Sprawdź nas też tutaj

News

BOR – ubrania od Palucha

Nowa kolekcja marki BOR.

Opublikowany

 

BOR Paluch ubrania
Paluch, właściciel marki BOR

Bezkompromisowe linijki i największe sprzedaże płyt w Polsce. Paluch wiele lat temu szturmem wdarł się na scenę zgarniając najważniejsze wyróżnienia w kraju – od złotych płyt po nawet potrójne platyny. Od jakiegoś czasu sprawdza się on także w roli właściciela marki ubraniowej BOR, którą założył w 2007 roku. Ubrania spod poznańskiego szyldu mogą od teraz nosić nie tylko reprezentanci wytwórni jak Gedz czy Szpaku, ale także słuchacze, identyfikując się ze swoimi ulubionymi artystami i wspierając ich twórczość.

BOR – Nowy wymiar streetwearu

Tak jak w przypadku rapu, tak i przy produkcji ubrań nie ma miejsca na kompromisy i pójścia na łatwiznę. Autor „Złotej owcy” postawił na najwyższej jakości materiały. Ubrania produkowane przez poznańską markę BOR często mają wiele wspólnych elementów między twórczością rapera a wzorami, które znajdziemy na tkaninach. Kolekcje są bardzo różnorodne, od minimalistycznych i nierzucających się w oczy wzorów, po duże loga z dumą noszone na piersi. Sporą popularnością cieszy się m.in. odzież z klasycznym box logo BOR. Konkretne ubrania dla bardzo konkretnych ludzi.

T-shirty, bluzy, czapki, spodnie i akcesoria

Kolekcje sygnowane twórczością Palucha są rozległe i wchodzą w nie bluzy, koszulki, czapki, spodnie i akcesoria. Ubrania są dostępne w wielu wzorach i wersjach kolorystycznych – od stonowanych kolorów po bardziej wyraziste, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Od niedawna w ofercie dostępne są także coraz popularniejsze w Polsce joggery – spodnie idealnie dopasowane do naszej sylwetki ze ściągaczami u dołu. Fani rapu i streetwearu bez problemu dopasują do siebie wszystkie modele dzięki m.in. szerokiej rozmiarówce od S do XXL.

W kolekcji BOR znajdziemy m.in.:

Gdzie kupić?

Możliwość zakupu przez fanów ubrań sygnowanych marką BOR Crew pozwala na identyfikowanie się z raperem i kulturą hip-hop oraz wspieranie muzycznej drogi swojego ulubionego artysty. Blisko sto różnych wzorów koszulek, bluz czy spodni w różnych wersjach kolorystycznych znajdziemy na UrbanCity.pl – BOR.

Popularne