Sprawdź nas też tutaj

News

Bonus RPK opowiada o wyroku w telewizji

„Stałem się kozłem ofiarnym”.

Opublikowany

 

Bonus RPK / fot. kadr z wideo

Sprawa wyroku Bonusa RPK, który został skazany na 5 i pół roku więzienia oraz karę finansową w wysokości ok. 450 tys. złotych na cele charytatywne za handel narkotykami zatacza coraz szersze kręgi. Tym razem krótki reportaż o raperze pojawił na antenie Superstacji. W materiale raper pokrótce opowiada o wyroku. – Sprawa opiera się tylko na samych pomówieniach. Bez żadnych dowodów, billingów, żadnego zakupu kontrolowanego, nie ma żadnych telefonów, żadnych dowodów namacalnych, czyli narkotyków, o które stricte chodzi – mówi raper.


Bonus RPK został pomówiony przez trzech tzw. „małych świadków koronnych”. Głównym z nich jest Michał C. ps. Niedźwiadek, który w gangu „Rympałka” odpowiadał za handel narkotykami. Zeznał on w procesie, że kupił od Bonusa blisko 26 kilogramów narkotyków. Potwierdzili to pozostali dwaj świadkowie.

Prawnicy przyznają, że sprawy na podstawie zeznań „małych świadków koronnych” są bardzo trudne. – Nawet jeden jedyny dowód może być podstawą skazania przy stu dowodach świadczących o niewinności – mówi w reportażu adwokat Radosław Płonka. – Jeśli sąd oceni ten jeden jedyny dowód jako wiarygodny, odpowiadający prawdzie, logice i doświadczeniu życiowemu – tłumaczy.Bonus RPK zapowiedział, że wniesie apelację od wyroku. – Stałem się kozłem ofiarnym – mówi na koniec raper. Reportaż jest dostępny na tej stronie.

Środowisko hip-hopowe wspiera Bonusa

Raperzy jednomyślnie stanęli za raperem. Bonusa RPK za pośrednictwem mediów społecznościowych poparli m.in. Peja, Tede, Malik Montana, Bilon, Borixon, Włodi, DJ Decks, Kaen, Siwers, Diox, Pono, FU, Teabe i Proceente. – Wszyscy zaprotestujcie z nami przeciwko wyrokom przy braku jakichkolwiek dowodów wobec osób, które nigdy nie były karane. To dotyczy nas wszystkich! – zachęca Diox. – Nie mogę się nie wypowiadać w tej sprawie, mimo że nie jesteśmy z Bonusem bliskimi przyjaciółmi to wspieram go w 100% – dorzuca Włodi.

 
30 komentarzy
30 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
dziwny jes ten swiat
4 lat temu

BONUS TRZYMAJ SIE MIMO ZE HUJOWA MUZE ROBISZ TO NIKT NIE ZASLUGUJE NA TAKIE GOWNO. JEBAC POLICJE I SĄD

Emanuel
4 lat temu

Pan raper Bonus RPK jest niewinny nie można mu przybić takiego wyroku tylko i wyłącznie przez to że ktoś coś tam mówi. Sprawa dotyczy lat 2008-2010 czy 18 latek mógłby handlować narkotykami w ilosciach niczym pablo escobar ? wątpie . Widać że wymiar Sprawiedliwości po raz kolejny chce sie ośmieszyć jak to było w kilku innych sprawach z udziałem pomawiaczy przykładowo pan z Legi(równierz handel) przesiedział nie słusznie ileś tam czasu a okazało sie że jest niewinny czy sprawa żuroma a może nawet T. Komendy Już nawet nie wspominam o braku dowodów czy czegokolwiek co wskazywałoby na wiarygodność pomówień przestępcy który prawdopodobnie myli cukier z twardym towarem. Myślisz że nie można kogoś wrobić ? to przypomnij sobie artykuł chociażby sprzed kilku dni w którym to policjani chcieli wrobić osobę niepełnosprawną w gwałty
a to tylko kropla w morzu łez.To wszystko dla statystyk kolaborujących z medialną propagandą o sukcesach policji i prokuratury

Snupdragidrag
4 lat temu
Reply to  Emanuel

Jeszcze się będzie odwoływał więc mogą go uniewinnić… Powinien sobie załatwić lepszego prawnika.

ddd
4 lat temu
Reply to  Emanuel

a malolat ile mial lat jak dilowal?

smiec
4 lat temu
Reply to  Emanuel

XD 25 kg to ja ilości jak Pablo Escobar? Hahahaha

wąs
4 lat temu

jakby miał mnie popeirać diox to już bym wolał iśc do tego pierdla…

Fazi
4 lat temu

Ten kraj nie zmieni sie na lepsze póki te komunistyczne pokolenie nie zdechnie raz na zawsze!

Diox.to.pies
4 lat temu
Reply to  Fazi

Tylko najgorsze jest to ze to komunistyczne pokolenie narobilo dzieci ktore rowniez sa aktywne politycznie

Hans
4 lat temu

Pruj sie Bonus. Życie jest tylko jedno. Tak mówi Jaszczomp.

asdadsads
4 lat temu

zauwazcie ze ten debil nigdzie nie mowi ze tego nie zrobil, jego linia obrony to yyy no piosenki sie nie liczom xD

Kacper
4 lat temu

Co to za dziennikarka?? On dostał kare wiezienia i 500 tysiecy na urzad skarbowy a ta, że na cele charytatywne beka

vvv
4 lat temu
Reply to  Kacper

już widzę jak charytatywnie te złodzieje jebane oddają tyle hajsu

Snupdragidrag
4 lat temu
Reply to  Kacper

Oficjalnie sa to pieniadze na przeciwdzialanie narkomanii 🙂

Bonus
4 lat temu

Trzeba się było uczyć !!!! Płać teraz na prawników po szkołach a jak wyjedziesz na lekarzy proktologów.

Tomboy
4 lat temu

Cos tak czuje, ze Bonus sie rozpruje. Malolaty, ktor kupowaly od niego pod blokiem powinny juz srac w gacie. Albo ewentualnie wyjechac za granice.

ZAWODOWY MINECIARZ
4 lat temu

CHORY KRAJ CHORZY LUDZIE JEBAC WAS WSZYSTKICH SĄD PROKURATURE CBS I KURWA DETEKTYWÓW PIERDOLONE NIEUDACZNIKI ŻYCIOWE ZGNOIĆ CZŁOWIEKA TYLKO DLATEGO ŻE MU SIĘ POWODZI.

smiec
4 lat temu

ALE JAK ONI MIELI ZNALEZC NARKOTYKI SKORO SPRAWA DOTYCZY HANDLU SPRZED 10 LAT

sadasd
4 lat temu
Skazany
4 lat temu

Każdy mądry kto tego nie przezył. Sam mam wyrok za coś czego nie zrobiłem. Z pomówienia. Strona oskarżenia powołała 9 świadków przeciwko mnie. Żaden nie potwierdził zarzutów. Niektórzy nawet mnie bronili. Sąd i tak zrobił swoje i mnie skazał, bo tak. Zero dowodów. Słowo przeciw słowo. Kto tego nie przeżył ten nie wie jakie to uczucie zderzyć się z aparatem Państwa i być bez radnym.

Murczielago
4 lat temu

Niech zgnije w pierdlu, sterydziarz I sprzedawca narkotykow dzieciom. Ilu z dzieciakow zaczelo cpac bo ten ulany idiota promowal to w tekstach. Plus na pewno przewalki finansowe robil. Oby ci dupsko peklo pod prysznicem pryszczaty geju.

beka
4 lat temu
Reply to  Murczielago

No ilu zaczęło ćpać? XD sama kurwo nie wiesz co piszesz i przeczysz sobie, stereotypowy łachu. Idź sb gejffijki posłuchać która śpiewa o jednorożcach

pdk
4 lat temu
Reply to  beka

ale chłop ma po części racje. ile gimbusów w latach 2010-2014 latało w bluzach RPK, w godzinach wieczornych-nocnych najebani (jak byk niepełnoletni) i agresywni, sorry ale taka prawda że on promował wśród dzieci narkotyki

głos rozsądku
4 lat temu
Reply to  pdk

Poza marihuaną (pewnie zostanę zjebany za to, ale nie znam się czy jest to narkotyk, czy nie…) nie promował niczego, nawet przestrzegał przed narkotykami szczególnie na solówce „Dobry Człowiek”

beka
4 lat temu

KURDE ZNOWU NIEWINNEGO WTRĄCAJĄ ZA KRATY. DOBRY CHŁOPAK BYŁ, DZIEŃ DOBRY MÓWIŁ
EHHHH KURWY POLICYJNE

Bonus RPK x Quebonafide x Borixon x Kizo
4 lat temu

Bonus RPK x Quebonafide x Borixon x Kizo – Opowieści z krypty (prod. Young Veteran$ x WOWO): https://bit.ly/2uPur1Z

Young Damian
4 lat temu

dobrze mu tak 5 lat to i tak za malo za chujowy rap ktory namawia dzieci do nienawisci i rosna takie patusy w dresach z targu ciemna strefa i zamiast chodzic do szkoly nawijaja jakie to ciezkie zycie w polsce xD

śmieciu
4 lat temu
Reply to  Young Damian

niestety,ale takich dresików już nie ma. zamienili swoje dresy na rzecz twoich ukochanych niuskulowych pedałów w legginsach, które w swoich tekstach niosą same dobre rzeczy i zbawienie w tekstach 🙂

Czarna Rasa SSie Kutasa
4 lat temu
Reply to  śmieciu

Hah… Dokładnie

brunetka23
4 lat temu
Reply to  Young Damian

hahahah 😀

Popularne