzyć też sklepy w niedzielę, bo to już jest skandal, że ja w niedzielę muszę bułki w placówce pocztowej kupować.

MINISTER
4 miesięcy temu
Tak, dobrze przeczytałeś kurwiu
4 miesięcy temu

Brzmi zajebiście.

Popularne