Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Nowa supergrupa na scenie: Bonson x Głowa PMM x TKZetor prezentują drugi teledysk z projektu Gruz Braders „Grudki, smutki, rap do wódki”. Klip powstał do numeru „Nie byłem nigdy” wyprodukowanego przez KPSN-a.


„Grudki, smutki, rap do wódki” to projekt, za którego realizacją stoją Bonson, Głowa PMM oraz TKZetor. Trójka szczecińskich raperów nagrała płytę pełną brudnych i trafnych wersów, w których wyraźnie usłyszymy klimat przesiąkniętych alkoholem chodników. Żaden z nich nie przebiera w słowach, opisując rzeczywistość taką jak widzi. W niektórych numerach rozliczają się oni z otoczeniem i pokazują realia polskich podwórek. W innych przenoszą słuchacza w tryb sytej domówki, z której nikt nie chciałby wyjść. Za znaczą część warstwy muzycznej utworów odpowiada KPSN. Na płycie usłyszymy również produkcje Matka i Jack Frosta. 
5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek Andrzejewski
4 lat temu

i nigdy nie będziesz wypierdalaj

Priti Riczi Walet
4 lat temu

Bonson ostatni prawdziwy. Mam nadzieje że nigdy nie strzeli ci do łba nawijać na autotunie. Głowa i ten drugi jak były wackami tak są nadal
https://www.youtube.com/watch?v=XQreiTlvr-w

Www
4 lat temu

Cale szczescie,ze w zalewie pedalskich przyspiewek o menstruacyjnych bolach ktorych to fejm sprawil ,ze coraz mniej hip hopu slucham ,mozna znalezc rap ,ktory moze i platyn nie zbiera ,ale przynajmniej jest rapem.

1743
4 lat temu

18:34 17

MIRAS X
4 lat temu

Tak dla ciekawości propozycja https://youtu.be/Tw-3sLQZfis INŻYNIERIA projekt 140

Popularne