Sprawdź nas też tutaj

News

Bonus RPK poznał decyzję sądu

Jeżeli raper nie stawi się więzieniu zostanie za nim wysłany list gończy.

Opublikowany

 

Bonus RPK / fot. poprawaprawa.pl

Dzisiaj, 10 października sąd wydał decyzję w sprawie odroczenia wyroku Bonusowi RPK. Niestety, jest ona dla rapera niekorzystna. Sędzia nie zgodził się na odroczenie wyroku 5,5 roku więzienia. – Dostałem odmowną decyzję odnośnie odroczenia kary. Przyzwyczaiłem się już. Witamy w kraju dobrej zmiany. Zniszczyć, zabrać, zniewolić. – komentuje raper.

Co to oznacza dla Bonusa RPK? Musi się on stawić jak najszybciej w więzieniu. Jeżeli tego nie zrobi Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli wyda za nim list gończy. Przypomnijmy, że właściciel Ciemnej Strefy miał stawić się w zakładzie karnym 2 września jednak nie zrobił tego z powodów zdrowotnym i konieczności przejścia operacji. W tym samym czasie złożył on wniosek o odroczenie kary, który dzisiaj został rozpatrzony negatywnie.

Bonus RPK: „Zostałem skrzywdzony przez system”

Wraz z informacją o niekorzystnym rozpatrzeniu wniosku przez sąd, Bonus RPK zwrócił się bezpośrednio do autora artykułu na jego temat, który ukazał się na łamach TVP Info. Poniżej jego pełny komentarz w tej sprawie. Z artykułem Rafała Pasztelańskiego możecie się zapoznać tu: Sąd nad Bonusem RPK. Raper trafi do więzienia?

„Chciałbym się odnieść do dzisiejszego wpisu Rafała Pasztelańskiego odnośnie mojej sprawy. Zrobię to oficjalnie, aby nie tylko przeczytał ten post sam zainteresowany, ale też i Wy moi drodzy Fani. „Bonus RPK trafi do więzienia?” Panie Rafale… Uczestniczył Pan w tylu sprawach, że chyba powinien Pan się domyśleć, że skoro zostałem skazany prawomocnym wyrokiem to prawdopodobnie tak się stanie. Nie wiem w jakim celu wystrugał Pan dzisiejszy artykuł i po co ta podkrętka. Miałem dziś posiedzenie o odroczenie wyroku, co jest przysługującym mi prawem i Pan dobrze o tym wie. Podupadłem na zdrowiu i urodził mi się Syn. To są argumenty, które poruszałem na sprawie. Mam świadomość tego, że moja sprawa nosi medialne piętno i rozumiem, że pozostaje w zainteresowaniu mediów. Jednak od dziennikarzy oczekuje obiektywizmu, a tego u Pana nie widzę.

Był Pan na mowach końcowych I instancji i słyszał Pan, że prokurator powiedział wprost: „co do oskarżonych nie posiadam żadnych innych dowodów poza zeznaniami świadków, ale w przypadku Oliwiera Roszczyka jest jeszcze utwór, który miałby świadczyć o jego udziale w przestępczym procederze”. Jeśli się mówi o dowodach i zaznacza się przy tym twórczość, to chyba owy fakt wskazuje na to, że jednak w ocenie prokuratora mój utwór jest brany pod uwagę jako dowód, który miałby świadczyć o mojej winie. Obydwaj doskonale wiemy, że formalne uznanie takiego dowodu ośmieszyłoby do cna Polski wymiar sprawiedliwości. Same mowy końcowe odbiły się dużym echem wśród artystów w całej Polsce. Ludzie są przeciwni komunistycznym metodom działania, stąd opinia publiczna jest po mojej stronie. Nie rozumiem Pańskiej postawy i z jakiego ramienia Pan działa, ale proszę spojrzeć w komentarze, gdzie ludzie wprost piszą o tym, że moja sprawa jak i wiele innych jej podobnych, to swoisty skandal i zamach na praworządność. Ja nie mam nic wspólnego z tym całym „Niedźwiadkiem” i jestem niewinny. W cywilizowanym świecie jeśli ktoś coś na kogoś mówi to powinien poprzeć swoje słowa innymi dowodami. Wiadomym jest fakt iż kiedy obca mi osoba mnie pomawia, to na własną rękę zaczynam zbierać na jej temat informacje.

Siedząc ponad 9 miesięcy w A.Ś. zdążyłem zebrać wiedzę o tym „nawróconym bandycie”. Oczywiście każdy może to sobie interpretować na swój sposób, ale taka jest prawda. Dziwię się, że skoro interesuje się Pan tak bardzo „Niedźwiadkiem”, to nie napisze Pan artykułu na temat jego wiarygodności. Doskonale Pan wie, że „Niedźwiadek” po tym jak poszedł na współpracę został złapany w Trójmieście z ostrą bronią palną, a w jego domu znaleziono amunicję. Prokurator twierdzi, że „Niedźwiadek” potrzebował jej do obrony własnej, mając ochronę CBŚ, przecież to jawna kpina z wymiaru sprawiedliwości! Wie Pan również o tym, że „Niedźwiadek” to Konfabulant, który został nagrany, gdzie przyznał się do pomówienia Piotra F., co zaskutkowało jego uniewinnieniem w Sądzie Okręgowym w Ostrołęce! Dlaczego dwie osoby, które korzystają z Art. 60kk mają że sobą kontakt?

Ten dowód usilnie odrzucały mi Sądy powszechne, wiadomo dlaczego. Proszę, aby napisał Pan o tym artykuł na TVP info albo aby wspomniał Pan o tym pisząc o mojej sprawie. Ja zostałem skrzywdzony przez system i Pan dobrze o tym wie, ale jestem łakomym kąskiem m.in. dla Pana, aby drałować temat grupy o której nie mam pojęcia. Ciekawe kto by się tą grupą oraz rozbiciem jej interesował, gdyby nie znany raper i kozioł ofiarny zarazem – Bonus RPK. Mimo wszystko dziękuję za promocję mojej nowej płyty. Proszę trzymać kciuki za moją kasację, bo jak rozstrzygnie się pozytywnie to nie będzie mógł Pan dłużej deliberować nad tym czy wreszcie trafię do więzienia czy też nie. Pozdrawiam i życzę obiektywizmu przy kolejnych artykułach związanych z moim tematem.”

 
118 komentarzy

118
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Dudek

Dobra kurwa skoncz plakac i idz odsiedziec swoje i tyle, wiedziales co sie święci dlatego gowniaka machnąłeś szybko kobiecie i myslales ze sąd sie nad toba ulituje? w kawalkach miales odwage nawijac o dragach i przypalowym zyciu tyle lat a teraz co kurwa? teraz pokaz te swoja autentycznosc i spierdalaj pod cele odsiedziec swoje jak prawdziwy facet a nie sie uzalasz nad sobą

Pozdro dla tych normalnych co stronią od przypalowego towarzystwa, nie ćpaja, nie pija alkoholu i siedzą w domku i przegladaja glamrap na kompie. Takim sie nigdy nie stanie krzywda, pamietajcie!

Prop&Testo

W SZOKU SĄ TE SUKI ORAZ SZMATY ORAZ TRANSY

Prawo&Sprawiedliwość

Miałabyś ty kurwo honor

Dowody Sędzio, dowody...?!

500 tys. kary – On utrzymuje dom i rodzinę, kobieta, dwójka dzieci, dwa psy (ja za jednego psa, płacę 600zł. mies.)
To jest Warszawa…

60tka która kłamała w innej sprawie a i tak wiaryg

@Dudek: ty tępa frajerzyno, nic nie kumasz – nic nie znaleźli, nawet 1 skręta!
Pomówił go Chuj do Szczania, który sam się musiał ratował przed więzieniem. Bezpieczniej było mu wskazać Ulicznego Rapera, niż jakiegoś Gangusa!

Najlepsze jest to, że ta 60tka jest nagrana jak składa fałszywe zeznania w innej sprawie, a wideo ma prokuratura!!!

PS.
Teksty, może sobie nawijać o wszystkim, tak jak w książce o wszystkim…
To kurwa mać, żaden dowód!

Kończąc, Chuj ci w dupę, cwelu dzielnicowego!!!
Tfu…

60tka która kłamała w innej sprawie a i tak wiaryg
60tka która kłamała w innej sprawie a i tak wiaryg

@Dudek: Słuchaj kurwo, dlaczego poszedł w media!
https://m.youtube.com/watch?v=Bw4yp9YLELw

Socjopata

Nieprawda. Książka to książka, ale album rapowy zwłaszcza uliczny powinien być autentyczny. Cześć.

Cywilizowany Świat

Ale nie dla Sądu, joko dowód w sprawie!

Cywilizowany Świat

Ludzie, te albumy mogą być prawdziwe albo i nie…

Zadaniem Sądu jest to udowodnić, a nie domysły, może tak, może nie – idźmy na łatwiznę i rzućmy monetą! 🙂

Mocny katalog

Ty pało jesteś gorszy niż 60 tka, afiszujesz się jak trąba. Pajacoac czas zakończyć, przecwelony pojebie. Cin cian ciąg

Pomidor_El_Tomato

Człowiek nie może przestać być człowiekiem tylko dlatego, że popełnia błędy… Bowiem błądzenie to rzecz ludzka i żadnemu z nas nie jest obce, spojrzyj w lusterko zanim wskażesz palcem i przemyśl własne życie zanim wydasz wyrok na inne. A wtedy daj kolejną szansę, na którą sam w chwilach pokory liczysz.
/Senna K./

Odb

Sąd RPK poznał decyzje bonusa

ESCOBAR

No właśnie tu tkwi pytanie czy jego rap jest prawdziwy? Nawijał o ciemnej strefie, a teraz ma pretensje, ze jest to jakimś dowodem wiec zdaje się, ze ten rap prawdziwy nie jest. Oczywiście to żaden dowód i można podciągnąć to pod działalność „artystyczna”, ale jak to się ma do tych wszystkich prawilnych zwrotek? Mimo wszystko współczuje i życzę powodzenia oraz przemyślenia. Kupie płytę albo dwie dla wsparcia rodziny choć nie podchodzi mi kompletnie.

Paciorkowiec

Mógłbyś zacytować te parę prawilnych zwrotek bonusa, które podwżają jego wiarygodność?

Maniek

Następny Pajac kurwa mądry się znalazł!

Pitraj

No ty to prawdziwy escobar pewnie jesteś.debil

Wasz ziom (real one)

Propsy Dudek

wasfdghtjkl

I pozdro dla onanistów

WnukTedego

Patrząc na ilość lajków na stan obecny to 55 osób było bitych w szkole . Odpalić takich jak wy to mało internetowe śmiecie . Siedź w domu przed kompem kurwa co za lamus japierdole weźcie go usuńcie bo nie wytrzymam

Czarol

Ty kurwa lamusiaku zajebany

Daniel

Kim ty tępa pało ze spermom kolegi pod nosem jesteś by oceniać!!!Ah zapewne prawilniakiem co jak by dostał 1rok do odsiadki to płakał by tak głośno że EU cała by słyszała!!!Ah bohaterem przed kompem!!!!Ty musisz mieć strasznie dużo sraczki w mózgu, pełne jajoglowie z takim tokiem myślenia!!! Zrób coś dobrego i muruj gier bo wieje tygodniową kupą kolegi z pod żabki co się pomylił i myślał że twoja morda to gier!!!No i miał rację więc gier muruj i dupa zwierzu!!!

Al shabar qutarocca

Żeby twoja uposledzona matke wyruchał bezdomny z zaropiałym hujem i ulepil ci ” gówniaka” ktorego bedziesz pozniej gwałcił ze swoim starym skurwysynu !!!tfu ty kurwo bezmozga nie masz gdzie sie wyżyć??? Zebys kurwo zdechł na hiv

filtr EGR

Hajs, kokaina, alkohole na Kole
Pamiętasz Twoją fałszywą twarz przypałowcu zajebany
Bałeś się sądowej kary, teraz będziesz jebany
Przez nienawiść bloków szarych, nie unikniesz kary pało
Shota prosto w dupę, tak żeby zabolało
Bo wpierdol to mało, jeszcze jedna sytuacja
W lasku na kole wagom centymetr od wacka
Zgrywałeś wybujańca, ale jesteś miękka pyta
Prawda taka jest: nikt z frajerem się nie wita

Jan

Chuj ci w morde

Prezydent Glamrapu

Zdecydowanie się nie zgadzam panie Duda.
Każdy za bardzo rozbija temat na atomy a sprawa jest prosta, ma po prostu dwa różne wątki.
Po pierwsze- szum w mediach robi przede wszystkim dla te, poszukaj), nie ma też dowodów więc słabe jest opieranie się o jakikolwiek utwór muzyczny w tym wypadku, tylko albo aż o to chodzi.
Poza tym jeśli miałbym iść na logikę to skoro taki gangus z Bonusa jest to nie wierzę, że tyle lat by latał sobie na wolności i robił bezkarnie o tym rap. Diler który trzyma sie tyle czasu na rynku to chyba tylko na netflixie.
A to czy to fikcja literacka czy nie to zostawię jemu i jego słuchaczom do oceny.
Jedno czego jestem pewien to fakt, ze gdybym był na miejscu Bonusa to rowniez próbował bym bronić sie za wszelka cenę. Nie wystawia ludzi a skoro obrał taktykę medialnego szumu to teraz się baranie nie wycofa bo dopiero by wyszedł na idiote.
Jesli tez komukolwiek przez głowę przechodzi ze zrobił sobie dziecko dla podbicia linii obrony to współczuję współczynnika wiejskiego we krwi.
pozdrawiam
Wasz Prezydent

Maniek

Dudek Pajac jesteś i tyle w temacie 🙂

to proste

ty kurw kiepie proste ze bonus udaje niewinnego

Dowody Sędzio?!

Dowody Sędzio, dowody…?!

Myślę za nim Powiem

Widzę u kolegi brak szarych komórek i moralności. Co ma jego przeszłość czy teksty w tej sprawie?
Człowiek przeszedł bagno wyszedł na prosto. Ma własną wytwórnie Syna o którego walczył i ma teraz pójść za free do więzienia? Tym pokaże swoją męskość? Że zostawi swoją rodzinę która chciałbym zaznaczyć prawidzwy mężczyzna ma chronić?
Za nim naplujesz coś na tą klawiaturę pomysł nad tym co masz do powiedzenia. I siedź dalej przed kompem i nie wypisuj bredni jeśli jedynie co widziałeś w życiu to pole zielone z Windowsa. Mam nadzieję Bonus chociaż nie jestem twoim fanem i słuchaczem ale trzymam mocno kciuki byś za darmo nie poszedł w cele. PEACE

Xxx

Ty się typie kurwa słyszysz?
Weź przeczytaj to co napisałeś bo nie wierzę jak taki jesteś zajebisty to wypierdalaj odjebac 5 lat kurwa ciekawe co Ty byś zrobił jak by Cie chamie jebany ktoś pomowil i bez zadnych dowodów wiedział byś ze jesteś niewinny i nikt ci jebaku nie wierzył co zostawił byś Ty kurwo lewa dzieci zone i z uśmiechem poszedł odjebac 5 lat?? Co za kurwa typ ja pierdole idź skocz sobie na główkę bo nie mogę tego czytać

Murem za bonusem

A ty bys kurwa poszedl? Co to ma byc za dowód w sprawie zeznania jakiś mało wiarygodnych świadków i kawałek który nagrał.. Za rękę go nie złapali i to jest nie sprawiedliwe zresztą jak to całe zjebane prawo

Prorok77

Dudek nie otwieraj ryja bo gównem jedzie lamusie. Życzę ci żebyś kiedyś i ty miała proco taką sytuację w życiu.

Radek

Dudek jesteś internetowym pajacem i Pasujesz do tych mitomanów których klepię po dupce sąd z prokuraturą .

DebiutantKomentator

Dudek ty kurwa pierdolony społeczniaku!!!! Jebany szarak z pod fotelowego telewizorka!!! Ty piszesz o normalnosci a mamunia ci obiadki podstawia pod ryj! NIEWDZIECZNY SYNALEK! Bonus robi co moze a ty ruro bedziesz siedzial przed tym swoim komputerkiem czy telefonem i pierdolił kocopoły! Nie znasz kurwo ulicy wiec zamilcz jebany buraku!!! A nawijac moze o czym ma ochote, widac nie rozumiesz rapu wylanego z serca bo zapewne sluchasz Kelly Familly!!! Od 8lat pierwszy moj kom, zwykle sie nie udzielam ale ciebie kurwo bym rzucil pod cele zeby cie kurwo wyruchali!!! PDW!!!!! MUREM ZA BONUSEM
ZA BONUSEM MUR, WEZ SIE DUDEK SCHOWAJ ZWYKLY Z CIEBIE SZCZUR!

MMarcin

Kurwo matka cie karmi to morda psie

wilq

ja nie wiem czy wy dalej kurwa pamietacie 2012 rok, ale mowimy o patusie, ktory przez te swoje piosenki o zyciu byl odpowiedzialny za demoralizacje tylu mlodych ludzi, ze 5.5 roku brzmi jak jebany dowcip. Pewnie polowa z was co tu pruje dupe juz zapomniala jak walila 10 na matce sasiada a pozniej podliczala loot w piwnicy pod weekend z zycia dealera puszczony z motoroli. Jezeli nie jest winny i pierdoli ze to forma artystyczna, to niestety dla masy dzieciakow nie bylo to oczywiste i to za zmarnowane zycia naiwnych nastolatkow w kryminale, chuj do dupy sie nalezy. Do tego powinno sie przywrocic kare smierci bo az mi sie rzygac chce jak mysle ze ta kurwa bedzie jesc fasole za moje podatki.

wons

Ty no masz ziomek racje. Już nawet Chada (który mi notabene zwisa jak reszta „truskulowców”) nie robił cyrków z niepełnosprawnym umysłowo Żuromem, tylko przyjął wszystko na klate albo spierdalał (i za taką postawę go w jakiś sposób szanuje).

Głos_Internetu

No takim to się nigdy nie stanie krzywda bo siedzą na piździe w domku i kręcą 997 na telefonie. Jak taki jesteś cwaniak to wypierdalaj na puchę społeczniaku zobaczymy czy cie w dupę nie wyruchają za kurewskie poglądy. A teraz sobie przeglądaj glamrapy ze świadomością że jesteś kurwą bez honoru. Życzę zdrowia abyś mógł dłużej się cieszyć z cudzej krzywdy i dłużej cierpieć jak cie w końcu karma dopadnie kurwo jebana

Poznań

Bonus MPK nie płacz.Zachciało się pozowania na gangstera to Cię ujebali.I bardzo dobrze.Narkotyki to gówno w huj,sam bym Ci dojebał gdybym wiedział że gonisz materiał małolatom.
Bycie gimbogangsterem jak widać nie popłaca.

WnukTedego

A skąd wiesz kurwo komu gonił ? W psach robisz że w kwity masz wgląd?

WnukTedego

A tak w ogóle to siorbałem Rafalali knagę świeżo wyjętą z czeko-tubki Belmonda. Mmm czekoladowa pycha

filtr EGR

oliwer jaki zmieszany , bo chyba nie skumal co sie jeszcze odjebalo:
1.nawijaj praktycznie wprost w piosenkach ze jestes z grupy , jebac psy , jebac sady , gęgęg , badz zbuj
2.wypierdol sie z rowerka (bez wzgledu jak)
3.nawet jak sie odjebalo , to nie idz prawilnie odjebac swoje zeby potem PRAWILNIE rozliczyc sie z gnida ktora cie w to wjebala
4.siupnij se kaszojada i postuj go co minute w internecie na przemian z informacjami na temat swojego zdrowia i tego w jak zaawansowanym stadium jest twoj wrastajacy sie paznokiec na palcu u stopy zeby wszystkim polmozga rpk jp chwdp ruszyly seduszka i zeby cie bronili w internecie (bo sad ma na to totalnie wypierdolone , mysle ze doswiadczony prokurator dziura w dupie czy inny sedzia nie jednego takiego co myslal ze jest cwany przerobil)
6.a na koniec najlepsze , WYDAJ KILKA PLYT O ZYCIU DILERA I CHAMA ale udawaj ze to nie ty i bron sie fikcja literacka xd

Wiesz co bonus , szkoda mi cie strasznie bo cala twoja tworczosc poszla sie jebac xdxdxdxd rafalala jest bardziej autentyczna niz ty xd
ehhh ale to po twarzy widac ze glupiec to jest elo benc

Eldzio

Dzieciaku…

Mirek

Tekashi potrafił wykręcić się z dożywocia a ten nie potrafi z 5 lat

devx

Idz juz kurwa pozerze do tej ciupy, chujnas obchodza twoje zale.

Darios

Tak na rządząca władze narzeka ale pewnie 500+ na bombelki bierze

Wrobili Bonusa

500 tysięcy musi zapłacić kary!

Stara gwardia

Tak się kończy dowożenie tematu tranzystorom

Prop&Testo

Zrobiłem małe dochodzenie i wychodzi na to, że głównym redaktorem jak i właścicelem portalu glamrap jest jakże doniosły słynny transseksualista Rafalala… to by wyjaśniało tak wiele postów on bohaterskim wyczynie nijakiego Młodego Bi i mieszaniu go z gównem (nie żeby to było niewłaściwe)…. proszę się chwilę nad tym zastanowić, ja mam na wszystko dowody będą na snapku.
Pozdrawiam, a i jebać wiadomo reakcje czego

Prop&Testo

redakcję*

Rafalala dojade cie za te usuwanie postów

Psylocybinowy urwisek

Dobra kurwa skończcie już o tym pierdolić. Można się było na początku zaśmiać, ale już się to zaczyna nudzić. Ile newsów po tym wyszło? Dziesięć? A konkretów i tak żadnych, tylko puste pierdolenie.

Belmondziak jak to czytasz to 3maj się chłopie. Nie wiem co ty masz w bani, czy to temat, czy masz takie upodobania, ale cokolwiek tam zaszło to finalnie chłop nie zrobił nikomu nic złego i tego się trzeba trzymać. Elo.

Prop&Testo

Zamknij pałe. Na starym glamrapie jak wpierdalales 3 lata eldoke na wolno to bylo smiesznie nie pionku jebany?
Administracja dokarmiajcie chomiki w serwerowni bo jest tragedia.

Skopiowane...

Temat o Belmondo, to nie tu. 🙂

stefan born krucjata cweli

szkoda bonusa. życie jest krótkie, każdy chce pożyć, zakręcic, zakombinowac zeby miec wiecej… co on komuś kurwa paznokcie wyrywał albo skórę przypalał… te kurwy z wiejskie bardziej zasługują na puche. to jest po prostu melepeta prosto na naszą mordę od wymiaru sprawiedliwości. nie ważne pis czy po. jeśli za pomówienie go skazali i za tekst piosenki, to tak na prawdę każdego mogą skazać i skończcie juz pierdolic tutaj farmazony ze zasluzyl. nie pierwsza i nie ostatnia osoba ktora zostala skazana niewinnie albo za pomowienie. to jest po prostu gra, ale wy widzicie tylko wierzcholek gory lodowej. chuj wam w dupe od belmondziary

Pomidor_El_Tomato

Dobrze gadasz polać mu chociaż jeden rozsądny a nie same zawistne siusiaki

SZEF KUCHNI.

W KRYMINALE TO WSZYSCY NIEWINNIE SIEDZĄ PRZECIEŻ….

WnukTedego

Byłeś tam że tak mówisz ?

wTF

nie wszyscy, ale paru sie ostatnio trafilo. tak o, po 18 latach. i pizda troche co?

Stoi jak drut

Jak się lata w niekonkretnej ekipie to takie są tego skutki.

60tka która kłamała w innej sprawie a i tak wiaryg

On nawet nie zna tej 60tki, której było wygodniej pomówić Ulicznego Rapera, niż groźnego gangusa!

#muremzabonusem

Nie znasz sytuacji to zamilcz. Sęk w tym ze Bonus nie latał z frajerami, mial z nim juz wczesniej problemy

Pokliik

Bonus kurwa, wg mnie są dwie opcje: albo powinieneś iść odjebać swoje, i wziąć na klatę wyrok jak prawilny ziomeczek z ulicy, jeśli rzeczywiście dopuściłeś się zarzucanych Ci czynów.
A jeśli się ich nie dopuściłeś, tylko pasowałeś do układanki jakiejś kurwie, cwelowi, frajerowi z paragrafem 60 nad głową, to powinieneś się odwołać do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, ALE przede wszystkim powinieneś się jawnie przypucować słuchaczom, że przez te wszystkie lata, w których nazywałeś się Głosem Ulicy leciałeś po prostu na farmazonie, i strugałeś prawilnego gangsta ziomka, bo to się kurwa po prostu dla Ciebie wówczas opłacało.
Tyle w temacie.

Pokliik

Chodziło mi o Europejki trybunał sprwiedliwości*

TVN24

Oliwier, jak potrzebujesz transportu pod Zakład mogę cię podwieźć.

Ja to ja

BONUS przestań się pizdować. Ty bezmózgi debilu sam się rozjebałeś na trackach. I przestań strugać debila, że to niby tylko twórczość. Sam nawijam i doskonale wiem, że nawija się o tym czego samemu się doświadczyło. Jesteś pierdolonym idiotą.

A tak swoją drogą jak na trackach strugałeś pro gangsta to pokaż, że nim jesteś Ty pizdo.

Chuj ci w dupę nygusie

Może nawijać o wszystkim i zakładając że nawija prawdę a nie ściemnia to sąd ma to udowodnić dowodami – to nie Białoruś, Kazachstan, Abchazja itp. itd.

Tfu…

SOND

Ty bedziesz cieciu pisal co sad ma ahaha jak widzisz wszyscy na was wyladaja psiory.

SicenS

Najpierw jebać sąd i administrację a teraz wielce skrzywdzony przez system. Kadzienne żarcie napawa strachem i odrazą?

Schabowy po turecku

Ty psi napletku, masz przyszykowane cele razem z rafalala, belmondziak będzie w nocy odwiedział twoje dupsko. Wchodzisz na wyższy level dealowania w więzieniu, face it pseudoprawilny placzku

Gielo

Widzisz bonusina jak bys sie prawilnie rozjebal na jakiegos kolezke, zwal wine na dudka ze to on ci dal i po temacie, kazdy tak robi

Łysy666

Jak tak czytam te wasze komentarze to zdecydowana część z Was bym dojechał bo huja wiecie o jego życiu tej sprawie itd i wg nie powinniście się kurwa wypowiadać!!! Polska to skorumpowany kraj w huj bo jak można wydać na kogoś wyrok bez dowodów namacalnych itp itd moim zdaniem to wszystko jest chore tak samo jak nasz kraj Ci ktorzy ustalają prawo i wykonuje kary bezsensowne zamiast szukać prawdziwych bandytów
pedofilii morderców … nie szukając dlugo z pomówienia kto trafił do wiezenia na wiele lat np. Tomasz Komenda Arkadiusz Karska i takich 2 Braci z Gliwic jeszcze wiele osób bym mógł wymienić ale mniejsza o to…jak dla mnie to Polski już nie ma popatrzcie na kto rzadzi u nas w kraju same kurwa komuchy i takich sytuacji w jakiej jest Bonus jest znacznie wiecej ale nie sa naglasniane szkoda gadać.. jebac kurwy hejterow i wszystkich co źle życzą drugiemu człowiekowi..pozdro dla normalnych ludzi z zasadami 😉

ZNUDZONY

Co do naszego „wymiaru sprawiedliwosci” to masz 100 % racji. Aczkolwiek patologie jebaną i półmózgów co piszą ze by nas dojechali, takich jak np TY pajacu trzeba tępić, bo świat idzie do przodu, naprawde na nikim juz wrazenia nie robi łysy typ po metanabolu naćpany polskim ścierwem i zgrywający gangstera.Prawdziwy gangsterzy chodza teraz w białych kołnieżykach a tok myslenia takich przygłupów jak ty to juz skansen. Więc wypierdalaj i nie pisz ze bys kogos dojechał kmiocie bo dojechac to ty kurwa mozesz ewentualnie wózkiem widłowym pod palete w biedronce cymbale ty.

SOND

Taka prawda jezd ona. AMEN.

KLZKG

Albo jesteś SLU, albo nie.

FARMAZON SLU

Albo jesteś FARMAZON, albo nie!

Jan

Jebac dziennikarskie szumowiny sędziów milicja i cały ten syf. W normalnym kraju jak nie ma jednoznacznych dowodów to sąd skazać nie może. Jest wiele wypowiedzi sędziów i prokuratorów w sprawie grupy mokotowskiej Ożarowskiej i Pruszkowskiej i jasno mówią, że nawet najgorszych bandytów musieli wypuszczać bo zeznania 60 to za mało. Jebac was i ten system KOMUCHY

Anty DUDEK

Dudek to zwykły pomiot który chce błysnąć swoimi wypocinami które tutaj napisał. Jesteś frajej który w ogóle nie siedzi i temacie a ma najwięcej do powiedzenia. Idź lepiej pod osiedlowy sklepik pić te swoje tanie mamroty z kolegami i przestań pierdolić.

gangangali

Mój znajomy dostał 2 noże w plecy w barze bandyta który to zrobił dostał 5 lat. Mniej od bonusa za próbe zabójstwa, a wyszedł po 3. OD kiedy mordowanie ludzi jest na poziomie handlu marihuanenem dla kogokolwiek.. oczywiscie poza kurwami sadowymi.

Wrobili Bonusa, zero dowodów
Wrobili Bonusa pomówiony bez dowodów

Nic nie znaleźli, nic, zero, nawet 1 skręta!!!
https://m.youtube.com/watch?v=Bw4yp9YLELw

Taka prawda zjebany wymiar sprawiedliwości
Igor

Dudek abyś zdech ma raka mózgu ty suko. Bonus trzymaj się i walcz dalej o swoją wolność. Prawilne chlopaki z bieszczad są z tobą. Murem za bonusem

Pitrak

Dudek to taki twardy jesteś,wielki znawca rapu i tematu bonusa i takie farmazony piszesz.jesteś kolejnym frajerem którego zżera zazdrość że ktoś ma a ty nie.

Pitrak

Ten cały dudek to jest wpis jakiegoś psa,oni często ładują chłopaków pod huj żeby ktoś coś palnął.HWDP

XXX

Brawo Oliwier Wszyscy wiemy że dziennikarze oczywiście nie wszyscy ale większość ,szukają sensacji na siłę często nie mając do końca pojęcia o sprawie . Takie nie miłe sytuacje wynikają często z braku wiedzy i znajomosci przepisów prawa …Trzymaj się
Nie zwracaj uwagi na te mendy co dobrych ludzi do więzienia wysyłają i prujących się w internecie hejt teraz w modzie Rób swoje głowa do góry są ludzie którzy #MUREMZABONUSEM#

ZNUDZONY

Jakiej sensacji jedyne kto z tego zrobił sensacje to sam bonus, a teraz jak ktos ma inne zdanie na temat tej całej gównobrzy to ten płacze bo redaktor napisał cos innego a niz #muremzabonusem. Wielki ulicznik a placze jak pizda.

Rzeczoznawca

Przyda się poprawa prawa

Głowa do góry Bonus.

Nie martw się Bouns tym, że twoja rodzina zostanie sama jak będziesz latał po celi z dupą na wierzchu. Na pewno jakiś miły Ukrainiec, Arab albo murzyn zaopiekuje się twoją seksowną żonką. HAHAHAHAHAHA!!!

ESCOBAR

Ależ ja nie twierdze, ze jest winny. Wręcz przeciwnie. 60-tki to prawdziwy problem i mega współczuje

Papas

Panikuje trochę odsiadki mu nie zaszkodzi. Sam śpiewał o dilowaniu promował sie jako gangster to o co chodzi?

M3M3M3

O to, że chuj ci w dupę nygusie!

Rogal LDD

Cyk cyk cyk właśnie tak, właśnie nie

Ruspect

Ziobro działa

oliwier niewiniątko kombinator ...

hahahahahahh narcos nagrywa piosenki o escobarze o bandytach itp
a tutaj sie kaja i gra niewiadomo kogo .
juz tez sobie żartów nie róbmy niewiniątko sie kurwa znalazło

Dowody Sędzio...

Dowody Sędzio?!

PAIN

Jak nie sprzedales nikogo to nie masz co sie bac 5 zleci szybko ale widac ze srasz po nogach i tylko 5 lat cos mi tu nie pasi dojada cie pod cela 😉

Dowody Sędzio?!

500 tys. kary – On utrzymuje dom i rodzinę, kobieta, dwójka dzieci, dwa psy (ja za jednego psa, płacę 600zł. mies.)
To jest Warszawa…

Jajaja

Ja was ludzie nie czaję.
Sapie koleś na dobrą zmianę która stara się walczyć z patologią sądowa a z tego co rozumie to Polski Sąd cię skazał a nie dobra zmiana.
Prokurator przedstawia dowody jeżeli zataił dowody to przedstawia je obrońca lub żąda przedstawienia.
I to Sąd decyduje a nie dobra zmiana. Gdybyś miał pretensje do sądów w Polsce to ja się podpisuje
Bo to co tam się dzieje to jest cyrk

Piotr

Jego papuga to mec. Dubois. Wielki obrońca kasty i w ogóle rozpolitykowany ekspert TVN24. Powiedział Bonusowi co ma mówić. Dał nadzieję, bo teraz są wybory i każdy głos antyPIS się liczy. Im więcej tym lepiej. A że Bonusowi nic nie pomoże przed odsiadka, to inna sprawa.

Ziom

Jebać konfidentów, wszystkich psikutasów i jebane psy. Tępe chuje nie zrozumieją póki nie dotknie to ich bliskich. Bonus RPK coby nie było wiem że dasz radę. Pozdro i Wielkie Elo dla dobrych ludzi.

Tomi

No wkoncu bo już nie da się słuchać tego jego pierdolenia idź odsiedz swoje kzaku spis biedronki…

Marcin

Jest taki kraj nic z tym nie zrobimy glosujcie na PIS to babcia pojdzie gibac za grzywne taka prawda . JP-JS

Bolus

Ziutek

Bolek

Ten gość pseudo dziennikarz Pasztelanski to świnie nigdy nie pisze prawdy

Anal Bałagane

KTO PAMIĘTA CIEPŁĄ STREFĘ?

Young War

Smutne to wszystko i podnoszace cisnienie. Przypomnijcie sobie Zuroma i jego akcje „Stop pomowieniom” i gdzie on teraz jest, siedzi w wiezieniu i wszyscy o nim zapomnieli! Ten kraj nie jest normalny i ciezko szukac pozytywow. Najwieksi zlodzieje i bandyci to politycy a taki Bonus i jemu podobni sa tylko statystykami. A teraz wybory w ktorych wybór masz miedzy „dzuma” a „ebola”. To jest jakies popierdolenstwo ze chlop ma isc siedziec za same pomowienia a pedofile i inne zwyrodnialce chodza wolno.

cesiek

jak pis chcial wyjebac wszystkich sedziow to hurr durr konstytucja bolek i reszta w pomaranczowych okularach… teraz placz dalej kurwa glosuj na tuska

Darkstorm

Co ma kurwa Tusk do sędziów pasztecie niepoczytalny??

Zbigniew Stonoga

Wychowywałem się w sumie trochę na rapie Bonusa, zdarzało się nosić ciuchy RPK, takie były dzielnice w latach 90 tych czy tam po Millenium… ale.. ale..
Nawijał kiedyś, że nie warto sprzedawać ziomka, że warto być lojalnym. Tak samo Peja o tym nawijał.
Ale Peja jest lojalny co do zasad do dziś dzień. A Ty Bonus?
Widziałeś kiedyś Peje żeby bujał się w drogich autach, pokazywał jakieś gołe dupy na teledyskach, miał kilogramy marihuany na teledyskach, jarał z bongo, chuj wie co jeszcze? na tych waszych ciemnych strefach na tych waszych stronach internetowych to maczety kurwa sprzedajecie. Sam niby taki zasadny, prawilniak byłeś ale ci chyba od tego THC odjebało za bardzo.
Kizo niby ma te miliony ale mówi konkretnie i po cichu. A ty nagle morde drzesz jak to cie PiS nie skrzywdził, latasz do PeOwskich telewizji i płacesz bo ci 5 lat przybili. sie sam zastanów nad sobą bo nie wokół drogich samochodów, kurew i narkotyków się swiat kreci i dzieciom trzeba inne niż twoje wartości przekazać.

Nie mówie że Dudek albo Hemp Gru nie mają za uszami ale oni potrafią nagrywać realne patriotyczne kawałki a ty tylko ciągle jedno o tym samym byle ci ubrania i płyty schodziły z empiku..

Bonus RPK także lepiej teraz niż by było za późno

Farmazony pierdolisz

Farmazon z nowego albumu ma na teledysku dwa mercedesy!
Jak był młodszy to też miał dragi i kurwy na teledyskach!

Tak w ogóle to o czym ty pierdolisz. 🙂

Jan

Sralafalala ty ciotopedale

Rzeczoznawca 1910

Acha, nota bene,
Muszę to napisać, bo mnie to boli.
Rzadko wchodzę na te stronę, właśnie ze względu na jakość komentarzy, czyli widza.

Nie rozumiem, jak można być tak podłym.
Kiedy bym nie wszedł, wjeżdżam w komentarze i widzę te głupie puste mordy , które przychodzą tu aby się podbpodbudować, bo są tak słabi psychicznie , że niestety ale zaczynam wątpić w to czy są tu normalni ludzie.

Powiedz mi, Ty świnio ,która piszesz pod artykułem i jedziesz z artystami?
Powiedz mi psie J€bany, po co to robisz?
Co Ci to daje?
Lepiej się czujesz jak kogoś zgnoisz?
Ojciec Cię bił, nie masz przyszłości?
Bo to wszystko wychodzi z twoim języku. Szkoda słów, nie chce się uruchamiać z rana.
Wracam do pięknej kobiety obejrzeć coś miłego. Elo dla dobrych.

Człeniu

Ty kurwa typie jesteś bardziej spierdolony umysłowo niż większość komentujących jeśli myślisz,że ludzie tu piszą na serio xD
Do czego wracasz? Chyba drylować kasztany farmazonie. Jak ktoś ma ładną to się nie musi popisywać tym na internetach. 12 letni obrońca moralności ahhahahahahahahah

Prawda

Opublikowany 3 godziny temu / 10 Październik 2019 Przez Mariusz Jop

20:56 7

hehe

„Koks koks koks weekend z życia dillera”

Jebac bonusa cwela

Ale z Ciebie biedactwo…zwykly cwel..pozdrow Arka Kolasinskiego, tak samo jest nie winny jak Ty..patrz i za to samo..kumpel z facebooka, pewnie przypadek

Popularne