Sprawdź nas też tutaj

News

Brat RS77 zadzwonił do GSP z pretensjami w trakcie live’a

Wy żeście ch*ja wbili Sobocie za to samo – ripostował Mahatma.

Opublikowany

 

gsp

Pojawiły się optymistyczne informacje dla fanów „dobrego przekazu” RS77. GSP ujawnił, iż bohater tego tekstu jednak walczy o swoje i wcale nie jest powiedziane, że jego obniżony więzienny status się utrzyma. Swoje żale do trójmiejskiego rapera mają również bracia Roberta, nie zgadzając się z tym, jak zostali przedstawieni w nagranym materiale.

– Odnośnie tego, co mówi Glamrap, bo tutaj jest drobna różnica z tym, co powiedziałem, ale diametralnie zmienia znaczenie. Chodzi o to, że Robert obecnie został schowany. Robert nie zgadza się z tym i gdzieś tam walczy o swoje i nie wykluczam, że gdzieś tam może dostać szansę, bo Robert sam w sobie się nie rozj*bał – rozj*bali się jego bracia, ten jego przydupas Karolek i kilka innych osób (tak też zostało to przedstawione – przyp. red.). Nie wiadomo, czy Robertowi uda się z tego wyjść obronną ręką w jakiś sposób – oświadczył w piątek raper.

Swoje pretensje do byłego reprezentanta Mobbyn mają też wspomnieni bracia RS77. Jeden z nich zadzwonił do GSP w trakcie transmisji na żywo, jednak nie dane mu było wyjawić swojej wersji. – 60-sionę potwierdziłeś, rozj*busa, chłopie, który się rozpi*rdala na dobrych chłopaków. I potwierdziłeś, k*rwa, jego zeznania. Co mam ci dać do słowa dojść? (…) Słuchaj k*rwo j*bana, wy żeście ch*ja wbili Sobocie za to samo. (…) Własną bronią was rozj*baliśmy – przekazał GSP. 


82 komentarze
82 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Edek tiktoker nuci
26 dni temu

Na nowy tydzień mamy do nucenia: Twoja koleżanka lubi abu dabi a ja lubię kiedy mówi do mnie tatuażyk tatuażyk tatuażyk zobaczysz coś się stanie to nie za plecami. A dzisiej uświetni wam dzień kawałek: Gucziu noł pampirap jugacziu pampirap. Także łaki do nucenia kamą.
#Sentino
#Akolita Sicarios
#Edzio
#Profesor Trapu
#Nucenie po wsze czasy i jeden dzień dłurzej
#Leosia

Edek pozdrawia Profesora i nuci
26 dni temu

Idealny facet w wyobrażeniach #p0lka? Wygląda i zachowuje się jak chad, ale chce związku jak beciak. Dlatego p0lka ma zawsze takie skwaszone ryło, bo to, czego oczekuje jest niemożliwe. I skarży się później taka p0lka na badboyów, że nie chcą się angażować, a na beciaków, z którymi jest w związku, że chcą seksu. Tymczasowem wiadomo, że chad, oskarek czy agresywny sebastian traktują takkie ulane p00lki z kartoflanym nosem jako jednorazową przygodę, najczęściej z braku lepszej alternatywy i/lub po pijaku. A beciaki dążą z takimi do związku licząc naiwnie, że wtedy będą mieli jak chady seks na zawołanie. Mikro-mózg p00lki nie ogarnia tej złożoności, którą #blackpill tak doskonale wyjaśnia.

Szpaku
25 dni temu

A weź zamknij już te ryło

Pellegrino for profesor
26 dni temu

Polska muzyka reprezentuje bidę przy dominacji Sentino ich poziom to bidet .
San Pellegrino paliwo dla żołnierzy gdzie hegemonia sicarios się szerzy .
Luksus , szyk , klasa taki jest profesor
każda chica jest mokra słysząc szelest pesos.
Edzio tiktok śpiewa się jak Rick Ross
Sentino to jedyny Big Boss

Rafalala
26 dni temu

Zapraszam Szanownych Panów do wanny

Koprobo1488
26 dni temu
Reply to  Rafalala

Najbardziej mnie niszczy fakt, że ten Robert i jego ekipa to byli goście którzy serio popelniali/popełniają poważne przestępstwa, a tu- było nie było-gangster dzwoni podczas live (ze srednia wieku widzów pewnie ok 15 lat) powyzywać się od kůrew i konfidentów z „raperem” XDDD

ulica sezamkowa, niech się już skończy ta moda na gangsterkę i niech ci internetowi rozkminiacze wypiėrdalaja do normalnej pracy

OSTR
26 dni temu
Reply to  Koprobo1488

#PIEKLOMEZCZYZN. Kolejny samobójca tym razem w Łodzi

Mężczyzna wyskoczył z czwartego piętra bloku w łódzkiej dzielnicy Bałuty

http://www.lodz.se.pl/stanal-w-oknie-i-wyskoczyl-z-czwartego-pietra-dramatyczne-sceny-rozegraly-sie-w-srodku-nocy-aa-8Pfq-X5iC-B783.html

Królowa wszechświata
26 dni temu
Reply to  OSTR

Tchórz. Kobiety nie popełniają samobójstw tyle, bo czują odpowiedzialność za bliskich, dzieci czy starych rodziców. Faceci to tchorze.

GPS
25 dni temu

Ja pierole, mój kolega właśnie sobie sprowadził do domu niepracującą 120kg+ lochę z bombelkiem. Chłop 30-lat, ryj 6/10, szczupły, własne mieszkanie, octavia z salonu, zarobki powyżej średniej krajowej. Jak patrzę, że to jest maks, na co taki gościu może sobie pozwolić, to nawet nie chce mi się zakładać konta na portalach randkowych, a miałem pierwszy raz spróbować. Moim zdaniem nieprawdą jest to co piszecie, że kobieta po trzydziestce traci zainteresowanie, jak taki wieloryb ma wzięcie u przeciętnego mężczyzny, to naprawdę mamy przêjbane na rynku matryimonialnym. Dramat

PakerBigFioot
25 dni temu
Reply to  OSTR

Mięczakiem był

Apoloniusz
24 dni temu
Reply to  OSTR

Czy muszą promować takie szuje które krzywdzili normalnych ludzi niech go wyruchają za to ile krzywdy narobił Robert rss77

Sajmon
26 dni temu
Reply to  Koprobo1488

No włąśnie też nie kumam, groźny zakapior dzwoni do małolata aby sie tłumaczyć, zamiast od razu do niego wjechać na chate i go połamać czy co tam teraz polscy gangstaz robią

Rrr
26 dni temu
Reply to  Sajmon

Teraz podobno bierzesz chłopaków, sporego vana i jedziesz do delikwenta z wanną na pace. Nic tak nie oczyszcza jak wspólna kąpiel. Tylko prawdziwe uliczne zasady, miejski sznyt i czysta pachwina

25 dni temu
Reply to  Rrr

Zamknij ryło cwelu

Rrr
25 dni temu
Reply to 

Mogę zamknąć. Klękaj to wpuszczę Ci trochę mordoklejki do ryja.

Co tak gulgoczesz? Chciałeś żebym ci zaknął dziurę. Łykaj i nie grymaś

rap debile
26 dni temu
Reply to  Rafalala

Moim zdaniem to sprawa dla MOPSu i prokuratury.

Koprobo1488
26 dni temu
Reply to  rap debile

Ja myślę że GSP i tę sprawę by rozkminił

Rrr
26 dni temu
Reply to  Koprobo1488

Od rozkminiania to jest żurom. Ostatnio na wakacjach w tajlandii rozkminiał czy ta dziewczyna obok której się obudził ma pod spódniczką szparkę

25 dni temu
Reply to  Rrr

Twój stary cweló

Rrr
25 dni temu
Reply to 

Prujesz się, a tyle co oderwałem Ci pałe od tego tępego ryja. Lubisz jak pieszczotliwie mówię do ciebie per „worek na sperme”.
Lubisz połnąć na raz i zachwalasz jak jest gęsta.
Może to obrzydliwe, ale jak lubisz i płacisz to mogę Ci przygotować jakąś taryfę miesięczną.
Najesz się i wyszczotkujesz te krzywe zęby. Tania kórewko

Sentino
25 dni temu
Reply to  Rafalala

W końcu, jestem w drodze

Drugi Kierownik Lodowiska
26 dni temu

Dziękujemy Panie Michalczewski za garść prawilnych newsów na sobotę

Wujek Samo Dno
26 dni temu

Jeśli nie macie 2m wzrostu i 24cm khutasa, na którym można sie uwiesic jak na gałęzi to #p0lka nigdy was nie bedzie kochać.
Ona zawsze z utesknieniem będzie wspominać tego wzrostaka, który dawał jej niezapomniane orgazmy. Zdradzi was w mgnieniu oka(choćby w kiblu) z kimś kto chociaż z wygladu bedzie podobny do ogiera z przeszłości.

Rita Chmiel
26 dni temu
Reply to  Wujek Samo Dno

a dobra tam już dosyć tego pitolenia wyjdź z piwnicy cudaku i nie zachowuj sie jak totalna pipa
/monitorpostepu.pl/wp-content/uploads/2014/08/rafalala.jpg

Rrr
26 dni temu
Reply to  Wujek Samo Dno

Może i masz trochę racji, ale i ogromny kompleks. Widzisz ciemniejszego gościa i myślisz „pewnie ma większego niż ja”. Zaczynasz mieć obawy i schizy, że ta średnio urodziwa laska spod bloku nawet na Ciebie nie spojrzy tylko rzuci się na gościa, który nie ma nic prócz dużej lagi. Pocisz się i wpadasz w wir psychonatręctw – jedynym dobrym wyjściem jest wejść na glamik i spłakać się jak pisda.

Tak szczerze: pewnie nawet ojciec się do Ciebie nie przyznaje. Pewnie ma nawet większą pałę niż ty. Smutne. A tej lasce się nie dziwię, bo kto chciałby być z takim żałosnym typem bez ambicji. Pewnie jak Cię widzi to na twarzy ma grymas obrzydzenia, przez co jeszcze bardziej cierpisz.

Tacy jak ty często nie wytrzymują psychicznie i tylko trzeba po nich zdrapywać chodnik. Zastanów się nad sobą, przeproś ojca, kup kwiaty i podbij do tej pasztetówy. Jak zakisisz to zrobi Ci się lepiej. Ewentualnie idź na dziewki – jak zapłacisz to może chociaż liźniesz brudną szparę, ale i tak to już coś.

doradca, coach, po prostu dobry człowiek
26 dni temu
Reply to  Rrr

albo wsadź sobie palec w odbyt, sex analny to też zawsze coś.

SKÓRWYSYN JËBANY Mówi Jak Jest
25 dni temu
Reply to  Rrr

KTO PYTAŁ CWELU BITY?

Rrr
25 dni temu

Stary tego typa prosił by ktoś go naprostował, bo on nawet nie może na niego patrzeć.
Dokładnie tak samo jak ja na Ciebie. Skorwesyn w ksywie jasno wskazuje na upośledzenie i bezbectwo. Zostawiłem Ci jak zwykle pod śmietnikiem butelki po piwie na kaucje. Sprzedaj, kup se jedzonko to będziesz mniej markotny.

Ps. Cwel zalał Ci matkę jak oddała mu się za komandosa wiśniowego. Więc klej dziurę niechciany bękarcie

Ra
24 dni temu
Reply to  Wujek Samo Dno

Nie zgodzę się z tym. Dla niektórych kobiet 24 cm… jest za duży i niestety ale jedyne co kobieta czuje to ból. Także nie jesteście przekreśleni i nie myślcie w tych kategoriach.

Fan Jana Michalczewskiego
26 dni temu

Kolejny świetny artykuł

Koprobo1488
26 dni temu

Michalczewski myślał, że jak pozwoli GSP wrzucać tu „felietony”, to ten będzie jego kolegą. Niestety (ku zdumieniu nikogo oprócz Michalczewskiego i Ciepłoty) GSP okazał się głupi i drugi felieton się nie ukazał.
Michalczewski chyba dalej liczy, że GSP będzie chciał się z nim kumplować

Eldoka na etacie
26 dni temu

Gsp ma mentalnośc 15 letniej atencjuszki krzykaczki. Wypowiada się jak dzieci z tiktoka. Dykcja, słowa. Za dużo przebywał z matką i jej koleżankami. Dramma King

Rrr
26 dni temu

Dobrze napisane. Pewnie nawet to czyta i płacze bo podpatrzył takie zachowania na damskich zlotach. Chce pokazać mamusi, że wyrósł na mężczyznę i robi to co te męskie gangstery spod bloku. Czyli rozkminia, potwierdza i robi debila z siebie w necie. Czasem podpina się pod bardziej znanych dziwaków od siebie, bo myśli, że coś ugra. Smutne, że tak mu się ułożyło życie.

Może by tak ogarnąć mu jakąś zrzutkę na pomagam,pl żeby wrócił do szkoły i społeczeństwa. Może i jest przygłupi, ma lekkie upośledzenie, ale nie można takich wykluczać. Jeszcze się nada do czegoś. Może zbierać choćby śmieci czy wykonywać proste prace.

#gsp #pomagam #powrotdospoleczenstwa #nigdyniejestzapozno #gorzkismakpaly

Eldoka na etacie
25 dni temu
Reply to  Rrr

Ssij fiōta kukoldzie

Rrr
25 dni temu

Wiesz gdzie twoje miejsce, więc nie pyskuj. Zaś nie odrobiłeś zadania i zawiodłeś matkę. Wyłącz ten komputer, poucz się, idź roznieś ulotki, żeby dorzucić się do domowego budżetu. Nie wstyd Ci, że matka tyra na dwóch etatach, żeby taki tępak miał neta i siedział na glamie?

Klękaj. Ha tfu. Lubisz to.
A teraz raz, dwa do książek pisdusiu. Ale umyj ręce i zetrzyj cumshota z tego przygłupiego ryja

Błękit Policyjnych Lamp
25 dni temu
Reply to  Rrr

„Jeszcze się nada do czegoś. Może zbierać choćby śmieci czy wykonywać proste prace.”

Albo nagrać numer z Sują THS Klika

Jędrzej
25 dni temu
Reply to  Rrr

wybitny felietonista, przystojny mężczyzna, nieco zagubiony człowiek, ale to tylko dodaje mu uroku, przytulałbym dla GSP

garbacz
25 dni temu

podobnie jak jan maria rokita

Eldoka
26 dni temu

Zobacz Eldoka na wolno
Masz tutaj przed sobą moją myśl uwolnioną
Gotów do walki jak Lobo i tak jak CopRobo oczyszczam miasto ze z pustą głową
A więc zobacz jak na wolno Eldo jedzie cały świat pada tutaj na kolana
Zobacz Eldo cały czas się stara no bo Obrońcy Tytułu zniszczą każdego kto fika z pustą głową
Zniszczę wszystkich zobaczysz Eldo miasto wyczyści z tych którzy są nie nicest ale worst
Leżą na podłodze zobacz Eldoka zniszczy przejdzie po nich jak tak jak walec
Zniszczę zostawię cię sępom
Eldo Prezidento
Zobacz tak jak na Kubie Fidel Castro nigdy nie skończę bo cały czas mikrofon włączę
Nikt mi go nie odetnie Zobacz Eldoka więc zobacz teraz sprawdź tu w programie skład Erdo i Red
Zobacz więc na wolnych majkach nigdy to nie kończy się a Eldo pozdrawia wszystkich peace yo

Red
26 dni temu
Reply to  Eldoka

Łooo

Jan Michalczewski
26 dni temu

Miło mi ogłosić, że Glamrap objął patronat medialny nad akcją społeczną „Ćpaj świadomie – Nie kupuj Roberta w worku.” Wkrótce więcej info.

TDF TedeFlak
26 dni temu

Kolejny news o jakiś przygłupach
Michalczewski może ty się jeszcze zajmij ku*wa hodolową jedwabników

Over & out.
26 dni temu
Reply to  TDF TedeFlak

เขามีฟาร์มอยู่แล้ว

Pomidor
26 dni temu
Reply to  Over & out.

To żeś mu nagadał należało mu się

Błękit Policyjnych Lamp
26 dni temu
Reply to  TDF TedeFlak

Charakterystyczną fryzurę i owal twarzy ma ten GSP. Taki Hitler z dodatkowym chromosomem.

Rrr
26 dni temu

Ziomek. Nie obrażaj Adolfa, przynajmniej miał zasady. Ten GSP prędzej czy później kogoś zagoni albo potwierdzi. Jak oni wszyscy. Zresztą sam pseudonim – Gorzki Smak Pały – wiele o nim mówi. Widać, że ten kwadratowy ryj potrafi wiele pomieścić. I to bez grymasu

Błękit Policyjnych Lamp
25 dni temu
Reply to  Rrr

Ziomek? Ty cwelu, nie jestem twoim ziomkiem, kórwo

Rrr
24 dni temu

Błękit lamp to ty znasz z klubów w których obracają Cię faceci. Napisałem ziomek, bo myślałem, że choć trochę się poznaliśmy po tym jak wypełniłem Ci policzki gęstym jogurtem. Zresztą nawet sam chwaliłeś smak.

Wybacz za nieporozumienie. Może jak przyjmiesz gęstwinę na twarz to mnie polubisz. Do zobaczenia mój słodki pojemniczku na sperme:*

trenbolon jak nic beret zryty
26 dni temu

a ja w was wszystkich 3 wbijam kutange, bez kiciorowania, cwele i patologio zwyrodniała

AnalRS8262
26 dni temu

Kiedyś tu było coś o rapie a teraz jej telenowela o polskich wersjach i innych diskopolowcach z ksywami których nikt nie kojarzy i przygody karków co mieli zdjecie z kilkoma średnimi krajowymi w gotówce i mefedron w pralce ….dajcie już spokój

Over & out.
26 dni temu

Pato pierdy.

Krzsiek
25 dni temu

RS997 to kretyn. Nie wiem za co te wszystkie „raperskie” przygłupy go tak wielbią.

Błękit Policyjnych Lamp
25 dni temu
Reply to  Krzsiek

Ciągnie swój do swego.

Zbigniew Ziobro aka Prorok
26 dni temu

Pompka, Wentyl i Dętka ze składu Ped.ała z ekipy od Rowera.. Pamiętać bezkręgowce im ciszej budziecie, dalej jedziecie.. No chyba że lubicie afirmować sobie kanapeczki ze smalczykiem

Halal masarny
26 dni temu

CO MNIE OBCHODZĄ FARMAZONY PATUSÓW O GORZKIM SMAKU PRZEGRYWU

Ola Ciaciupa
25 dni temu

Co to za dziwna mania wśród prostactwa nagrywania się z takiej perspektywy od dołu czy to celowe żeby widowania się czuła jakby im miecz polerowała

Ernesto
24 dni temu
Reply to  Ola Ciaciupa

To kurduple są i chcą się wydawać wyżsi.

Nosacz
24 dni temu

Dobre chłopaki= bandyci i patusy.

Spoko, fajnie macie naj.e.b.ane w tych pustych łbach.

PRUTAS Z PUPY XDXD
26 dni temu

KAMIEŃ Z SERCA!

Gandzior RTG
26 dni temu

Yebać cytryniarzy!!!!

SicenS
25 dni temu

Michalczewski – gość od brudnej roboty na GR.

Rob
24 dni temu

Jestem starej daty nie znam żadnego z nich ,skąd oni sie wzieli

Anal +
22 dni temu
Reply to  Rob

Jesteś starej daty a nie wiesz że każdy wyskoczył z pički swojej matki?

Tłuste kapsko Oliwki
21 dni temu

Ge.jsp nie wyszło bycie raperem youtuberem celebrytka zawodnikiem sztuk pralki felietonista onanista gangsterem pozerem i UJ wie jeszcze czym. Teraz jesteś rozkminiaczem co ciekawe jaka to gangsterska że takiemu fletowi pozwala się obrażać a taki on nie boi się mówić kto jest sztywny kto się sprul itd. co za czasy.

Ninja
25 dni temu

A cyj ty chłopok jestes??

Kamil
25 dni temu

Grupowanie to się skończyło w 2010 roku

ppp
26 dni temu

Białorusini powinni podjechac i zrobic fish n chips z tego dziwaka A pamietasz jak robiłes ta fotke??!!
monitorpostepu.pl/wp-content/uploads/2014/08/rafalala.jpg

postronny świadek ze starych czasów
26 dni temu

Ale… nie twoja sprawa jak się dogadali między sobą to to nie jest wasza sprawa nie wybielaj soboty
pewnych rzeczy nie można w internecie powiedzieć a szkoda to tłumaczyć cywilom i jakiemuś ćpunowi kucharzowi rozkminiaczowi menu układaj w tej śledziowance gdyńskiej a nie fisiujesz

Wierzejki Wawer
26 dni temu

Wy kórwy oszczane róham wasze szpetne matki w wredny ryj

Choroszcz
26 dni temu

Normalnie wygląda normalnie się wypowiada

TheNitroSiusiak
26 dni temu

Michal.czefski i reszta tych wsiurow to niespełnione dziennikarzyny, które nie dostały się do Wyborczej i dlatego pracują w redakcji typu Kundelek zajmującej się plotkami ze świata pseudo-rapu. Proste.

TheNitroSiusiak
26 dni temu

Teraz tylko czekam aż te zj.eby usuną mój komentarz, hehe.

THENITROSIUSIAK
21 dni temu

zyje bie ukradles mi nick, ale czasem masz racje pozdro

Taka praWFDa
26 dni temu

Azjatki vs pOlki
Azjatki:
– do 50 niemalże się nie starzeją
– wysoki metabolizm dzięki czemu zawsze trzymają linię
– uwielbiają dla ciebie gotować
– są wierne, eleganckie i trzymają klasę w towarzystwie
– używają niewiele makijażu, gdyż są naturalnie piękne
– mają piękne naturalne włosy
pOlki:
– po 30stce już widać duże ślady „rozkładu”
– trzymają linię do ślubu, a potem metamorfoza w wieloryba
– nie gotują tylko mówią „w lodówce są wczorajsze kotlety”
– po dwóch drinkach całują się z byle kim w jakiejś spelunie
– szpachlują sobie twarz 3 godziny zanim gdziekolwiek się pokażą
– mają przepłukane chemikaliami drętwe siano z odrostami

To kto jest waszym zdaniem lepszą kandydatką na żonę i matkę waszych dzieci?

Wujek Samo Zło
26 dni temu
Reply to  Taka praWFDa

twoja stara

Wujek Samo Dno
26 dni temu

No proszę, już oficjalnie przyznają, że prawie połowa różowych do 18lvl w tym kraju rozplombowana, a 12,5% z nich miało do 18 lvl 3 i więcej bolców.
http://www.salon24.pl/u/glos-pokolenia-90/1284858,rzadowa-strategia-demograficzna-pomija-polskich-mezczyzn

to są dane oficjalne, które opierały się na przyznaniu przez różowe, więc wiadomo, że w rzeczywistości więcej

Rrr
26 dni temu
Reply to  Wujek Samo Dno

Prawidłowo. Takie młode są najlepsze. Nie mają doświadczenia, więc robisz im w muszli ostre blendowanie. Fajnie, że są otwarte i o tym mówią. Ty tylko możesz się ślinić i wpisać w kategorię „+30 albo nigdy”.
Straszny wstyd. Pewnie rówieśnicy się z Ciebie śmieją, że nigdy nie zakisiłeś. Z łzami w oczach waliłeś do filmików „chłopak z chłopakiem”.

Przynajmniej dzięki tobie nadal istnieje słowo przegryw

erdo w rowerze błażeja
25 dni temu
Reply to  Rrr

Z ciebie się śmieją NIEUDACZNIKU ROBOLU PRZEGRYWIE 😀

Rrr
25 dni temu

Widać, że cie zabolało. Urodziłeś się jako frajer i jako frajer dokonasz żywota. Popatrz na siebie i odpowiedz sobie na pytanie: czy takie ścierwo może coś osiągnąć?

Potem płacząc wyłącz przeglądarkę.

Ps. Jak chcesz to za 50zł możesz mi oyebać konara z połykiem. Brzydzę się, ale przynajmniej zaznasz trochę przyjemności. No i porządnie się najesz cweluchu

Małgorzata Rozenek OG official
25 dni temu
Reply to  Rrr

Proszę nie obrażaj mojego podnóżka a jakby coś to wszelkie wpłaty na konto tego fąfla urwipołcia księguję ja! Cena za heblowanie jego paszczęką to 55 złotych i nie zejdę ani złotówki niżej

Małgorzata Rozenek OG official
25 dni temu

Ach czy to mam rozumieć że on ma płacić no no ciekawe gdzie schował pieniążki pokaż no cioci pupke piesku wykopku pewnie znowu napchal sobie kakaowe oko tym co ojcu wyskubal ze skarpety

Po 5tej dawce.
26 dni temu

Sentino musi ich w końcu zastrzelić z palców na Instagramie. Dość!

Popularne