Sprawdź nas też tutaj

News

Bober rymuje… w puszkomacie

Raper w nietypowy sposób reklamuje Red Bull KontroWersy.

Opublikowany

 

fot. Piotr Szapel

Red Bull KontroWersy, czyli bitwy freestyle’owe, powracają po raz czwarty. W tym roku odbędą się one 29 lutego we Wrocławiu. W ramach zaproszenia na wydarzenie, jeden z czołowych polskich freestyle’owców – Bober – postanowił zaskoczyć przechodniów i „ponawijać‟ do nich z ukrycia. Wszystko zostało sfilmowane, a wideo dokumentujące niecodzienną sytuację dostępne jest na stronie www.redbull.pl/kontrowersy. Tam też znajdują się pełne informacje na temat 4. już edycji Red Bull KontroWersy.

Co by było, gdyby maszyny vendingowe potrafiły „zaczepiać” korzystające z nich osoby? Próbkę takiej historii możemy zobaczyć w materiale wideo zapowiadającym czwartą edycję Red Bull KontroWersy. Raper i freestyle’owiec Bober postanowił zostać głosem i oczami jednego z takich automatów, zaskakując przypadkowe osoby i zachęcając je przy okazji do wymiany zdań. I oczywiście – wszystko do rymu.

Ukryty w specjalnym pomieszczeniu MC, za pomocą kamer i mikrofonów zainstalowanych we wnętrzu maszyny mógł podpatrywać i wchodzić w interakcję z osobami kupującymi Red Bulla. Nie szczędził też rymów, co wprawiało przechodniów w wyraźne zaskoczenie. – Jeszcze w ten sposób puszek nie kupowałam i mało tego – przy automacie nie rymowałam. – odpowiedziała jedna z wkręconych osób.

Niecodzienna sytuacja, która miała miejsce we FlySpocie została wykorzystana przez Bobera do zaproszenia kolejną odsłonę Red Bull KontroWersy, która odbędzie się 29 lutego 2020 we Wrocławiu, w Akademia Club.

Tegoroczna edycja przynosi kilka zmian. W tym roku wydarzenie potrwa jeden dzień, a w finałowej 16 znajdzie się ośmiu rozstawionych zawodników zaproszonych przez organizatora. Wśród nich nie zabraknie utytułowanych mistrzów freestyle’u. Druga ósemka zawodników wyłoniona zostanie na miejscu, w trakcie tzw. Preeliminacji, na któe zgłosić się będzie można juz od 6 lutego.

Red Bull KontroWersy to cykl bitew freestyle’owych 1 vs 1, podczas którego MC’s mierzą się ze sobą na rymy, cięte riposty i punchline’y. Spośród wszystkich startujących zawodników jury wybierze ósemkę, która dołączy do grona ośmiu zaproszonych zawodników. Cała 16 weźmie udział w pojedynkach na słowa, które wyłonią mistrza tegorocznej edycji. W poprzednich latach po laur ten sięgnęli Radzias, Wawrzyn i Koro. W tym roku na zwycięzcę czeka nagroda w postaci 3 tysięcy złotych oraz vouchera o wartości 2 tysięcy na zakupy w sklepie prosto.pl.

Nad przebiegiem Red Bull KontroWersy 2020 czuwać będzie jury, które wybierze najlepszego freestyle’owca. Jego skład objęty jest jeszcze tajemnicą, ale z pewnością zasiądą w nim reprezentanci różnych, nie tylko hiphopowych dyscyplin sztuki, w których improwizacja jest istotnym elementem. Bitwy, jak co roku, poprowadzi Filip Rudanacja, zaś o podkłady muzyczne dla zawodników zadba Dj Lazy One.

Bilety na wydarzenie, w cenie 20 złotych w puli „early birds‟- potem 25 złotych, do nabycia za pośrednictwem platformy Going oraz w sieci sklepów Empik.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Odb

Bobra zamknęli w puszce i wsadzili do puszkomatu

Trystydycymyt

A świstak siedzi i podaje do dzioba Bonusowi RPK

Wasz Ziom

a naczelnik kończy makowca z Kaziem gałgagane

dzontrawolta

BOBER TO FRAJER. ROZJEBAŁ SIĘ NA SZWAGRA W SPRAWIE DEFACTO KREDYTOWEJ. TYLE W TEMACIE.

Innertia

Bober rymuje… w wannie
Raper w nietypowy sposób reklamuje tranzystory i higiene osobistą.

Nie mam nic do bobera ale nie mogłem sie powstrzymać, pozdro 🙂

Mkebe

2020 dopiero się zaczyna, a już wiadomo, że żenadą roku zostanie podsumowanie przez glamrap roku 2019.

PejaTVN

Dokladnie Bober zwykla parowka, rozjebal sie na psach i kazdy to wie.

Popularne