Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Bonus RPK ft. OloSolo – „Do białego rana”

Imprezowy banger od warszawskiego rapera.

Opublikowany

 

„Do białego rana” to kolejny numer promujący solowy materiał Bonusa RPK „Technik Pasjonat”, którego premiera odbyła się 9 listopada 2018. Gościnnie w numerze pojawił się OloSolo. Za warstwę muzyczną odpowiadają APmg & WOWO.

„Technik Pasjonat” to nowoczesne bity, bardziej techniczny, ale wciąż hardcorowy sposób składania rymów i ciekawi goście. Za produkcję płyty w znacznej mierze odpowiada niezawodny – WOWO, którego wspierają m.in. Chris Carson. Gościnnie na płycie usłyszymy: Sokoła, Quebonafide, Białasa, Borixona, Gedza czy Kizo.

Album ukaże się nakładem Ciemnej Strefy ze wsparciem dystrybucyjnym Prosto. Szczegóły albumu: tracklista, opis i okładka są dostępne w naszym dziale: Premiery Płyt: Bonus RPK – „Technik Pasjonat”

Fragment tekstu:

Prawie trzydzieści mam już na karku
Także dzieciaku w kwestiach melanżu
Mnie nie zaskoczysz, królowie nocy
Wszystko co dobre szybko się kończy

Palą się jointy, sypie się koka
Mocna ekipa przejmuje lokal
Esencje widać w tanecznych krokach
Panowie życia, la vida loca

 

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
PSYCHOPATA

Ja pierdole, co to za chujowe latynoskie rytmy? Co to za moda?

PSYCHOPATA

Ta perkusja jest tak zjebana, jest tak chujowo zagrana, że nóż w kieszeni się otwiera. Chujowy bit. To jest kurwa niż inteligencyjny.

TenTypMezo

To jego jeszcze nie zamknęli?

sedzia stuleya

WIDAC BONITO ZE MECZYSZ SIE NA NEWSCHOOLACH. NO CHYBA ZE MASZ DOSC ZAPRASZANIA SWOICH WACK-ZIOMALI NA FEATY – TO MISTRZOWSKIE ZAGRANIE, JAKKOLWIEK BONUS WIAZE (LEDWO) KONIEC Z KONCEM NA TRAPIE TAK RESZTA SEBOW NIE JEST WSTANIE WYDOBIC Z SIEBIE PIERDNIECIA NA TAKICH BITACH. BONITO PROPS ZA ODCIECIE SIE OD CHUJNI W BIALYCH REKAWICZKACH!

Know if

Na przepustkę wyszedł?

cydży

patologia w chuj

MIRAS X

Jak zawsze z ciekawości albo nudów można luknąć https://www.youtube.com/watch?v=hs_AhO5oPr0 SŁUŻĄC IM projekt 143

massivewp

Od początku celem tego kanału jest, aby zapoznać widzów z battle rapem na świecie – głównie tym z Rosji i USA. Jednak na przestrzeni lat istnienia światowych lig powstawało wiele wariacji i odłamów battli (tak jak chociaż ostatnio dodany „battle na komplementy”).

Dzisiaj mam dla was coś specjalnego. Odmianę rosyjskiej ligi VERSUS – BPM.

(BPM – beats per minutes, uderzenia na minutę)

Pojedynki ligi VERSUS BPM charakteryzują się walkami zazwyczaj znanych już battlerów pod bity, często grime’owe. Battle te ze względu na podkład muzyczny przypominają zawody wolnostylowe, ale tutaj również jak i w reszcie battle rapu, skrupulatny tekst jest przygotowany wcześniej, co pozwala na stworzenie kozackiego widowiska i umożliwienie zjawiskowej rywalizacji z żywiołową pętlą w tle, pozwalając na rozmaite popisywanie się wymyślnym flow.

Zobaczcie sami jak robią to Drago i Alphavite!

https://youtu.be/f0y1rHHoQjY

jan*raposranie

Do bialego rana ajajaj chce pic z toba szampana ajajaja
Patrzec w twoje oczy ajajaj juz nic nas nie zaskoczy ajajaj

Popularne