Sprawdź nas też tutaj

News

Bonson i Gedz nagrywają płytę

Sprawdziły się nasze przypuszczenia.

Opublikowany

 

Gedz

Trzy tygodnie temu informowaliśmy, że Bonson ma już nagrany kolejny album z Soulpete. Raper pytał wtedy słuchaczy, na czyich bitach chcą go jeszcze usłyszeć. Obserwując media społecznościowe naszej sceny zasugerowaliśmy, że rapera niedługo usłyszymy na produkcjach Gedza. Nie myliliśmy się.

„Robię album z Bonsonem”

Gedz poinformował za pośrednictwem FB, że faktycznie podjął on współpracę ze szczecińskim raperem. – Robię album z Bonsonem. I to nie żarty choć jest Prima Aprilis – ogłosił 1 kwietnia.

Niestety na razie nie znamy żadnych szczegółów dotyczących tej kolaboracji. Możemy jedynie przypuszczać, że ich wspólny krążek trafi do słuchaczy w drugiej połowie roku.

Współpracują od lat

Drogi Bonsona i Gedza przecięły się już kilka lat temu. W 2014 roku Gedz pojawił się w numerze „Nie wiem co to pokora”, który zasilił album „MVP” Bonsona i Matka. Rok później raperzy zaprezentowali remix numeru „Red Bull”.

„Bohema” od Gedza

Obecnie Gedz jest w trakcie promocji nowego wydawnictwa „Bohema”. Po niedawnej premierze singla „Kosmita”, reprezentant BOR Gedz dostarczył nam w poniedziałek kolejną dawkę muzycznego klimatu osadzonego w pozaziemskim klimacie. „Onigiri” to luźny utwór, który prawdopodobnie nie znajdzie się na albumie „Bohema”. Kawałek wyprodukował trójmiejski duet 808bros, który współtworzą Gedz i LOAA. W tracku gościnnie wokalnie pojawia się QRY z Chillwagon.

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
kredensik

Pfff nic ciekawego taka kolaboracja. W.E.N.A. robi wspólny album z siecia supermarketów „Pawel i Piotr”. Bedzie pozowal do zdjec z róznymi produktami, które znajda sie w reklamówce juz w TWOJEJ skrzynce nba listy od maja!

Sztos! Ja sie jaram…

Czysty Anal

Szacunek dla W.E.N.Y. jedyny prawdziwy w tej podlej grze

Odb

Płyta bonsoni się z nagrywającym gedzem

hsf

Gedz od zawsze props. Prawdziwy wujaszek polskiego niuskulu

Czysty Anal

Props dla obu panow

Biedroń

Fajny ten pedalek na tym zdjęciu jest jak chiński znak równowagi nie za męski i nie za kobiecy wszystkiego ma po równo pewnie lubi brać i dawać propsuje.

xddddddd

Ten bonson to jakiś hipster co bardzo chce być raperem ?

Papiez polak

Dobrze ze Pih nic nie wypuszcze haha
Kto my chcial go sluchac

Cwel Cweles Cwelkinson

PIH to ten co wyruchał razem z pięcioma kolegami TEDEGO kurwe?

Popularne