Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Floral Bugs, 17-letni raper z Bielska-Białej i reprezentant Floral Gangu po roku ponownie pojawia się w cyklu BDF Gościnnie.

Numer „Obok” porusza wewnętrzne lęki artysty oraz temat podwójnej osobowości mocno osadzonej w horrorcorze. Za klip w stylu Blair Witch Project jak i za mix oraz nagrania odpowiedzialna jest ekipa z którą raper działa już 2 lata – 3/4UDGS.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Jebac gr

Za to powinien być wyrok, bo to niszczenie jest nieswiadomego dziecka. Najpierw uwierzy, że jest super raperkiem i mega gwiazdą i nie musi robić jak normalny czlowiek, zaczną się dupy, imprezy,koncerty Alko A potem w wieku 30lat będzie zajechany jak stara kurwa, skończy się kariera i zostanie menelem bo się nie odnajdzie w normalnym życiu, albo w wieku 40 zostanie gimbograjkiem, starym człowiekiem udajacym dziecko, żeby dzieci to słuchały.

Dom

nie wszyscy są tak słabi psychicznie jak Ty, czy nie potrafią żyć bez pomocy rodziców, Bugs ma przed sobą karierę która rozwinie się jak skurwysyn, nie ma co od razu wróżyć takiego scenariusza

Hubert

Ja tak nie uważam brain dead familia ma nie duże więc może mu nie odbije od popularności a jeśli ją może kiedyś będzie miał to zmyślą że na to ciężko zapracował.

Odb

Promowanie Brain-Bielska deadowej białej 71-letniej familii

00:12 i 17

Opublikowany 6 godzin temu Przez Redakcja

20:31 7

ProfesorNauk

Chuj mie to obchodzi..

Lil penerson

Chuj mnie to obchodzi, że cie to chuj obchodzi

ADOLF H.

no i w pyte ale słoń w polszy był 1

Popularne