Sprawdź nas też tutaj

News

Bonson i Gedz nagrywają płytę

Sprawdziły się nasze przypuszczenia.

Opublikowany

 

Gedz

Trzy tygodnie temu informowaliśmy, że Bonson ma już nagrany kolejny album z Soulpete. Raper pytał wtedy słuchaczy, na czyich bitach chcą go jeszcze usłyszeć. Obserwując media społecznościowe naszej sceny zasugerowaliśmy, że rapera niedługo usłyszymy na produkcjach Gedza. Nie myliliśmy się.

„Robię album z Bonsonem”

Gedz poinformował za pośrednictwem FB, że faktycznie podjął on współpracę ze szczecińskim raperem. – Robię album z Bonsonem. I to nie żarty choć jest Prima Aprilis – ogłosił 1 kwietnia.Niestety na razie nie znamy żadnych szczegółów dotyczących tej kolaboracji. Możemy jedynie przypuszczać, że ich wspólny krążek trafi do słuchaczy w drugiej połowie roku.

Współpracują od lat

Drogi Bonsona i Gedza przecięły się już kilka lat temu. W 2014 roku Gedz pojawił się w numerze „Nie wiem co to pokora”, który zasilił album „MVP” Bonsona i Matka. Rok później raperzy zaprezentowali remix numeru „Red Bull”.„Bohema” od Gedza

Obecnie Gedz jest w trakcie promocji nowego wydawnictwa „Bohema”. Po niedawnej premierze singla „Kosmita”, reprezentant BOR Gedz dostarczył nam w poniedziałek kolejną dawkę muzycznego klimatu osadzonego w pozaziemskim klimacie. „Onigiri” to luźny utwór, który prawdopodobnie nie znajdzie się na albumie „Bohema”. Kawałek wyprodukował trójmiejski duet 808bros, który współtworzą Gedz i LOAA. W tracku gościnnie wokalnie pojawia się QRY z Chillwagon.

 


9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
kredensik
4 lat temu

Pfff nic ciekawego taka kolaboracja. W.E.N.A. robi wspólny album z siecia supermarketów „Pawel i Piotr”. Bedzie pozowal do zdjec z róznymi produktami, które znajda sie w reklamówce juz w TWOJEJ skrzynce nba listy od maja!

Sztos! Ja sie jaram…

Czysty Anal
4 lat temu
Reply to  kredensik

Szacunek dla W.E.N.Y. jedyny prawdziwy w tej podlej grze

Odb
4 lat temu

Płyta bonsoni się z nagrywającym gedzem

hsf
4 lat temu

Gedz od zawsze props. Prawdziwy wujaszek polskiego niuskulu

Czysty Anal
4 lat temu

Props dla obu panow

xddddddd
4 lat temu

Ten bonson to jakiś hipster co bardzo chce być raperem ?

Biedroń
4 lat temu

Fajny ten pedalek na tym zdjęciu jest jak chiński znak równowagi nie za męski i nie za kobiecy wszystkiego ma po równo pewnie lubi brać i dawać propsuje.

Papiez polak
4 lat temu

Dobrze ze Pih nic nie wypuszcze haha
Kto my chcial go sluchac

Cwel Cweles Cwelkinson
4 lat temu
Reply to  Papiez polak

PIH to ten co wyruchał razem z pięcioma kolegami TEDEGO kurwe?

Popularne