Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Bracia Bosscy wracają

Bosski Roman i jego brat zaprezentowali „Kam bek”.

Opublikowany

 

Bosski i Młody Bosski powracają po dłuższej ciszy ze wspólnym numerem i teledyskiem. Bracia tworzący Bosskiskład zaprezentowali kawałek „Kam Bek”.

Bosskiskład powraca mordy. – czytamy pod urodzinowym numerem wyprodukowanym przez Delvegez Beatz.

 
57 komentarzy

57
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
YEBAĆ p0lki

Bracia Wiosscy turlają się przed Jubilatem

Spejson na wolno

Bracia morscy wracają xD

OBSZAR POLIN

https://youtu.be/T0oOJ-dNlXo
ANDRZEJ DUDA ZDRADZA POLSKĘ NA UKRAINIE KRZYCZĄC „SŁAWA UKRAINIE”. ŻOŁNIERZE ODPOWIADAJĄ BANDEROWSKIM OKRZYKIEM „HEROJOM SŁAWA”. BESTIALSKO ZAMORDOWANI NA KRESACH PRZEWRACAJĄ SIĘ W BEZIMIENNYCH MOGIŁACH. TO SIĘ DZIEJE NAPRAWDĘ I PRZECHODZI W POLSCE BEZ ECHA.

Milfhunter

cel uświęca środki

Jack Caleib

To jest kurwa skandal

Oskar "Liść" Pam Pam

NAJPIERW STARY BOSSKI DOSTAŁ Z LIŚCIA POD JUBILATEM, STURLAŁA SIĘ JEGO KARIERA, POTEM POSZEDŁEM DO ICH DOMU, MŁODY DOSTAŁ LIŚCIA A STARA KUTASA W DUPĘ i LIŚCIA NA DUPSKO, RYMOWAŁA O TYM W HOT16CHELLLENDZ – BOSSKIE RŻNIĘCIE ANALNE Z OBSPERMIONYM FINAŁEM W RYJU TEJ BOSSKIEJ SZMULI (WYLIZAŁA RESZTKI GOWNA Z DUPY NA KUTASIE DO SUCHA), KTOREJ NA KONIEC TEZ LISCIA WYJEBALEM W JEJ PASKUDNY RYJ!

REASUMUJĄC: CAŁY BOSSKI SKŁAD ZOSTAŁ WYLIŚCIOWANY W TEN LUB INNY SPOSÓB

swietlana

Braci Bosscy to cum bank

EJ TY KOLO !!!

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD BOSSKI ROMAN. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

EJ TY KOLO !!!

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD MŁODY BOSSKI. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

OBSZAR POLIN

Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus przypomniał, że do tej pory ponad 170 krajów wyraziło zainteresowanie przystąpieniem do programu COVAX Global Vaccines Facility, który ma wygenerować fundusze dla branży zajmującej się produkcją szczepionek, terapii i leków na koronawriusa SARS-CoV-2. Wzywa niezdecydowane państwa, by natychmiast przystąpiły do sojuszu, którym współkieruje Gavi Vaccine Alliance Billa Gatesa.

– Wzywam te kraje, które jeszcze nie przystąpiły do ​​COVAX, aby uczyniły to przed jutrzejszym terminem przedłożenia Gavi swoich zobowiązań – powiedział w czwartek Tedros.

COVAX wyznaczyło sobie cel dostarczenia dwóch miliardów dawek szczepionki do końca przyszłego roku. W zeszłym miesiącu w jej portfolio było dziewięć szczepionek, a kolejne dziewięć jest w trakcie oceny.

Szef WHO podkreślił wsparcie swojej agencji dla wysiłków na rzecz opracowania szczepionki, która zwalczy koronawirusa SARS-CoV-2. – Szczepionki będą kluczowym narzędziem do opanowania pandemii. Ale nie mamy gwarancji, że jakakolwiek szczepionka, która jest obecnie opracowywana, zadziała – zaznaczył Tedros na spotkaniu.

EJ TY KOLO !!!

JA TO JEBIE ZA 1800 BRUTTO, NAJDALEJ BYŁEM W KALISZU A MIESZKAM OK. 20 KM OD KALISZA, PRACA DOM I TAK W KÓŁKO, MAM 28 LAT, ROBIE DORYWCZO, MAM KONKUBINĘ, ONA NIE ROBI. DODAM ZE TE 20 KM DO KALISZA ROBIE ROWEREM. CHETNIE WYSTOMPIE W PROGRAMIE DŻENTLEMENI I WIEŚNIACY.

EJ TY KOLO !!!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PSEM FAFIKIEM. TAK NA MARGINESIE, FAFIK JEST DUŻYM LABRADOREM O JASNYM UMASZCZENIU. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA FAFIK ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA LEKARZY.

Ciekawy

Jakieś źródło?

Odb

Bracia Bosska wracają pod jubilata

Odb

Jebać ej ty cwelo maczetami

Stalone

Odb dostał z liścia z dupy pod jubilatem i wraca

Odb

stalone dostał liścia kutasem pod jubilatem od ej ty kolo

EJ TY KOLO !!!

░░░░░░░░░░░█▀▀░░█░░░░░░
░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░
░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░
░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░
░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░
░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░
░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░
░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░
░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░
░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░
░░▐█▐▄░░▀░░░░░░▐░█▄▄░░░
░░ ░▀▀▄ odb░░░▄▐▄▄▄▀░░░

Jestem Porządny

Jebać policję do momentu, kiedy będę musiał z niej skorzystać.

Git wyrocznia

Jebać frajera niech go huj sponiewiera uga buga z rozjebundami szpagaciarzami się nie pieścić uga buga jebać kapusi kwik kwik sztywniutko mordo elo elo bamboleo

Fufacz

Tyy hujuu zajebany, za te słowa na moim miejscu byś zabijau

Warszawiak z Polski C

Bródno, Targówek, Rembertów, Wawer, Białołęka to nie jest Warszawa.

WARSZAWIAK

Bez kitu

Gorzka Prawda

Tak naprawdę całą Warszawa to nie jest Warszawa.

BeImondo Informator

Pamiętacie jak na glamie byly zdjęcia wpisu z fb młodego bosskiego jak pisal ze lubi małe owłosione fiutki i że wujek kali lubi jak mu młody siadal nakolanach. Fajnie było co? A.e już tak nie będzie nowy glamrap elo

Liryczny Skandalista

Bosski Roman wygląda teraz jak tirowiec Jeff z Arizony.

punk not dead

Roman bosski nieśmiertelny klasyk, no wiadomo, wpisuje sie w temacie

Fufacz

Ww rossman morski nieśmiertelny spastyk spisyje się w klimacie

PRĄDNIK CZERWONY

Siema Romek. Wszystko co robisz od czasu wielkiej Bitwy pod Jubilatem to nędzna próba załatania wielkiej dziury w tym, co dla Ciebie najważniejsze – EGO. Udawanie człowieka z otwartym umysłem, „duchowego gangstera” (LOL), drużyna mistrzów (LOL) i inne tanie inicjatywy. Zawsze to co robiłeś było dmuchaniem swojego ego, jesteś sztuczny jak wasz żałosny twór – boysband firma. Głęboko wewnątrz musisz być solidnie skrzywdzonym osobnikiem, skoro uciekasz się do takich praktyk. Zajrzyj wgłąb siebie, nie uciekaj już przed swoimi demonami. I uszanuj nas, nie wydając już tych gniotów. Dzięki i powodzenia!

Jakub Kibolkiewicz

GlamRap bez komentarzy by upadł, a Ciepłota szukałby pracy jako konduktor w PKP

SprawdzoneInfo

ALe męczący kawałek max 2400 odtworzen na youtube.

Bielmondziak

Ruchy na mieście, kruszonka na cieście to mój street credit. Mów mi mBank, bo dzięki matce nie zaznaje biedy.

Paweł Paczul

Pracuję u Stanowskiego za miskę ryżu i smażony bekon.

Pozdrowienia dla Oskara Pam Pam

Pozdrawiam Oskara W., który niegdyś nawijał, że szanuje bardziej pedofili niż konfidentów. Karma to suka, co?

żENADA

PRZECIEŻ OSKAR GO WYJAŚNIŁ JAK SZMATĘ

Jebać

Jak Oskar sam wyjaśniony jebana 60-tka

Mefedron z Targówka

Czyli siebie warci

Fufacz

Bracia Russcy zwalają
Russki Rossman i jego dziat zaproponowali „Wal back”.

Zbisław Stogłowa

Ziobro, przepraszam Ciebie i zapraszam na Wigilię.

Pati Koti

Dziękujemy Zbyszku.
A kiedy robisz tę Wigilię?

Filozof nadrentański

Gdyby rap nie istniał, jego słuchacze wąchaliby spaliny z 40-letniego Ursusa.

1199011g8

boskie błazny chcecie oare tysi na ogarke? Przestańcie żebrać

Leszek Możdżeń

EJ TY SUKO = Kardagniozia czy chuj wie, jak ta schizofreniczka się nazywała

Fufacz

Bonc tolerancyjny kurfo antypsyhiatrja gurom

OJCIEC JULKI

Bracia Bosscy Romanie ?

pacino aldente

roman bosski czlowiek specialnej troski .. ja pierdole kto tego gowna slucha dzieci z szkoly specialnej pewnie w ktorej romek sprzata szalety

Łukasz

Sonia L. przeproś za pandemię

Konfident z Grochowskiej

Konrad Niewolski ma wytatuowane przyciski od pada na twarzy.

Kulturysta Krzysztof Pierkarz

Najlepsze suple tylko w KFD.

Fufacz

Sfd paruwo zasyfiala metanabolem

YEBAĆ p0lki

Polki są super

CHUJ WDP

Szczerze nie zastanawiałem się nad tym

YEBAĆ p0lki

Przypomniała mi się sytuacja, jak w dawnej klasie licealnej,(15 facetów, 15 kobiet) każda kobieta miała chłopaka starszego o kilka lat, który był atrakcyjny fizycznie, a każdy facet z klasy walił konia i marzył o kobiecie. Żadna z koleżanek nie była dziewicą. Oczywiście facetom wmawiano, że to oni są zboczeni i myślą tylko o ruchaniu, tylko, że oni nie ruchali, oczywiście kobiet nie karcono za to, że puszczały się w wieku 16-18 lat z jakimś chadem. Jak taki atrakcyjny gość ją skrzywdził, to nagle zwykłym biednym prawiczkom wmawiano, że są świniami, a oni nawet nie dostali szansy na zaruchanie. Sram na edukację, która wmawia mężczyznom, że są zbokami chcącymi tylko zaruchać, a kobietom na wszystko przyzwala, sram na edukację, gdzie przeciętnego faceta prawiczka wini się za bogate życie seksualne chada. Wiek inicjacji seksualnej kobiety to 16-18 lat, a faceta 20-22 lat. Kiedyś wmawiano facetom, że wiek inicjacji seksualne dla każdego to 18 lat, a potem obalono te badania, bo się okazało, że przeprowadzono je tylko na kobietach xD. Na zasadzie wykazano, że kobiety mają swój pierwszy raz w wieku 18 lat, to uznano, że faceci też xD Gdy badania obalono, to okazało się, że wiek inicjacji seksualnej dla mężczyzn jest znacznie późniejszy. Dla kobiety oczywiście wynik się zgadzał, jest to 16-18 lat. Po prostu większość kobiet w wieku 16-18 lat puszcza się z pewną wąską grupą atrakcyjnych starszych od nich mężczyzn. To tłumaczy, czemu wiek inicjacji seksualnej faceta jest inny niż kobie

YEBAĆ p0lki

To tłumaczy, czemu wiek inicjacji seksualnej faceta jest inny niż kobiety. Edukacja seksualna w szkole to gówniane feministyczne kłamstwo.

Fufacz

Dokładnie, odpowiedzialność zbiorowa, chad zgwałcił, to najlepiej wyżyć się na incelu Koźle ofiarnym, kwestia czasu kiedy role się odwróca

YEBAĆ p0lki

U was w Polsce gminnej też są takie p0lki wielkie panie co powróciły z wojewódzkich gdzie były rozepchane przez Mokebe, Oscara i Alvaro i teraz udają nie wiadomo jakie światowe osoby?
U mnie są takie i szukają mężów-beciaków (najlepiej z powiatowego) którzy będą na nie łożyć $ w zamian otrzymując fochy i wieczne niezadowolenie XDD

░░░░░░░░░░░█▀▀░░█░░░░░░
░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░
░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░
░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░
░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░
░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░
░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░
░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░
░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░
░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░
░░▐█▐▄░░▀░░░░░░▐░█▄▄░░░
░░ ░▀▀▄ p0lki░░░▄▐▄▄▄▀░░░

sprawiedliwosc 1

rodzinka pl zawsze na propsie

Popularne