Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Blejd nadaje z poznańskich Jeżyc

Posłuchajcie singla „To musi dać owoce”.

Opublikowany

 

Blejd prezentuje drugi singiel z nadchodzącego „Na bitach dzbana mixtape”.

Klip został zrealizowany na poznańskich Jeżycach, a dokładniej osiedlu Ogrody, na którym raper się wychował. W teledysku oprócz najnowszego albumu „Męskie Sprawy” możemy zobaczyć m.in pierwszy skład Blejda czyli Teorię Poznania wraz z ich wypuszczonym albumem „Emocje” (2005 r.) oraz solowy „Mixtape 6+9” (2008), będące pierwszymi opublikowanymi albumami Blejda, które powstały właśnie za czasów spędzonych na rodzimym osiedlu.

– „Na bitach dzbana mixtape” to szybko zrealizowany album z bitów jakie Blejd zakupił od producenta, który nie dość, że jest dłużny mu pieniądze, to jak się okazało rok i parę miesięcy temu, sprzedaje swoje bity po kilka razy – m.in bit należący do Blejda od początku 2020 został sprzedany Kizo (Kizo – Art). Serdecznie odradzamy współprace z KAMILEM S. aka SKRZYNIARZ BEATS aka ANTONELLO gdyż to zwykły DZBAN. – czytamy pod klipem.

16 komentarzy
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Japon WP
1 rok temu

Nawijka, a raczej dukanie i sylabizowanie byle trafić w werbel rodem z 95′. Na jaki chuj to promować, pominę fakt zatrzymania się w rozwoju, kurwa ile jeszcze będzie klipów gdzie kolesie uważający się za raperów będą jak małpy machać łapami do kamery robiąc groźne miny?
Współczuję ludziom z klipu, kurwa, że wam się chce tracić czas na takie gówno jak stanie za raperem i machanie łapą, bo ktoś zapłacił, do numeru, którego pewnie nawet nie znają.
No i przede wszystkim typie jak nagrywasz od 2005, a nadal jesteś jebanym nonamem, to może warto wziąć się w życiu za coś sensownego, a nie strugać muzyka?
Jebać, tfu!

rado rdw ao
1 rok temu
Reply to  Japon WP

Ja nagrywam od 1998

Wnuk Tedego
1 rok temu

Wcale nie podjebał teledysku Penera „Akacja” nigdy w życiu

PeeRZetNaLegaluEwakuacjaDoSzalup
1 rok temu

Kurwa ale dno… żałuję że włączyłem… I faktycznie na bitach dzban

Gruby Pyton
1 rok temu

Sprawdzajcie nutę duetu ktory jeszcze namiesza https://youtu.be/eVXrxOpRknQ

Popularne