Sprawdź nas też tutaj

News

Bosski: „Idole robią karierę wciskając do głów młodych straszny syf”

Raper rusza z warsztatami przeciwko przemocy i hejtowi.

Opublikowany

 

Bosski Roman

Dzisiaj na kanale Bosskiego Romana pojawił się jego nowy utwór „Antyprzemoc, antyhejt”. Jest to zapowiedź nowej inicjatywy krakowskiego rapera, który rusza z warsztatami profilaktyczno-motywacyjnymi Drużyny Mistrzów o przemocy, hejcie i sporcie.

– Od początku naszej misji z warsztatami profilaktyczno – motywacyjno – sportowymi, oprócz kwestii profilaktyki uzależnień od wszelakich używek i zjawiska dopalaczy miałem na celu zajmować się wszelakimi sprawami negatywnie wpływającymi na kształtowanie się młodego człowieka. Dwa tygodnie temu miałem przyjemność i zaszczyt grać koncert i pełnić rolę eksperta podczas dużej Małopolskiej Konferencji organizowanej w Myślenicach od patronatem Burmistrza pt. STOPHEJT, której zadaniem była debata na temat radzenia sobie z hejtem wirtualnym, ale i tym rzeczywistym. Dzień później doszło do tragedii w warszawskiej szkole. To wydarzenie upewniło nie w tym, że nowym hasłem warsztatów profilaktycznych będzie Antyprzemoc i Antyhejt – postanowiłem nagrać także ten utwór, bo utworami hiphopowymi najłatwiej jest mi dotrzeć do Waszych serc – wyjaśnia raper.

Jeden mail od uratowanego człowieka jest dla mnie wart więcej niż rok koncertów i 20 mln wyświetleń

Pod nowym utworem Bosskiego możemy przeczytać także: Żyjemy w dziwnych czasach – z jednej strony dobrobyt, rozwój, pokój stabilizacja z drugiej hejt, agresja, przeładowanie presją i stresem, zaniedbania i dekadencja. Przez lata czułem, że sama kariera rapera w prostoliniowej postaci nie jest do końca moim powołaniem, chciałem nadać mojej twórczości jakiś wyższy sens i funkcje – od przeszło trzech lat dostałem szanse na działanie społeczne z młodzieżą i szerzenie pozytywnych wzorców i motywacji w opozycji do wszelakich patologii i destruktywnych czynników dzisiejszego dorastania za sprawą moich autorskich warsztatów.

Hip-hopowcy, youtuberzy, videoblogerzy, gwiazdy instagrama etc. to rzesza idoli i autorytetów młodzieży – niestety w dużej mierze idole robią karierę wciskając do głów młodych straszny syf lub powielają utarte, ale i powierzchowne schematy bo takie są oczekiwania i to się opłaca – sam znam to z autopsji – nie osądzam podejścia innych kolegów z branży, sam tkwiłem w tym latam mimo, że zawsze dla mnie najważniejsza wartością był przekaz – jednak patrząc na efekty i żniwo m.in. hip-hopu postanowiłem tworzyć świadomie i odpowiedzialnie. Jeden mail od uratowanego człowieka jest dla mnie wart więcej niż rok koncertów i 20 mln wyświetleń.

Ogłupiające treści internetowe, hejt, dopalacze, psychotropy, przemoc , gniew, depresja, wykluczenia, brak empatii, obojętność opiekunów, presja grupy rówieśniczej, publiczne upokorzenia, brak zrozumienia, brak szacunku za odmienność, brak autorytetów – Pakiet tragedii, któremu stawić musimy czoła wszyscy! – napisał raper.

27 komentarzy
27 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
szefu
3 lat temu

to ten sam co mowil ze trzeba jarac ziolo i jbac policje?

Pojebusek4343
3 lat temu
Reply to  szefu

No śmiech w huj a teraz poucza i naucza kurwa jak Mnich …. beka w huj …

skarpetkazdrowanieuciskowa
3 lat temu
Reply to  szefu

ty… boski ejkej ej fikolek na trawniku jest jaki jest ale zactuj mi chodz jeden wers gdzie mowi ze trzeba? na chuj siejesz ferment chuju maly?

Odb
3 lat temu
Reply to  szefu

Straszny idol Bosskiego robi syf w jego głowie z wyciskania kariery

Mosiek Kaczyński
3 lat temu
Reply to  szefu

Sumienie się odezwało. Wielu typów z emblematami JP zapełniło swoje kartoteki

IllllllllI
3 lat temu
Reply to  szefu

Dobrze, ze tutaj sami komentatorzy, ktorzy trzymaja sie sztywno zasad od 20 lat. A racja, nawet tylu nie mogli przezyc, bo jeszcze w gimbie siedza.

Mamamija
3 lat temu

za małolata ciśniesz na starość pouczasz takie koło ktoś teraz płonie za 10 lat się ogarnie

Roman Lachowolski
3 lat temu
Reply to  Mamamija

A kiedy warsztaty z turlania się?

Zbyszek
3 lat temu

Jest nagrany materiał video żeby sobie poćwiczyć

Gulasz
3 lat temu

Pamiętam wtedy był tam Bosski Romek to ten co pływał z kaczuszką
Ej moment Romuś to dzisiaj Piorun jest dużo bardziej sztywniutko
I zrozumiałem te wszystkie zasady to miały żadne znaczenie
Piłem szampana jak ciebie po latach widziałem w TVN’ie

Analny
3 lat temu

Bosski: „Idole robią karierę wciskając do analów młodych straszny syf”

Wojteksokolthebest
3 lat temu

Każdy może się zmienić, lepiej późno niż wcale. Było jak było jp i jubilat ale umówmy się to jest sto razy lepsze niż kamerzyśći i całe to obsrane gówno yt.

taa
3 lat temu

Jedni warci drugich

iksde
3 lat temu

rzeczywiście zajebiste wartości przekazywał młodzieży za czasów firmy
>rób jp rap
>zostać coachem
..
ehh, polski rap w pigułce

buba wypierdziuch
3 lat temu
Reply to  iksde

>strzałki memiczne
>poza czenami
no kpina cyrk paparuchu jeden

MartaLink1ewicz
3 lat temu

>wyjdź
>na
>dwór
>łbieee

Oskar rampapam
3 lat temu

BOSKA?? TU OSKAR

ZAMKNIJ TEN GŁUPI RYJ

Pojebusek4343
3 lat temu

No wiadomo jak nagrywaliście płyty FIRMY To był tylko dobry przekaz który prowadził przez życie ….hahahaha BEKA W HUJ GRANA JEST

Bosski ile masz masek ?

taa
3 lat temu

Twoja kurwa Tadzia to najepszy tego przykład

Aaa
3 lat temu

Boska szujo. Znowu zaczynasz siac ferment. Ty zrozumiales????? Ale co??? Przeciez jestes za tym zebyscie nagrali nowa plyte firmy. Z pomidorkiem i popusiem. Konfidenci, oszusci i pozerzy. No k..wa zrozumiales ze hajs potrzebny. Hehehehe. Ktos dobrze napisal. Ile masz masek???

Kulfon
3 lat temu

to ten co plywal z kaczuszka?

Imie
3 lat temu

On wie co mowi. Robi to caly czas.

Pojebusek4343
3 lat temu

Masakra z skrajności w skrajności

NoPewno
3 lat temu

i to mowi gosciu ktory jest na bombie no nie moge

Daniel
3 lat temu

Zapraszam do sprawdzenia nowego kawałka, proszę o wyrażenie opinii i subskrypcję kanału. Piona! https://www.youtube.com/watch?v=41u0rCMPPxE

Sifuu
3 lat temu

Brawo Ty Roman. Przykład progresu i jak można się zmienić. Od jarania i jebania policji do pozytywnego i zrównoważonego gościa. Tak trzymaj.

Kdhdys
3 lat temu

Props za to Romku.

Popularne