GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Black Eyed Peas ogłaszają premierę nowej płyty

Album „Masters of the Sun” będzie opowiadał o filantropijnej stronie człowieczeństwa.

Opublikowany

 

Najnowszy album Black Eyed Peas zatytułowany „Masters of the Sun” ukaże się już 12 października. Na krążku, poza utworem „Big Love”, znajdą się również między innymi single „Ring the Alarm, pt. 1, pt.2, pt.3” oraz „Constant Part 1 & 2”. „Masters of The Sun” to pierwszy od ośmiu lat nowy album BEP, następca wydanego w 2010 „The Beginning”.

„Big Love” to najnowszy utwór zespołu, który idealnie dopasowany do współczesnych, trudnych czasów. Opowiada o nadużywaniu broni, przemocy policjantów, wpływie mediów społecznościowych na relacje między ludźmi, a także konfliktach na tle rasowym. Black Eyed Peas w najnowszym singlu chcą przypomnieć, jak ważne są takie wartości jak miłość i nadzieja. Napisany i wyprodukowany przez will.i.am utwór to duchowy spadkobierca wielkiego hitu grupy „Where Is The Love?”.

Zyski ze sprzedaży „Big Love” trafią do organizacji March for Our Lives, która walczy z epidemią masowych strzelanin oraz do Families Belong Together – aktywistów działających przeciwko polityce rozdzielania imigranckich rodzin. Nowy singiel Black Eyed Peas został również wykorzystany w kampanii zachęcającej do udziału w wyborach.W rozmowie z magazynem „Complex” will.i.am przyznał: – Nowy album będzie opowiadał o filantropijnej stronie człowieczeństwa. To więcej niż przesłanie – to współrzędne GPS, jak dotrzeć do odpowiedniego miejsca. Otrzymujemy bardzo wiele przekazów, jak powinno się żyć, ale mam wrażenie, że ludzie wciąż potrzebują wskazania kierunku. Jak się dostać tam, gdzie powinniśmy? Jak odróżnić dobre i złe rady? My prześlemy właściwe koordynaty.

Niedawno muzycy Black Eyed Peas wydali z Marvel Comics swój pierwszy w karierze komiks. „Masters of the Sun: The Zombie Chronicles”, oparty na autorskim pomyśle will.i.am. Powstała również aplikacja towarzysząca historii.

Premierze płyty towarzyszy trasa koncertowa „The Masters of the Sun Tour” – będzie to pierwsze tournée grupy od ośmiu lat. Pierwszy koncert odbędzie się 27 października w Londynie, a ostatni 18 listopada w Dusseldorfie. Zespół odwiedzi m.in. takie miasta jak Manchester, Glasgow, Zurych, Hamburg, Paryż, Monachium czy Berlin.

Black Eyed Peas czyli will.i.am, apl.de.ap oraz Taboo, wydali sześć albumów studyjnych, które sprzedały się w liczbie ponad 30 milionów egzemplarzy. Grupa wygrała 7 Grammy.7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
rasista
4 lat temu

a ta biała szmata będzie wyła?

Trystydycymyt
4 lat temu

…filantropijnej stronie człowieka? Czy on mówi o zapierdalaniu w bluzie z cccp w klipie.
A tfu komuchu jebany!

POLAK
4 lat temu

good nigger dead nigger

Lil Pee
4 lat temu

„będzie opowiadał o filantropijnej stronie człowieczeństwa”

zerżnięte z bedoesa, sram na nich

cydży
4 lat temu

lizałbym stopy i dupsko

MANAGER KOKOZIEŁ
4 lat temu

SPORT PASJA ! SPRAWDŹ ZDROWE ŻYCIE !
NAJNOWSZY SINGIEL !!
http://www.youtube.com/watch?v=LlGSENEwPCE

cydży
4 lat temu

przeciez ten fajansiarski zespol to disco jest, nigdy to nie byl rap

Popularne