Sprawdź nas też tutaj

News

Boxdel o awanturze z Paluchem

Youtuber ujawnił również czy Fame MMA proponowało raperowi walkę.

Opublikowany

 

boxdel paluch

Boxdel szerzej wypowiedział się na temat awantury z Paluchem, do której doszło pod koniec lipca na Sun Festiwalu w Kołobrzegu. Włodarz Fame MMA opowiedział o szczegółach sprzeczki, a także ujawnił, czy federacja proponowała raperowi walkę.

Paluch ma pretensje do Boxdela?

O „aferę” z Paluchem spytał Boxdela w programie Aferki Budda, aktywista motoryzacyjny, który chciał się dowiedzieć więcej na temat sprzeczki w Kołobrzegu. Boxdel powiedział, że Paluch się z nim przywitał, ale miał do niego pretensje.

– Była taka sytuacja, że wychodząc z Aferkowozu podszedłem do Okiego. Po podejściu do Okiego zbiliśmy pionę z Paluchem, ale wyszła taka sytuacja, że Paluch zapytał się mnie, co ja o nim „pi*rdolę” w tych moich podcastach? Po tej przegadance powiedziałem mu, ale co ja pi*rdolę? On mówi, że „pi*rdolisz o mnie w podcastach. Ja Ci nic nie zrobiłem chłopie”. A ja mówię: „Jak mi nic nie zrobiłeś? Zrobiłeś mi tyle, że gadałeś na mnie w momencie, kiedy Fame MMA raczkowało. Gadałeś jakieś rzeczy na koncertach, cisnąłeś federację, gdzie nie było nam łatwo na samym początku”. Tam przede wszystkim nie było dużego budżetu. To było coś nowego, wielu ludzi też hejtowało. Nie weszło to w kulturę i środowisko tak, jak to jest teraz – wspomina Boxdel.Boxdel chce się odgryźć raperowi

Paluch faktycznie nigdy nie wypowiadał się zbyt pozytywnie na temat wszelkich gal freakfightowych. Tego typu widowiska mają tylu samo zwolenników, co przeciwników. – Fame MMA to kabaret w ch*j, który mnie nie śmieszy – mówił w 2019 roku. – Być częścią gal freakfight (walka dziwaków) to ciężki przypał – dodał na początku tego roku.

Boxdel ma za złe Paluchowi, że ten rzucał kłody pod nogi jego federacji i dlatego negatywnie wypowiada się teraz na jego temat. – Więc ja mu mówię, że dzisiaj ja sobie kręcę kontrowersję na twojej postaci i ch*j mnie to obchodzi – tłumaczy. – Paluch był też osobą, która mocno wpłynęła w tamtych latach na wizerunek Multiego – dodaje.Do bójki nie doszło

Boxdel wspomina, że mimo, że on i raper nie byli trzeźwi, to do żadnych przepychanek nie doszło, choć w pewnym momencie było blisko. – Sytuacja, która tam była, była patowa. Pamiętam, że wtedy przyjechał Skepta i nikt się tym nie interesował. Generalnie podszedł do mnie jakiś ziomek od Palucha i coś gadał. Ja mu powiedziałem, że teraz gadam z Paluchem i z nim to sobie wyjaśniam – wyjaśnia Youtuber.

Na koniec Boxdel przyznał, że podczas burzliwej rozmowy było już blisko do rękoczynów. Szerzej o tym jednak nie chce więcej nic mówić.

Paluch miał propozycję walki z Fame MMA?

Fame MMA nigdy nie proponowało walki Paluchowi – poinformował Boxdel. Nic dziwnego, znając jego zdanie na temat tego typu gal na pewno nie przyjąłby takiej propozycji. Boxdel ujawnił jednak, że jak dobrze pamięta taką ofertę wysłali do ówczesnego reprezentanta BOR Records Szpaka. Jak widać, ten również nie był zainteresowany taką ofertą.

Nie zapominajmy, że Paluch nie komentuje w żaden sposób słów Boxdela. Mamy więc na razie tylko jednostronną relację tych burzliwych wydarzeń. Zupełnie inaczej może to wyglądać ze strony rapera, ale póki co nie zdecydował się on na wypowiedź w tej kwestii.

47 komentarzy
47 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Pieluch
1 miesiąc temu

Tej to nie jest prawda co napisał Boxdel. Do rękoczynów oczywiście, że doszło. Siedziałem po zdarzeniu na zapleczu w samochodzie i cisnąłem tak w klawiaturę telefonu, że aż mi żyły na jajogłowiu powychodziły. Wszystko przestrzelone z palców, twitter, fb aż się serwery gotowały od mojej agresji i złości. Pozdrawiam porządnych ludzi, od petów i farmazonów z daleka, ema.

Łonowy Barber
1 miesiąc temu
Reply to  Pieluch

Co ciekawe dokładnie widać w końcu że to nie paluch szuka atencji.

Ga gu gi, a oczy wielkie
1 miesiąc temu

Z jednej strony rozumiem frustrację boxdela, ale z drugiej to jest jakaś mafia czy co najmniej radykalny islam, że jak wypowiesz się o nas negatywnie, to zniszczymy Ci życie? Serio? Czy fame mma to jest jakaś świętość i dobro narodowe, że nikt nie może się negatywnie wypowiedzieć? Mały odniosłeś sukces z promowaniem patologii że musisz się mscic jak mały zawistny człowiek?

XDDD
1 miesiąc temu

Glamrap – idealne miejsce żeby promować boxdela, ten ludzki ściek

Zulian
1 miesiąc temu
Reply to  XDDD

No chyba właśnie Palucha, dresa co promuje patologię.

essssssssssssssssssssaaaaaa
1 miesiąc temu
Reply to  Zulian

Zulian, wróć do żarcia mefedronu i oglądania gali patostreamerów

jdjsjas
1 miesiąc temu

a ty dalej żyjesz w 2019 gdzie faktycznie były patologiczne walki hahaha zamknięta głowa nic dziwnego że fan palucha

Zulian
1 miesiąc temu

Boxdel już wybija się na fejmie palucha

Zulian
1 miesiąc temu
Reply to  Zulian

Jakim fejmie Palucha XDDD Boxdel osiągnął więcej niż ten paluszek, jest bardziej popularny, rozpoznawalny. Osoba która nie interesuje się youtubem, odrazu go rozpozna, a palucha już nie, będzie myśleć, że to poprostu sebek z bloków

bibibababubu
1 miesiąc temu
Reply to  Zulian

> Osoba która nie interesuje się youtubem, odrazu go rozpozna,

ODKLEJKA NA POZIOMIE FANA SĘTINO XD

Pulon
1 miesiąc temu

Publicznie nigdy tego nie powiem, ale prywatnie uważam, że życie to guvno. Trzeba mieć mocno sprany mózg, żeby myśleć inaczej.

srako tubka
1 miesiąc temu

qciuk do nory, a słuchacze jeszcze głupsi niż on bo sponsorują mu wille w poznaniu xDD

GejZMalagi
1 miesiąc temu

Do wanny z kur.wami. Rafałek wiesz co masz robic

Tesco Tes
1 miesiąc temu

GLAMRAP – NAJWIĘKSZY W POLCE SERWIS O YOUTUBERACH

Bo lubię w kokolino
1 miesiąc temu

Boxcwel o romansie z Paluchem
,,Zaczęło się od niewinnego paluszka grzebuszka a teraz strażacy wyjmują mi rękę z du.py”

Ziominho
1 miesiąc temu

Co na to Paluch?

Ambigram
1 miesiąc temu

Pierwszy wy k.urw.u zapiardala sie overki w niedziele w hurtownii azbestu i sie czeka na glamrapowe wysrywy j.e.ba.c kazdego do spodu

Polka po ścianie
1 miesiąc temu

Dwa łaczycha

Kolo
1 miesiąc temu

Paluch nic by nie zrobił to łeb tylko udający groźnego Myślę, że jakby go Boxdel strzelił w tą przerwę między zębami to paluchowi by się odbiły czkawką wszystkie jego teksty farmazony, że niby gadał z kimś z więzienia (jak w kawałku dwulicowa k@rwa, hahaha wielki gangus więzienie to on widział jak go szef nie chciał wypuścić z sushi baru żeby napierdalał nadgodziny) Ogólnie wielki props dla Boxdela, że nie spękał łysego typka co groźnie macha łapami a tak naprawdę to na strzała jest. Pamiętajcie, łysy gnojek podjeżdżający beemką i posiadający gruby głos to nie zawsze prawdziwy kozak, często to zwykły farmazon.

Ga gu gi, a oczy wielkie
1 miesiąc temu

Nie bronię palucha bo to hipokryta ale co to ma być? To jest jakaś dyktatura patologii robiącej wodę z mózgu dzieciom i młodzieży?

AntyFan
1 miesiąc temu

Ojej ale afera jakiś gruby youtuber ma pretensje do rapera który na pewno ma większą popularność i przynajmniej jakieś zasady!

Kutanozaurus Rex
1 miesiąc temu
Reply to  AntyFan

Tak zwlaszcza nagrywajac z sowieckim

marcin majecki
1 miesiąc temu

paluch ppropsy

Lil Pimp
1 miesiąc temu

A TERAZ POWIADAM WAM WSZEM I WOBEC BARANY…
MÓJ KOMENTARZ JEST OSTATNIM KOMENTARZEM W TYM ARTYKULE. PO JEGO OPUBLIKOWANIU NIE MACIE PRAWA PISAĆ JUŻ WIĘCEJ KOMENTARZY I TEMAT ZOSTAJE ZAMKNIĘTY. JEŻELI JEDNAK TO UCZYNICIE TO SPOTKACIE SIĘ Z BARDZO PRZYKRYMI KONSEKWENCJAMI TAKIMI JAK MIN. DOSTANIE ODE MNIE W RYJ.
JESZCZE JEDNO: ZA 8 LAT ZAMIERZAM WYSTARTOWAC W KAMPANII WYBORCZEJ NA PREZYDENTA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ. JEŻELI UDA MI SIĘ ZDOBYC WYSTARCZAJACA LICZBĘ GŁOSÓW DOPROWADZĘ DO TEGO, ABY IDIOCI TACY JAK WY MUSIELI ODPROWADZAC DODATKOWY PODATEK ZA SWOJĄ GŁUPOTĘ. OPRÓCZ TEGO ZAMIERZAM RÓWNIEŻ ZLIKWIDOWAC PROGRAM 500+ I ZABRAĆ PIENIĄDZE WSZYSTKIM BRUDASOM I DZIECIOROBOM Z TZW. MARGINESU SPOŁECZNEGO, KTÓRZY KORZYSTAJĄC Z TEGO PROGRAMU ZABRALI PIENIĄDZE NAM – UCZCIWYM OBYWATELOM I PRZEZNACZYLI JE MIN. NA ZAKUP TANICH PRODUKTÓW ALKOHOLOWYCH TAKICH JAK WINO „SUPER JANUSZ”. KU CHWALE OJCZYZNY!

Wuwuzela złocista
1 miesiąc temu

Ku**wa, ludzie… Jesteście coraz głupsi.

Edzio tiktokerzyna śpiewa
1 miesiąc temu

Mam nadzieje że uczestniczyliscie wczoraj aktywnie spiewajac hity italodisco. A dzisej w kąciku miłosników spiewania piosenka dnia: Sziura babcia sziura babciogen. A kawalek tygodnia to: Sansziajn sansziajn rege leki gudbaks. Bawimy się i śpiewamy komą i hirigoł buraki.

Roy
1 miesiąc temu

Totalne łaki

Paluch
1 miesiąc temu

A co na to Peja?

Alter ego Peji
1 miesiąc temu
Reply to  Paluch

Odkad skończył chlać pewnie jakieś banalne morały

Anioł śmierci
1 miesiąc temu

Ten Pan po lewej i jego gęsty diabelskie pozdrowiające szatańskie …Co te pieniadze robią z ludźmi …

Oyche Doniz
1 miesiąc temu

Co mnie obchodzą pajace robiące hajs na dzieciach

Wacek
1 miesiąc temu

Grubas zamknij mordę i leć te batoniki fejmu rozdawać za PPV (dobry deal)gimby kupią wszystko

Chicks with dicks that put mine on shame
1 miesiąc temu

Fame do wanny!

Ilsa wilczyca z ss
1 miesiąc temu

Yebac szpare

Yyyy
1 miesiąc temu

Opublikowany 20 godzin temu 21 sierpnia 2022Przez Mariusz Jop

Odb
1 miesiąc temu

Burdel o analu z pieluchem.

AntyFan
1 miesiąc temu

Myślę że Boxdela już dobrze wyjaśnił Don Kasjio i Kamerzysta. A jak by Paluch wypowiedział się to myślę że byłby już koniec Boxdela

Zulian
1 miesiąc temu
Reply to  AntyFan

Bo podejdzie do niego Sebix na ulicy, i zdzieli mu kosę pod żebro?

Anonimus
1 miesiąc temu

przeca boxdel jest bardziej hiphopem niż ten cały pieluch lizodup

Popularne