Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Black Eyed Peas z gośćmi – takiej współpracy jeszcze nie było

Nowy teledysk „Hit it”.

Opublikowany

 

Sześciokrotni zdobywcy Grammy i pionierzy mieszania gatunków przedstawiają nowy singiel „HIT IT” z udziałem Saweetie i Lele Pons. Premiera teledysku już dziś o 16. Takiej współpracy jeszcze nie było.

Singiel „HIT IT” łączy hip-hopową siłę natury i energię najgorętszej wschodzącej gwiazdy muzyki latynoskiej. Niesamowicie rytmiczna linia basu i wersy stworzone przez Black Eyed Peas, przerywane są charakterystycznymi taktami muzycznymi. Lele Pons rozgrzewa nastrój dwujęzycznym wstawkami i poleceniem „Kochanie, zróbmy to jeszcze raz”. Chwilę później Saweetie praktycznie rozpala utwór własnymi sprośnymi rymami.Singiel jest najnowszym wydaniem Black Eyed Peas od kawałka „GIRL LIKE ME” z 2020 roku z udziałem Shakiry. Tamten hit został odtworzony w serwisach streamingowych ponad 340 milionów razy na całym świecie, a teledysk zgromadził aż 463 miliony wyświetleń na YouTube. Tymczasem triumfalny album trio „TRANSLATION” ma do tej pory łącznie ponad 5 miliardów streamów i wyświetleń.

Płyta „TRANSLATION” zawierała cztery hity, w tym „RITMO (Bad Boys for Life)” z J Balvinem, „GIRL LIKE ME” z Shakirą, „MAMACITA” z Ozuną i J. Reyem Soulem (podwójna platyna w Polsce) oraz „FEEL THE BEAT” z Malumą. Naginając normy muzyki, hity Black Eyed Peas z latynoską fuzją doprowadziły hiszpańskojęzyczną muzykę na najważniejsze listy przebojów, a piosenka „RITMO” przez 24 tygodnie utrzymywała pierwsze miejsce na liście Hot Latin Billboard. Do tej pory Black Eyed Peas sprzedali ponad 50 milionów albumów na całym świecie. Czas rozpocząć kolejny rozdział w ich karierze! 


14 komentarzy
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Jean klaun van Szpilka
1 rok temu

Ale bym tą egzotyczną laseczkę murzynkę pryknął w tą czekoladową cipeczke ahhhh mokry sen polaczka robaczka ehhh

Profffffeessssor Trrrrappppuuuu Sicarios
1 rok temu

Polecisz jakieś fajne murzynki do zwalenia? Tylko mają mają mieć ładne twarze a nie murzyńskie japy jak orangutan. Do tego ładny anus i wielkie poślady

Jean klaun van Szpilka
1 rok temu

Polecam Jezabel Vessir ma fajne duże cycuszki i super dupcie, a i z twarzy milutka czekoladka

PejaTVN
1 rok temu

To te dinozaury jeszcze żyją ? Moje koleżanki z klasy się nimi jaraly ale to było kurwa 14 lat temu ! Wypierdalac ze starociami

wacco
1 rok temu
Reply to  PejaTVN

14 lat temu to koleżanki jarały się popowym Elephunk w którym porzucili wszelkie ideały i zaczęli tworzyć to co się świetnie sprzedawało. Po przyjęciu do składu Fergie, pop-piosenkarki z UK.

Posłuchajcie ich dwóch poprzednich albumów, normalny rap ze Stanów, dobry, w stylu De La Soul powiedzmy.
Zwłaszcza numer B.E.P. Empire w którym wyśmiewają to czym zaraz sami się stali… papką dla mas.Różnica że pierwszy 2 płyt sprzedali z 0.5 miliona a drugiej ponad 12…

No ale za dużo nie będę pisał o prawdziwym (kiedyś) rapie, przeciez to portal o i dla tych pedałów z polskiej „sceny”, nie psujmy atmosfery.

Bols Kamikaze niebieski
1 rok temu
Reply to  wacco

14 lat temu prawie to zaczynała się moda na Justina Biebera i One Direction a kończył na jakieś Emo odpady typy Tokio Hotel i Blok27.

Bols Kamikaze niebieski
1 rok temu
Reply to  PejaTVN

Jeśli najpierw piszesz, że twoje koleżanki jarały się tym 14 lat temu a później wypierdalać z starociami to prawdopodobnie równie dobrze możesz spakować siebie w worek i się wyjebać
na wysypisko. Poza tym co to za podejście, że jak coś jest stare to jest złe? kurwa gimbusie pierdolny

Mistrz Joda
1 rok temu

Singiel „HIT IT” łączy hip-hopową siłę natury i energię najgorętszej wschodzącej gwiazdy muzyki latynoskiej. Niesamowicie rytmiczna linia basu i wersy stworzone przez Black Eyed Peas, przerywane są charakterystycznymi taktami muzycznymi. Lele Pons rozgrzewa nastrój dwujęzycznym wstawkami i poleceniem „Kochanie, zróbmy to jeszcze raz”. Chwilę później Saweetie praktycznie rozpala utwór własnymi sprośnymi rymami.

Tekst jakby żywcem wyjęty z pisma Bravo Girl z lat dziewięćdziesiątych.

Psisyn
1 rok temu
Reply to  Mistrz Joda

Bo w redakcji glamrapu same prawilniaki.

Popularne