Sprawdź nas też tutaj

News

Bonson: „W pewnym momencie przestałem w siebie wierzyć. Całkowicie”

Raper jest gościem magazynu WuDoo.

Opublikowany

 

Gościem dzisiejszego magazynu WuDoo będzie Bonson. Szczeciński raper opowie, dlaczego zdecydował się na „Króla Złotego”, inspiracjach, tego, jak ważny jest dla niego fanbase czy też odczuciach po wstąpieniu w szeregi Def Jam Poland.

O tym, jak rap może zastąpić terapeutów. – W ogóle mi się nie podobało i tym terapeutom się nie podobało. – twierdzi Bonson. – Wychodząc ze studia i że tak powiem ‚wyrzygując’ te wszystkie numery, wersy, wracałem… oczyszczony. – dodaje.

Emocje to coś, co wyróżnia artystę w rap grze, dlatego nie zabraknie gadki o wzlotach i upadkach. – W pewnym momencie przestałem w siebie wierzyć. Całkowicie. – tłumaczy raper. – Teraz, tworząc tę płytę. – dodaje.

Magazyn WuDoo reprezentuje polską scenę hip-hop/rap od samych jej początków. Ta audycja wypromowała wielu artystów w tym: VNMa, Zeusa czy Łonę. Była areną walk freestylowych, oraz potyczek przez „rap telefon”. Aktualnie skupiamy się na cyklach „Open Mic”, gdzie raperzy na żywo pokazują swoje możliwości i skille. Realizujemy wywiady „face to face” oraz te przez telefon. Na naszym kanale WuDooTV prezentujemy różne realizacje z tej legendarnej audycji, której rezydentką jest Aśka Tyszkiewicz. Audycja ma swoją premierę w każdy czwartek na antenie Radia Szczecin. Wśród hostujących pojawiają się Siwa, Sage oraz Jimmy.

Magazyn WuDoo emitowany jest w każdy czwartek (20:00-22:00) na antenie Polskiego Radia Extra. Prowadzenie: Aśka Tyszkiewicz, Anna Obrocka.

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
dzontrawolta

NO I DOBRZE. SPIERDALAJ.

Ja i Zdziś

Ja sie nie pierdole w tancu #johntravolta

Bonson

Okej, już mnie nie ma

Odb

Bonson: „W pewnym momencie przestałem się kąpać. Całkowicie”

Tim Duncan

Bonson chuj ci w dupe za spierdolenie kawałka Piha.On ci tego w oczy nie powie,ale pewnie też jest wkurwiony twoim dukaniem.Dobrze,że dukasz na końcu to po zwrotkach Piha można wyłaczyć.Żaden z ciebie mc.spierdalaj obciagać filipkowi judaszu.

Sok z pizdy

Urzekło mnie to naprawdę 🙁 a konfidenta u wegi zagrałeś bo jesteś szczery? S.P.I.E.R.D.A.L.A.J Nie wierzę w ani jedno twoje słowo. Ps. Pedały i cwele dają minusa temu komentarzowi . START

kikiki
Prawda

16:49 7

Opublikowany 23 godziny temu 12 marca 2020 Przez Sebastian Skajnowski

KoronaPrzymus

Słynny polski raper belmondo nagrał disa na koronawirusa
Sprawdź wiadomość jaka wysłał do fana
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
https://youtu.be/hMfimj5L01s

Enemenelaos

Kafar naśmiewa sie z porażki Resta https://www.youtube.com/watch?v=lqANvY_-sbo

Rafałala

Szacun Bonson, w pełni się zgadzam.

Popularne