Sprawdź nas też tutaj

News

Bob One, Bas Tajpan i Kobik witają w Polsce

Premiera na kanale BOR Records.

Opublikowany

 

Fot. Dominik Zachariasz

Duet Bob One i Bas Tajpan zaprezentował właśnie kolejną odsłonę nadchodzącego longplay’a. Do współpracy przy singlu „Welcome2Poland” artyści zaprosili reprezentanta BOR Records, Kobika

To już 3., po „Halo” i „Nic o nas bez nas”, singiel zwiastujący długogrający album „Teraz”. Zapowiadany krążek stylistycznie nawiązywać będzie do poprzednich wspólnych projektów Bob One’a i Bas Tajpana. W nagraniach premierowego numeru udział wziął Kobik, przedstawiciel labelu prowadzonego przez Palucha.

Autorem bitu do „Welcome2Poland” jest Bob One, miksem i masteringiem singla zajął się Dawid Twardowski, a nagrania zrealizowano w katowickim MaxFloStudiu. Za wideoklip do numeru odpowiada ekipa Roka Entertainment.

 
10 komentarzy
10 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
sodomita
2 lat temu

kobik lepiej zarapuj o tej gorącej nocy w prozaku podczas której zostałeś wielokrotnie zgwałcony na swoich urodzinach przez kolegów będących w mefedronowym cugu

Odb
2 lat temu

Bobek One, Bas Tarpan i kubek kto słucha rege ten rucha kolege

Prop&Testo
2 lat temu

Bas tapczan

Prop&Testo
2 lat temu

Bas tajfun

johny spluwacz
2 lat temu

kto słucha rege ten rucha kobika

MIRAS X
2 lat temu
stary rozpalacz
2 lat temu

Zwykłe brudasy.

Kazek
2 lat temu

kobik ty beztalenciu z matecznego! pozer i wack jakich malo, tfuu

ProfesoorNauk
2 lat temu

Obudził mnie przeraźliwy smród. Podniosłem wzrok, jednak dookoła była jedynie ciemność. Zewsząd dobiegały dziwne niepokojące piski, a jednocześnie dawaly się słyszeć niskie, pulsujące dźwięki, jakby z wielkiego gara pełnego gotującego się gęstego sosu. Oczy powoli przyzwyczajały się do ciemności. Chwile później zobaczyłem zawieszoną na ścianę pochodnie, a u stop ściany zapałki. Podpalilem lont i nagle wszystko dookoła stało się wyraźne jak w blasku słońca. Okazało się, ze byłem w dupie swojej starej. Piski wydawane były przez spasione szczury, biegające gromadami po jelitach w te i z powrotem, jakby nieświadome beznadziejnej sytuacji, w jakiej się znalazły. Drogi na zewnątrz próżno było bowiem szukać, pies Filip wyjechał z sąsiadami na wieś.

rakuu123
2 lat temu
Reply to  ProfesoorNauk

Zapraszam na mój profil na wykop o tej samej nazwie. Więcej takich historii heh

Popularne