Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Brain Dead Familia i Deadmen Crew promują album „Grave Tape”

Posłuchajcie „Hellboy”.

Opublikowany

 

„Grave Tape” to opowieść o życiu i śmierci, o iluzji i kłamstwach tego świata. Artyści zabierają słuchaczy w podróż do głębin ich wnętrz, do najbardziej skrytych emocji i doświadczeń. Na albumie nie zabrakło również konkretnej dawki energii czy adrenaliny oraz bezkompromisowej treści, która jest fundamentem Deadmen Crew.


Deadmen Crew to ruch, któremu towarzyszy bunt i świadomość na otaczający nas świat. To głos ludzi, którzy w oczach świata zawsze byli niewystarczająco dobrzy – dlatego stworzyli swój własny.

Premiera „Grave Tape” odbędzie się już 16 grudnia. Materiału będzie można posłuchać na kanale YouTube Deadmen Crew oraz na wszystkich platformach streamingowych. 
7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian himler
1 miesiąc temu

Guwno na siłę

Niszcz incelizm.
1 miesiąc temu

Pretensjonalne, tandetne, grafomańskie. Chcesz grozy etc w muzyce ? Prosze bardzo. Grind core, depressive suicidial black metal, cold wave, martial industrial/neofolk. Ci są po prostu śmieszni.

cieć z korpo
1 miesiąc temu

Groza w muzyce to Norbi na bicie. Piss yoł

saa
1 miesiąc temu

babić ma lepsze podróbki niż ta marna kopia Necro

MariuszPudzian
1 miesiąc temu

Album gay tape to opowieść o analu, i aids

Randomowy Zakolak
1 miesiąc temu

Czyżby Fu był dla nich inspiracją?

Yp prorok glamrapu
1 miesiąc temu

Jeszcze przyjdzie czas p00lki, że będziecie klękać przed nami incelami. Idzie recesja i bieda, skończy się socjal dla was p00lek i waszych bękartów po mokebe, czadzie i ciapaku. Pracy dla was nie będzie automatyzacja w sklepach, salonach fryzjerskich was zastąpi, nauczycielki powtarzające w kółko to samo buahaha wystarczy puścić film, by was zastąpić. W domu nic nie robicie, bo za was wszystko maszyny robią. Pierze za was pralka, zmywa zmywarka, gotowanie ułatwia wam miliony rzeczy jak gotowe produkty w sklepach i roboty kuchenne. Nawet wasze śmierdzące tzipy nie będą nic warte, bo już powstają super sseks lalki, które potrafią mówić i słuchać się swojego Pana.

Popularne