Sprawdź nas też tutaj

Inne

Bonson i Avi pochwalili się wiedzą na temat piłki nożnej

Raperzy są gośćmi znanego Youtubera.

Opublikowany

 

Piłkarski Poker co tydzień weryfikuje wiedzę gości na temat futbolu. W najnowszym odcinku, który jednocześnie kończy pierwszy sezon programu, wystąpili Bonson oraz Avi, którzy w ubiegłym roku wydali wspólnie dwa utwory.

Włodarz programu, czyli Konrad Szymański, to jeden z najbardziej popularnych YouTuberów, którzy w całości swojej twórczości zajmują się zagadnieniem piłki nożnej.

Na stronie bonson.store trwa preorder albumu, który jest dostępny w dwóch wersjach. Do każdej z nich dodawane są unikatowe gadżety, które nie będą dostępne poza przedsprzedażą.Złoty Król, to ironiczne odwołanie do osobowości Bonsona. Artysta znany jest z dość hulaszczego trybu życia, sukcesywnie jednak w jego życiu następuje stabilizacja. Stara się opierać pokusom, mimo to demony często czekają za rogiem i nie zawsze udaje się odeprzeć ich atak. „Król się bawi złotem płaci”, ale czy wszystko złoto co się świeci? Czy wszystko jest tak kolorowe i fajne jak się wydaje? Jak zapowiedzieli sam raper i wytwórnia Def Jam Recordings Poland, najnowsze wydawnictwo, to jego najbardziej nieoczywista produkcja. W wersji preorderowej składać się będzie z 11 utworów oraz dwóch bonus tracków. Artysta nie współpracował jeszcze przy żadnej swojej płycie z tyloma producentami, co pokazuje tylko szeroki przekrój albumu. Na krążku pojawi się także kilku gości, którzy sukcesywnie będą ujawniani. Nie obędzie się bez sporych zaskoczeń, dlatego warto śledzić social media rapera oraz wytwórni! „Królu Złoty” bardzo często pojawia się w komentarzach, pod nowymi wydawnictwami Bonsona, co można odbierać jako docenienie jego warsztatu i umiejętności.

 
17 komentarzy
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
szlalom
3 lat temu

Bonson wyglada jak przecwelony brudnopis

BeImondo Informator
3 lat temu
Reply to  szlalom

Wyglada jak berliński gej tam pełno takich na ulicach.

Paź Królwej
3 lat temu

Piłka jest jedna a bramki są dwie, kto to ? mezo pan duze p

Skory syn
3 lat temu

To kurwa wstyd, jebac ogladanie spoconych facetow, jaraz was to idzcie sie z nimi jebac

ProofesorNauk
3 lat temu
Reply to  Skory syn

Dokładne.

ProofesorNauk
3 lat temu
Reply to  ProofesorNauk

Piłkarze to w większości pedały i płaczki. Byle kontakt z drugim chłopem i już leży i płacze. Co innego mma. To jest sport dla prawdziwych mężczyzn. Dwóch spoconych chłopów tarza się po ziemi a najlepiej jak jeden ma drugiego między nogami a drugi jest na górze i go napierdala. W sensie pięściami. Bo jakby się chłop lał z babą to stoprocent że by mu drygnął bo tam niejednokrotnie się stykają kutasami.

ProofesorNauk
3 lat temu
Reply to  ProofesorNauk

Nawet takie pornosy mma że niby chłop babe uczy zawsze się kończą jebaniem w kake.

ProofesorNauk
3 lat temu
Reply to  ProofesorNauk

I zwróćcie uwagę na przyszłość że zwykle gdy pojedynek kończy się w parterze to zwycięzcy stoi kutas.

TataMata
3 lat temu
Reply to  ProofesorNauk

Sokół na pewno nie ogarnął porównania on jest homosapiens

ProofesorNauk
3 lat temu

Beka ze spermiarzy zachwycających się Cleo. Głos ma niezły ake wygląda jak te ludziki z Avatara. Nic tylko ją pomalować na niebiesko.
A co do piłki nożnej to trochę jak z seksem. Trzeba odpierdalać cierpliwie po obwodzie i stosować różne sztuczki żeby kule zbliżyły się do siaty. Taka metafora jajec i pizdy jakby ktoś nie ogarnął. A jak już uda się stworzyć sytuację podbramkową to pamiętajcie. Z całej pety aż się cipa zaczerwieni.

mike
3 lat temu

ja pierdole jak patrze na tego bonsona to na sranie mnie podbija,zrobil sie na gangusa ale intelektu mu nie przybylo jakim debilem byl takim zostal.

Fufacz
3 lat temu

Bonzo i Navi pochwalili się wiedzą na temat cipki zdrożnej
Pozerzy są gośćmi znanego Lgbtubera.

Non phixon
3 lat temu

Raperzy u Youtubera.Byle być popularnym to pójdą wszędzie. Daję sobie obciąć swoje dwie lewe ręce, że Bonson spierdoli epke Piha

PIEKNE WLOSY MARECZKU
3 lat temu

CO TOZA BIZON WYTATUOWANY??

EnoHoNo
3 lat temu

Ponton i Evi pochwalili się wiedzą na temat technik kąpieli
Raperzy są uczestnikami kąpieli znanej skandalistki

Popularne