Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Brahu przedstawia remix singla „Latam wysoko”. Gościnnie Peja i Nizioł

Ikony sceny gościnnie u trójmiejskiego rapera w westcoastowym remiksie.

Opublikowany

 

Brahu prezentuje remiks utworu „Latam wysoko” ze swojego ostatniego albumu „82”.

Autorem remiksu w stylu West Coast Hip-Hop jest SoSpecial. Gościnnie swoje zwrotki do numeru dołożyli artyści, których nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi polskiego rapu – Peja i Nizioł.

Za teledysk do utworu w zremiksowanej wersji odpowiedzialny jest Brevko. Brahu obecnie pracuje nad czwartą solową płytą, jednak zanim do tego dojdzie, wkrótce będzie nam dane zobaczyć teledysk do utworu „Lustro”.

16 komentarzy
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ohui
7 miesięcy temu

zawsze mam beke z polskich klipów rapowych. 40 latkowie w dresach bujają się przed wypożyczonymi samochodami albo samolotami często nawet nie mając prawka XD

Polak
7 miesięcy temu
Reply to  ohui

Oni to chyba po 50 lat maja

Polak
7 miesięcy temu
Reply to  Polak

Kto dał kurwa minus się pytam? Peja znowu knujesz z za klawiatury?

91432789t3gjde
7 miesięcy temu

Kto to kurwa sprawdzi? Są tu jakieś zjeby?

Znawca tematu
7 miesięcy temu

Pierwszy, złoto olimpijskie – super

Punch
7 miesięcy temu
Reply to  Znawca tematu

Jesteś nikim

Mariola
7 miesięcy temu
Reply to  Punch

Nieprawda

Twoja Stara
7 miesięcy temu

„Remix w stylu West Coast Hip-hop” xDddd wy słyszeliście kiedyś hip-hop tak wgl z USA? Nie mówię konkretnie o West Coaście bo tego ani oldschoolowego ani nowego nigdy nie słyszeliście. Bierzecie skurwysyny jakieś paczki loopów podpisane west coast loops, bujacie się z jakimiś wypożyczonymi furami w hangarze z samolotem który możecie co najwyżej poogladać albo polatać sobie 30 minut jako pasażer jak będziecie odkładać a co najważniejsze nie potraficie za grosz nawijać. Remix w stylu west coast hip hop xDddddddd

Kozak jebany
7 miesięcy temu

Powiem wam tak , oni są kurwa do bólu kwadratowi , biorąc jeszcze tego penera na gościnke . Mam nadzieję że któryś z tych łaków to zobaczy w sensie mój komentarz .
Plener idz do kominka drzewko podłóż by ci ta żonka nie poszła gdzie indziej gdzie lepiej grzeje ktoś inny ,wino by wypiła kobieta z prawdziwym mężczyzną może raz na weekend , ale nie ty kurwa alkoholik to zaraz charlie p by się obudził . Nadal smutna po domu chodzi

Szprycha
7 miesięcy temu
Reply to  Kozak jebany

Kominek to trzeba umieć rozpalić a pener nawet tego nie umie

łysa szmata w okularach
7 miesięcy temu

Ehhh w liceum zapisałem się na poloneza na studniówkę… Jako że byłem sam nie miałem pary, to prowadząca babeczka te całe próby i poloneza przydzieliła mi siłą jakąś Julkę z klasy równoległej. Jednak ona brzydziła się mnie (ja 165 cm wzrostu ona 160 cm, ale miała dojebane szpilki i w efekcie tego była ode mnie o pół głowy wyższa). Na próbach nawet ze mną nie rozmawiała, za rękę mnie „trzymała” tak jakbym był jakimś śmierdzącym żulem i by się mnie brzydziła dotknąć. W dniu studniówki nie przyszła na próbę. Specjalnie tylko po to żeby nie zatańczyć ze mną spóźniła się na swoją studniówkę. Oczywiście przez brak pary nie zatańczylem tylko przyglądałem się z boku. Płakać mi się chciało. Ona przyszła po polonezie i mówiła, że miała problem z autem i dlatego się spóźniła, jednak plotki szybko się rozeszły i swojej kolezaneczce się wygadała, że nie chciała mieć takiej pamiątki na całe życie jak tańczenie z oblechem.

łysa szmata w okularach
7 miesięcy temu

Ja załamany upiłem się przed 23. i musiał po mnie stary przyjechać odebrać (chyba nie muszę mówić jak na drugi dzień na mnie kurwił…) Od tego czasu nie wychodzę z domu a jedyny kontakt z kobietami to kasjerka w biedrze.

łysa szmata w okularach
7 miesięcy temu

sraku ft. fleja – TW WYCHECHŁANIEC & AGENT TVN

DSSDSLUGANGIX
7 miesięcy temu

PEJAKRÓL

Wojtek
7 miesięcy temu

Ja nie wierze ze tyle w ludziach nienawiści i zazdrości. Przykro mi jak to się czyta. Pozdro Brachu

Popularne