Sprawdź nas też tutaj

News

Bloki nie są już szare. Mrozu zamienia je w złoto z udziałem raperów

Artysta zabiera słuchaczy na wyprawę po osiedlu.

Opublikowany

 

fot. materiały prasowe

„Złote bloki” to szósty album Mroza, którym dodaje nowy wyrazisty kolor do swojej dotychczasowej twórczości.

Po gorącym przyjęciu płyt „Zew” i „Aura” artysta zabiera słuchaczy na wyprawę po osiedlu, które tętni wibracją muzyki soul, funk i oldschoolowego r’n’b.Krążek promowały trzy single: przebojowe i nostalgiczne „Złoto”, zjednujący osiedlową familię „Galácticos” jak i zaskakująco – emocjonalne „Palę w oknie”. Od dzisiaj fani artysty mogą przesłuchać pozostałych 8 numerów w serwisach streamingowych, a także udać się po swój egzemplarz do sklepu.

Mrozu o płycie „Złote Bloki”: – Nagrywanie energetycznych, dobrze nastrajających kawałków było dla mnie najlepszym antidotum na trudne czasy, w których żyliśmy przez ostatnie 2 lata. Większość materiału powstawała wśród warszawskich bloków, a każda ucieczka z osiedla dawała podmuch gorącego inspirującego powietrza. Dziś gdy czasy wcale nie są lżejsze tym bardziej czuję, że pozytywny przekaz tego albumu będzie potrzebny.

Gural i Ras gośćmi „Złotych bloków”

Artysta, osiedlowym zwyczajem, zebrał swoją muzyczną paczkę – na krążku usłyszymy złotych gości: donGURALesko i Ras – to ukłon do korzeni twórczości Mroza, gdy jeszcze produkował bity dla raperów.. Vito Bambino w numerze “Za daleko” nadaje dodatkowego dynamizmu materiałowi i czyni singiel pretendentem do soundtracku wakacyjnych tras samochodowych. Ostatnim gościem jest Jarecki, którego głos w połączeniu z Mrozem brzmi jakby byli ulepieni z tej samej bluesowo-funkowej gliny.Do współprodukcji albumu artysta zaprosił po raz kolejny Dryskulla i gitarzystę Piotrka ‚Rubensa’ Rubika, ale również DJ’a BRK, Roberta Cichego czy Kubę Galińskiego. Za miks i master odpowiada znany ze współpracy z czołówką polskiej sceny muzycznej Marcin Bors. Wielkie brawa należą się także Arkowi Sitarzowi z którym Mrozu napisał większość tekstów piosenek.

„Złote bloki” to kontynuacja artystycznej ścieżki, którą Mrozu obrał na poprzednich albumach, ale śmiało można powiedzie, że jako pełnokrwisty, doświadczony artysta który od lat podąża wytyczoną sobie ścieżką

Za okładkę płyty po raz trzeci odpowiedzialny jest Forin – projektant graficzny i graficiarz związany do lat z polską sceną hiphopową.

Tracklista

 1. Złoto
 2. Betonowy las
 3. Poligon feat. donGURALesko, Ras
 4. Galacticos
 5. Za daleko feat. Vito Bambino
 6. Nogi na stół feat. Jarecki
 7. Palę w oknie
 8. Zima
 9. Kalifornia
 10. 4 dni
 11. Bez świadków feat. Ras

9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Sikalafo
8 miesięcy temu

Mrozu najlepszy gangsta raper w tej części Europy. Propsy za prawilność zarówno w życiu jak i muzyce

kapucyn
8 miesięcy temu

donGURALesko to już się niedługo dogra nawet dzwoniącym z fotowoltaiki

Jozin
8 miesięcy temu

Midas Midaaas

Hari pota
8 miesięcy temu
Reply to  Jozin

SSIJ MI KUTAS

YO..
12 dni temu

20:16 29

je w złoto z udziałem raperów
Artysta zabiera słuchaczy na wyprawę po osiedlu.

Opublikowany 8 miesięcy temu 1 kwietnia 2022Przez Redakcja
fot. materiały prasowe
„Złote bloki” to szósty album Mroza, którym dodaje nowy wyrazisty kolor do swojej dotychczasowej

Mam zakola jak TPS
8 miesięcy temu

Mega łaczysko

114
8 miesięcy temu

Mrozik weź się ogarnij myslisz że masz 36 lat i dalej lania nie dostaniesz?? Biadal dalej ma zal za te bilety wstydź się!!! Pamiętaj w glowie zawsze zostaję fiflaki na ławkach…

Hahahaha
8 miesięcy temu

Porażka

Popularne