Sprawdź nas też tutaj

Inne

Bonson o płycie „Restart”: To nowy początek i pomysły

Dziś premiera pierwszego singla oraz start preorderu.

Opublikowany

 

Soulpete i Bonson / fot. @slvsky

Dziś o 11:00 na kanale YouTube Asfalt Records premierowy odsłuch singla BonSoul pt. “Małpi gaj” z gościnnym udziałem Rasa (Rasmentalism), Jana-rapowanie oraz Holaka. Utwór zwiastuje najnowszy album duetu pt. “Restart”. W tym samym czasie na asfaltshop.pl pojawi się wersja fizyczna płyty w wyjątkowej, limitowanej edycji specjalnej, która będzie dostępna wyłącznie w przedsprzedaży. Autorem zarówno okładki jak i identyfikacji graficznej jest Pewee3000. Piąta płyta duetu BonSoul ukaże się nakładem wytwórni Asfalt Records.

Wyjątkowość tej płyty polega nie tylko na tym, że to pierwszy krążek duetu wydany w Asfalcie po kilku latach działalności w undergroundzie. Tym razem Soulpete (producent) i Bonson (raper) po raz pierwszy razem – „back to back” – pracowali nad materiałem w studio. Wyjątkowy też jest dobór gości, niewidzianych wcześniej na nagraniach projektu, w tym obecność wokalistów i wokalistek oraz tak zwanych „żywych” instrumentów. Muzycznie na płycie można wyodrębnić trzy przechodzące w siebie motywy: funksoulowe wprowadzenie, mroczniejsze rozwinięcie i nostalgiczne zakończenie. Całość spina DJ Te. Tymczasem tak o prawdziwym (jak widać) „Restarcie” mówi gospodarz mikrofonu: „Rok bez nowej płyty BonSoul to rok, któremu czegoś by brakowało. Ta płyta to nowy początek, nowe wyzwania, nowe pomysły.”

Okładka „Restart”

Skład grupy BonSoul tworzą dwie postacie: Bonson – o którym słyszał każdy słuchacz choć minimalnie orientujący się w polskim rapie – oraz Soulpete, czyli jeden z najbardziej aktywnych hiphopowych producentów w Polsce. Wspólnie nagrali do tej pory cztery bardzo dobrze przyjęte przez fanów płyty. Pierwsze dwie – “Lepiej się witać” i “Lepiej nie wnikać” – to aktualnie rarytasy dla kolekcjonerów. Całe nakłady rozeszły się już w przedsprzedaży prowadzonej bezpośrednio przez samych zainteresowanych.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Jasiu

ten człowiek wygląda jak clown xD

JA JEBE

Bonson to ta smutna pizda co myśli ze jak se wytatuluje czoło to typiarki zwrócą na niego uwagę.

Ksiądz Wikary

Gdy ktoś cie uderzy nadstaw drugi policzek
Ej lala wystaw picze to cie przeliże
Wjeżdżam do klubu i zrzucam koloratke
W kiblu dzikie okrzyki jakby ktoś ruchał twoją matke
Wszystkie kabiny zahęte a mi się chce kupe
Otwieram drzwi z kopa, widze owłosioną dupe
Jakiś leszcz rucha lampucere
Wyłapał z liścia teraz ja sram a ona czyści mi giwere.

Kutachryst

dobre w chuj

Odb

Bonson ma pomysł i na początek restartuje swoją pyte.

asdewr

toż to same modelki , ciuszki , instagram fotki zero męskości a tfu curva!!!!

Marek pogromca milfów

Analny restart Bonsona

RAFAŁ SYN DIXONÓW

Bonson pierw ciśnie po żabsonach a potem zaprasza na płyte jan-gejowanie beka

Popularne