Sprawdź nas też tutaj

Wideo

„Ból” – tajemnicza zapowiedź od SB Maffiji

Białas aktorem? Warszawski label się rozwija.

Opublikowany

 

Wydany przed miesiącem kawałek Lanka „Pressing” z udziałem Białasa i Reto przekroczył 5 milionów odsłon. Podobnie jest z wydanym trzy tygodnie temu numerem White’a 2115 „California”, który ma obecnie 5.3 mln odsłon. Warszawska wytwórnia kontynuuje dobrą passę i zapowiada nowy projekt.

Białas kilka dni temu zapowiadał, że zostaje aktorem. – Dawno mnie tu nie było, ale nie działo się to bez powodu. Cieszę się, że mogę się podzielić z wami rewelacyjną informacją. Niebawem będziecie mogli zobaczyć mnie w roli aktora – mówił.

Dzisiaj na kanale SB Maffija pojawiła się tajemnicza zapowiedź zatytułowana „Ból”. Widzimy na niej m.in. Białasa w całkiem nowej stylówce – na dresowo. W opisie trailera pojawiła się tylko data 18.07.18, która wskazuje na dzień rozwiązania zagadki.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
matematix

Ale białas to ma wieś wymalowana na mordzie, taki typowy rolnik, teraz ciuchy go troche ukryły ze niby miastowy ale kuuuurr… jednak

Gość

nie no kurwa, jebany celebryta o sobie film nagrywa hhahahahahahaha

Odb

Niezły shit to będzie. Jeszcze ten zatkany kinol cały czas

GlamRap

Boli nas jak musimy publikować coś o SB parobkach

łakkiller

Weź dwie tuby na ból dupy i nie piardol balasie

łakkiller

Ps bo dopiero odpaliłem ten trailer.
PS 2 kurwa balas ty to jesteś bezczelny, kopiujesz wszystko co modne i na swoją modłe przerabiasz, tutaj widać ze w chuj podobne do la haine nienawisc, a tu sam tytuł tez podobny ból. klamek nie ma bo to teresin, czemu nie czarnobialy ten film, kurwa jak kopiować to wszystko. Nie wiem jakim cudem przeszedłes casting chyba soral jest producentem tego dziela. Jeszcze szpaku dobrze gra sebusia bo nie musi grać, kurwa boje się ze to pobije jestem Bogiem.

Klaus der mutterficker

Bol dupy po analnym gwalcie na bialasie

Maitreya

https://www.youtube.com/watch?v=GAbyOG4inlI&t=1s
TO RAP PROSTO Z WYSP SYPIE SIE SKUNK Z KALKI

Popularne