Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Bosski – „Terefere”

Pierwszy zwiastun płyty „Duchowy gangster”.

Opublikowany

 

Już 31 sierpnia światło dzienne ujrzy 9 solowa płyta rapera zatytułowana „Duchowy gangster”. Pierwszym singlem zapowiadającym wydawnictwo jest „Terefere”. Jak sam Bosski mówi o utworze: „Terefere” to ironiczny utwór wyśmiewający wścibskie postawy ludzi, którzy więcej czasu spędzają na interesowaniu się cudzym życiem niż działaniu ze swoim własnym. Często wystawiają swoje opinie i sądy w oparciu o wątpliwej jakości informacje, co prowadzi do budowania fałszywych stereotypów.

Muzycznie utwór prezentuje najświeższe trendy w hip-hopie i nawiązuję do trapowych brzmień z USA w stylu np. PalyboyCarti. Za brzmienie odpowiedzialny jest nieoceniony mistrz P.A.F.F .

„Terefere” jest pierwszym z planowanych 5 singli promujących płytę. Na albumie znaleźć można będzie dużo brzmień klasycznie ulicznych, ale też oldschoolowe bity z elementami funku czy jazzu i żywymi instrumentami. Materiał charakteryzuje się nową jakością brzmieniową, co jest naturalnym wynikiem współpracy Bosskiego z nowymi realizatorami i specjalistami od masteringu Psychosoundstudio – Szymonem Piotrowskim oraz Magdaleną Piotrowską. W warstwie tekstowej utwory niosą mocny przekaz motywacyjny i budzą refleksję.

Album wyda Universal Music.

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Chłopak który sam się pucował

Romek się skończył po słynnej turlance na trawie. Stracił wówczas ostatnie resztki tzw. wiarygodności. Poza tym, nie oszukujmy się, z nazwiskiem „Lachowolski” to w rapgrze kariery nie można zrobić…

gdsgdsgdsg

ciekawe czy będzie oskar pam pam na feacie

Snupdragidrag

Bogaty Roman od 15 lat w tej samej bluzie 😀

FTFTFT

roman boski przyklad jak odstawienie alkoholu i jarania kastruje rapera

Pezet

przecież on nigdy nie był raperem, zwykly wacek bez talentu i skilli

Kulfon

co to sie wlasnie odRomanilo :)))

BilonWdz

chujstwo się odromanilo, słabizna

narrator

terefere? a nie turlu-turlu?

Mufasa

boski roman to znany krakowski gej gwalciciel. uwazajcie na niego !!!!!!

jaaa

dobry bit

QueboRPK

Jaki ten morski jest chujowy

Popularne