Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Borixon „Mixed Music Arts (MMA)”

Ojciec chillwagonu wraca na solowe tory.

Opublikowany

 

borixon mma
fot. @pawel_fabjanski | @shootmewarsaw

Data premiery: 27.04.2022

Od jakiegoś czasu Borixon na swoich mediach społecznościowych zapowiadał solowy projekt, jednak dotychczas nie podawał żadnych szczegółów. Aż do dziś. Przed chwilą na media społecznościowe Borixon wrzucił zdjęcie z takim opisem:

– 25 lat temu zagraliśmy z ekipą Wzgórza support przed Run-D.M.C, którym inspirowaliśmy zanim zaczęliśmy robić muzykę. W tamtych czasach nie tylko zmiotło nas z nóg ich flow, ale też stylówka o jakiej mogliśmy tylko pomarzyć. Jednak możliwość szerzenia zajawki i zobaczenia kogoś rozpoznawalnego zza oceanu była miodem w słonym życiu tamtych lat.– Nazwa płyty jest tożsama z moją karierą. Nigdy nie byłem sztywniakiem trzymającym się jednego stylu. Zawsze lubiłem mieszać, miksować stylówki i wywracać świat do góry nogami. Mixed Music Arts też taka jest – spójna w swoim szaleństwie, różna, ale odnajdująca się w każdej stylówce.”

Z informacji, które udało nam się zebrać dowiedzieliśmy się, że materiał na płytę powstał w miesiąc, jej charakterystyka jest zróżnicowana stylowo, wydawcą płyty jest własna wytwórnia Borixona – spacerange.

Preorder

Płytę można już zamawiać w sklepie internetowym spacerange. Są dwie możliwości zakupu płyty – oprócz opcji standardowej za 49 złotych jest wariant zamówienia wraz z bluzą dedykowaną temu projektowi za 349 złotych.Tracklista

  1. Melodyjki (prod. BAHsick)
  2. La La La (prod. BAHsick)
  3. Jadę w teren (prod. BAHsick)
  4. MMA (prod. BAHsick)
  5. Już się to zmieni (SecretRank)
  6. Towarzystwo zaufane (prod. BAHsick)
  7. Nie zatrzyma nas nikt (prod. PLN Beatz)
  8. Symulacja (prod. BAHsick)
  9. PowerBank (prod. SecretRank)
  10. Marakuja (prod. SecretRank)

Popularne