Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Bonus RPK & Arczi Szajka ft. Wujek Samo Zło „Eksperyment” – teledysk

Opublikowany

  

Klip promuje album "Ekspryment".

Ciemna Strefa prezentuje klip do kawałka pt. "Ekspeyment". Jest to numer promujący nadchodzący wielkimi krokami album Bonusa RPK i Arcziego Szajki, który ukaże się jesienią 2017 roku. 

Kawałek powstał w CS Studio. Gościnnie w refrenie udzielił się Wujek Samo Zło. Cały klip został zrealizowany podczas koncertowego wypadu do Holandii i Belgii. Za bit odpowiedzialny jest WOWO, a mix ogarnął DJ Deszczu Strugi.18 komentarzy
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Muody Dzi
5 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3Q7lMpfOT1Q[/youtube]

wlodek
5 lat temu

lol ale gunwo pzdr

RPS11112111
5 lat temu

Zaloze się kurwa ze będą chamskie komentarze tutaj

o ja cie...
5 lat temu

Ale gówno. Patola totalna. Nie wiem co gorsze w tej „piosence”: rymowanki patusów z ciepłej strefy czy wujek w refrenie?!?!?! Beka w chuj.

Hehehahha
5 lat temu
Reply to  o ja cie...

Pedale bo rap się wywyodzi z takich klimatów , jak Ci nie pasuje to idź słuchać jebanego w dupę TPOPU , choc ten Trap nie ma nic wspólnego z rapem , bardziej to jest do popu podobne i powinno się nazywać TPOP

Ja i tak wole te klimaty :

[youtube]https://m.youtube.com/watch?v=-mBilft7RiE[/youtube]

Hehehahha
5 lat temu
Reply to  Hehehahha

[youtube]https://youtu.be/-mBilft7RiE[/youtube]

ŻAL
5 lat temu
Reply to  Hehehahha

Ale musisz być zjebany 😀

Pablo Grochów
5 lat temu

Wujek dobry wariat, Bonus prawdziwy normalny chłopak. O Arczim się nie wypowiem bo to KRK Reprezentant i typa na oczy nie widziałem. Jebać lamusów w ciasnych spodniach sępiących 20ziko od matuli na szuszlee

Eldoka Na Wonlo
5 lat temu
Reply to  Pablo Grochów

Co to jest szuszlee?

Zbyniu S.
5 lat temu

Szuszle to jest dupa.

Pararara
5 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-HVAMKNC0R8&t=8s[/youtube]

Pp
5 lat temu

Arzci ich zjadł obu

cydży
5 lat temu

I ZNOWU JEBANA PATOLOGIA. DLACZEGO ICH JESZCZE TA ZIEMIA NOSI. ZA KRATY PATUSOW.

Uliczny mentor
5 lat temu
Reply to  cydży

Wszędzie ten sam komentarz walisz jak jest o ulicznym rapie. Jak Ci się nie podoba wyłącz jak masz gescik. I w ogóle nie czaję o chuj się przypierdalasz do tych ludzi. Jak to ktoś powiedział, nie znasz kurwy nie ublirzaj.

cydży
5 lat temu
Reply to  Uliczny mentor

I TAK BEDZIE ZAWSZE PAJACU Z OBSRANEJ BRAMY BEZ ŻYCIA. JEBAC CIEBIE I CALA PATUSIARNIE.

Uliczny mentor
5 lat temu
Reply to  cydży

Pajacem i cebulakiem to ty jesteś smieszny cwelku. Jesteś najlepszym przykładem typowego imbecyla, który jest zwykłą pizdą która nie słucha takiej muzyki ale hejtuje w necie. Skoro nie lubisz tego gatunku to sobie go nie lub ale w takim wypadku po chuj się udzielasz cydzy gląbie.

MatiMati
5 lat temu

Tego to bym się nie spodziewał jeżeli cała płyta będzie taka to biorę z miejsca w ogóle co WujekSamoZło poleciał zawsze myślałem, że jest chujowy a tu proszę 😀 pozytywne zaskoczenie. Niektórzy pewnie nawet nie przesłuchają i będą pisać, że patola ale debilom oleju do głowy się nie naleje.

kieron
5 lat temu

Firm „Smyczkowski & Pianinko” dalej się trzyma dobrze, jak słyszę. Jest nawet i chórek… i tępa mina WSZ-tki #mindfuck.

„fajnie byłoby człowieniu zrobić coś, jakąś płytę
wpierdolić się z hitem
tak by dla słuchaczy stała się klasykiem” — robiąc dokładnie to samo od 10 lat. Poza tym, „jakaś” płyta nigdy nie będzie klasykiem.

Arczi odbębnił swoją część kompilacją frazesów sprzed 20 lat. Szkoda, że ostatni raz pokazał radochę z tego, co robi na „nowa huta”.

„to rap, który będzie odkryciem” — nudniejsi już są chyba tylko Rest x Dudek.

Jeśli chodzi o drugą zwrotkę to… jeśli gostki chcą stworzyć kolejny klasyk to winni wziąć jakąś karteczkę, ołóweczek i coś na tej karteczce namazać, a nie lepić z niej kolejnego skręta.

Jak to z dzisiejszym ulicznym rapem – nuda i odcinanie kuponów z osiągnięć Molesty i Zipów. Zainteresowałem się tylko ze względu na WSZ-ta. On kompletnie nie pasuje do tych typów. Rogal czy Bralak są pierdolnięci, lecz przynajmniej są ciekawi. Dobrze jest mieć takich typów w tej smutnej jak mina Dudka ulicznej scenie.

Popularne