Sprawdź nas też tutaj

News

Bokser z kryminalną przeszłością zabrał głos, czy Popek jest kapusiem

„Chciałem się dowiedzieć dla własnego spokoju”.

Opublikowany

 

popek

Daniel „Hunter” Więcławski jest jednym z weteranów Gromdy. W organizacji, która zrzesza zawodników rywalizujących na gołe pięści stoczył 7 walk, z czego 4 wygrał. Całkiem niedawno do federacji dołączył też Popek, zostając jedną z medialnych twarzy Gromdy. Wobec jego osoby ciągnie się kontrowersja, czy zachował się zgodnie z kodeksem grypserów w sytuacji z Pomidorem. Właśnie poznaliśmy zdanie Huntera na ten temat.

Kryminalny status Popka to jedna z najbardziej niejednoznacznych rzeczy na scenie rapowej. Zdania na temat jego sztywności są podzielone. Krytycznie wypowiedzieli się o nim Żurom, Kazik Klimat Kartel i sam zainteresowany, czyli Pomidor. Odmiennego zdania jest Misiek z Nadrzyna. Popek dostał teraz kolejnego obrońcę, który ocenił sytuację na jego korzyść.

– Chciałem się dowiedzieć dla własnego spokoju. Nie uczestniczyłbym w czymś, gdzie całe życie walczymy z kapusiami, a nagle taka osoba byłaby w Gromdzie, to nie przeszedłbym obok tego obojętnie. Wysłuchałem Popka, nikt do niego nic nie ma. Z poważnymi osobami, które uczestniczą w tych aferach porozmawiałem i stwierdzili, że jeżeli wspólnik nie ma nic do niego, to nikt z boku nie ma prawa mieć nic do niego – ocenił Hunter.

Bez aspirowania do próby oceny Popka przez pryzmat więzienny, problematycznie zaczyna się dziać, gdy przyjrzymy się bliżej sensowi tej wypowiedzi. Nikt inny, tylko Pomidor był wspólnikiem Popka i to on jest sprężyną całej afery, która zatoczyła szerokie medialne kręgi. Wywiad, gdzie poruszono ten wątek możecie zobaczyć poniżej od 3:52.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

 

News

Mata chce nagrać z Sanah płytę z kolędami. „To byłby hit”

Zaskakująca odpowiedź rapera na pytanie w programie TVN’u.

Opublikowany

 

mata sanah kolędy

W najbliższą niedzielę Mata będzie gościem programu „Autentyczni”, w którym opowie o spektrum autyzmu. Raper zaskoczył odpowiedzią na pytanie odnośnie płyty z kolędami, którą miałby nagrać z Sanah.

Mata, Sanah i płyta z kolędami?

25 lutego na antenie TVN odbędzie się premiera odcinka „Autentycznych” z udziałem Maty. Kilka dni temu zdradził on, że także jest w spektrum autyzmu. Dziennikarze Wirtualnej Polski ujawnili, że raper odpowiedział m.in. na pytanie odnośnie płyty z kolędami. Pytanie rozbawiło wszystkich w studiu, ale Młody Matczak zaskoczył odpowiedzią.

– O! Fajne pytanie! Akurat wczoraj wymyśliłem, że chcę to zrobić. Wracałem samolotem z Barcelony i nagle mnie naszła taka myśl, że co by było, gdybym zrobił płytę z kolędami z Sanah. Przecież to by był jakiś hit! Sanah, jeśli to oglądasz, zróbmy płytę z kolędami! – powiedział.

Mata: „Chodziłem codziennie do kościoła”

Były członek SBM Label ujawnił w programie także, że był kiedyś bardzo wierzący. – Chodziłem codziennie praktycznie do kościoła. Czułem, że moja wiara jest najsilniejsza i każdego dnia czułem obecność Boga, byłem tego pewien na 1000 procent, że Bóg jest i jest ze mną. Ale z czasem zacząłem gdzieś gubić tę wiarę – przyznał.

Dlaczego tak się stało? – Wydaje mi się, że zacząłem dostrzegać bardziej zło w świecie, zacząłem widzieć to zło również w instytucjach kościelnych, z którymi byłem powiązany. To osłabiło moją wiarę – dodał.

Odcinek „Autentycznych” z udziałem repra zostanie wyemitowany w niedzielę 25 lutego o 20:00 na antenie TVN.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Solar: „Z trudem przychodziło mi wyjście z domu i odebranie telefonu”

Raper o problemach, z którymi się zmaga.

Opublikowany

 

Przez

Rok temu Solar opublikował osobisty singiel „Nigdy więcej 2022”, w którym poinformował, że sukcesy SBM Label okupił rozpadem własnej rodziny. Z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Depresją raper podzielił się ze słuchaczami pewną refleksją.

– Minął rok od premiery. Kiedy zaczynałem pisać ten numer, byłem w najmroczniejszym miejscu kiedykolwiek. Z trudem przychodziło mi wyjście z domu, odebranie telefonu czy odpisanie na wiadomość. Czułem się, jakby świat o mnie zapomniał, a jak już sobie przypomniał, to miał jak najgorsze zadanie – napisał Solar.

– Proces pisania i nagrywania był równie bolesny jak leczący, bo pomógł mi wyzwolić się ze wstydu, smutku, żalu, lęku i trudnych emocji, które mnie wtedy paraliżowały. Po premierze dostałem mnóstwo słów wsparcia zewsząd, od najbliższych i znajomych, przez słuchaczy, po ludzi, z którymi przeciąłem się gdzieś, kiedyś. Bardzo wam wszystkim dziękuję, dzięki wam poczułem, że jest tu znowu dla mnie miejsce. Ostatnie 365 dni było trudne, ale zdrowieję i jestem dobrej myśli. Jeśli masz blisko kogoś, kto przechodzi teraz przez trudne chwile, napisz mu coś wspierającego, weź na kawę, zrób coś miłego. Jeśli jesteś artystą – twórz, wyrzucaj z siebie trudne emocje. Jeżeli sam jesteś w trudnym momencie, nie bój się prosić o pomoc otoczenia, bliskich i specjalistów – zakończył.

Solar rok temu: „To my zabiliśmy hip-hop”.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Załęcki twierdzi, że Małolat K2 jest słabym kochankiem

„Dlatego pojechałeś do Turcji i powiększyłeś sobie k*tasa”.

Opublikowany

 

małolat k2 więzienie

Medialny konflikt pomiędzy Denisem Załęckim i K2 nabiera rumieńców. Ten pierwszy nie pozostał bierny na wcześniejsze zaczepki i postanowił odbić piłeczkę. Freak-fighter uderzył w czuły punkt i podzielił się relacjami kobiet, z którymi miał uprawiać s*ks Małolat. Według jego wersji jest to płaszczyzna życia, nad którą K2 będzie musiał jeszcze popracować.

Ile jest prawdy w tym, co twierdzi Załęcki, i skąd zdobył te informacje – wiedzą jedynie sami zainteresowani. Jednak Małolatowi na pewno musiało podnieść się ciśnienie, gdy zobaczył niedawne nagranie swojego oponenta. Pojawia się tam kilka zarzutów i prześmiewczych opinii, jedna z nich jest dość unikalna, nawet jak na skrajnie patologiczne standardy środowiska, z którego obaj się wywodzą. Freak-fighter twierdzi, że K2 przeszedł operację powiększenia p*nisa w Turcji, jednak nie przełożyło się to na umiejętność sprawiania przyjemności kobietom w łóżku.

– Słuchaj Małolat, to że chuj*wo ruch*sz w Polsce, to już chyba każda dziewczyna powie. Nar*chałeś się trochę, ale żadnej nie zaspokoiłeś. Dlatego pojechałeś do Turcji i powiększyłeś sobie k*tasa. Chociaż i tak od kilku kobiet już się dowiedziałem, że mimo dużego k*tasa, powiększonego zaznaczam, ch*jowo ruch*sz– przekazał Załęcki.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Największa fanka 2115 zrobiła sobie na ustach tatuaż „Fagata”

Spadła na nią potężna krytyka.

Opublikowany

 

Przez

ola holata

Ola Holata, TikTokerka z milionowymi zasięgami i zadeklarowana największa fanka ekipy 2115 pochwaliła się tatuażem na ustach, na których wydziarała sobie ksywkę Fagaty.

Pochodząca z Głogowa influencerka przedstawia się w sieci jako „white2115_girl”. Sama o sobie mówi, że jest największą fanką White’a 2115. Na jej profilach możemy znaleźć mnóstwo zdjęc i nagrań ze wszystkimi reprezentantami 2115, których jest wielką fanką. Dziewczyna ma od jakiegoś czasu jeszcze jedną idolkę – Fagatę.

Aleksandra postanowiła wytatuować sobie ksywkę Fagaty na wewnętrznej stronie ust. Oczywiście całym zabiegiem pochwaliła się w sieci. Z pewnością też domyślała się, że tego typu dziara spotka się z ogromną krytyką, ale wychodzi ona chyba z zasady, że co by nie mówili ważne, że mówią, a im gorzej mówią, tym korzystniej dla ciebie.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Kanał Zero i Sony Music Poland nawiązują współpracę

Pierwsze efekty współpracy poznaliśmy dzisiaj rano.

Opublikowany

 

Przez

Zwyczajowo przyjęło się, że piątek to najważniejszy dzień na światowych rynkach muzycznych. To właśnie wtedy artyści prezentują słuchaczom swoje nowe utwory w postaci singli lub albumów lub kompilacji, które trafiają do sieci i na sklepowe półki. Nie ma więc lepszej daty w kalendarzu na ogłoszenie współpracy, którą Sony Music Entertainment Poland nawiązało z Kanałem Zero – jednym z największych projektów w historii polskiego internetu.

Kanał Zero jest autorskim projektem medialnym dziennikarza Krzysztofa Stanowskiego, prowadzonym w całości w internecie z udziałem licznych ekspertów, dziennikarzy i twórców internetowych, wśród których znajdują się m.in. Robert Mazurek, Tede, Tomasz Rożek, czy były Dowódca Generalny Rodzajów Sił Zbrojnych RP – generał rezerwy Rajmund Andrzejczak. Do tej pory w programach emitowanych na Kanale Zero gościnnie pojawili się politycy, na czele z prezydentem Andrzejem Dudą, ale także związany ze SpaceX Tomasz Czajka czy bestsellerowy pisarz Jakub Żulczyk.

Współpraca pomiędzy Kanałem Zero i Sony Music Entertainment Poland ma na celu poszerzenie oferty platformy o treści związane z muzyką. Działania będą koncentrowały się przede wszystkim wokół promocji artystów związanych z Sony Music Entertainment Poland i ich wydawnictw. Okazją ku temu będą właśnie wspomniane piątki, kiedy to część pasma Kanału Zero zostanie poświęcona premierom muzycznym – nowym singlom i albumom. W miarę możliwości wśród gości w programach emitowanych na Kanale Zero będą się pojawiali również sami artyści. Pierwszym artystą zaproszonym w ramach tej współpracy do programu jest Tribbs, z którym wywiad przeprowadziła dziś o poranku Iza Krzan I Tede.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Kanye West numerem jeden na polskim OLiSie

Zaskakujący lider.

Opublikowany

 

kanye west

„Vultures” Kanye Westa i Ty Dolla $igna zrobiło sporo zamieszania nie tylko na listach przebojów, ale również w rankingach sprzedażowych. Album raperów trafił również na szczyt najlepiej sprzedających się płyt w Polsce – OLiS.

Zobaczcie jak prezentuje się zestawienie najpopularniejszych albumów łączące dane streamingowe ze sprzedażą egzemplarzy fizycznych. W sumie w zestawienu TOP50 pojawiły się 24 albumy rapowe.

OLiS: 09 luty – 15 luty 2024

 1. ¥$, Kanye West, Ty Dolla $ign – VULTURES 1
 2. Chivas – Deathcore
 3. Gibbs – SAFE
 4. Kleks – Akademia Pana Kleksa
 5. PRO8L3M – PROXL3M
 6. Daria Zawiałow – Dziewczyna Pop
 7. Travis Scott – UTOPIA
 8. Kwiat Jabłoni – Pokaz slajdów
 9. Dawid Podsiadło – Lata Dwudzieste
 10. sanah – Bankiet u sanah
 11. Męskie Granie Orkiestra – Męskie Granie 2023
 12. Taco Hemingway – 1-800-OŚWIECENIE
 13. Guzior – PLEŚŃ
 14. L.U.C., Rebel Babel Film Orchestra – Chłopi
 15. Kortez – Naucz mnie tańczyć
 16. Asster – ALL DAY FRESH
 17. Dawid Kwiatkowski – Pop Romantyk
 18. Travis Scott – ASTROWORLD
 19. Arctic Monkeys – AM
 20. Avi – Mały Książę
 21. sanah – UCZTA
 22. Szpaku, Kubi Producent – UZUMAKI FORMA OSTATECZNA
 23. 21 Savage – american dream
 24. Måneskin – RUSH!
 25. Chivas – młody say10
 26. Dawid Podsiadło – Małomiasteczkowy
 27. Tate McRae – THINK LATER
 28. AVI, Louis Villain – Akademia Sztuk Pięknych
 29. Travis Scott – Rodeo
 30. Kabe, Miszel – Złote Przeboje
 31. sanah – sanah śpiewa Poezyje
 32. Zeamsone – ???
 33. Taylor Swift – 1989 (Taylor’s Version)
 34. Olivia Rodrigo – SOUR
 35. OKI – PRODUKT47
 36. Cztery Pory Miłowania – Zaczynam od nowa
 37. Metro Boomin – HEROES & VILLAINS
 38. sanah – Irenka
 39. Stray Kids – ROCK-STAR
 40. Adele – 30
 41. PRO8L3M – Art Brut 2
 42. Olivia Rodrigo – GUTS
 43. Taco Hemingway – POCZTÓWKA Z WWA, LATO ’19
 44. Cigarettes After Sex – Cigarettes After Sex
 45. Oskar Cyms – NIGDY WCZEŚNIEJ
 46. Kuban – spokój.
 47. Lana Del Rey – Did you know that there’s a tunnel under Ocean Blvd
 48. Miley Cyrus – Endless Summer Vacation
 49. Taylor Swift – Midnights
 50. Mata – Młody Matczak


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2024.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)