Sprawdź nas też tutaj

News

Bryndal zapowiada wspólną płytę z Eklektikiem

Zapanowała moda na odświeżanie utworów Andrzeja Zauchy.

Opublikowany

 

Bryndal

Bryndal swą obecność na polskim rynku muzycznym zaznaczył wraz z końcem ubiegłego roku. Wtedy to gościł na Outro Muzyki Współczesnej Pezeta, stając się równocześnie największym zaskoczeniem wspominianej płyty. Już w tym roku czeka nas premiera jego nowego materiału. Wraz z Eklektikiem przygotowali Ile Trzeba było Tęsknić Mixtape vol. 1. Płyta zostanie wydana pod szyldem JuNouMi Records. Dziś natomiast opublikowany został utwór z gościnkami Kuby Knapa oraz Ani Iwanek, zatytułowany Nie Takie Mnie Już Kochały.

Za niefortunny zbieg okoliczności można uznać fakt, że pierwszy numer promujący płytę Bryndala i Eklektika został opublikowany zaraz po Backstage’u PRO8L3Mu. Obydwa utwory inspirowane są tym samym utworem „Nie takie mnie kochały” Andrzeja Zauchy. O plagiacie nie ma mowy – pod klipem widnieje informacja, że kawałek nagrany został jesienią 2019 roku.

Opis załączony pod teledyskiem przynosi garść informacji na temat nadchodzącej płyty:

„Ile Trzeba Było Tęsknić Mixtape vol.1” to klasyczny rapowy mixtape, gdzie pojawia się cała masa gości na mikrofonie, zaprzyjaźnionych producentów i didżejów, a wspólnym mianownikiem są Bryndal i Eklektik, w roli twórców i reżyserów całego zamieszania. Płyta ma aż 16 utworów, a wśród bardziej znanych gości znajdziecie Daniela, Kubę i dwóch rapujących Pawłów, którzy na JuNouMi pojawili się już w 2002 roku. Album to pierwszy (!) kompakt w historii JuNouMi Records, ale uspokajamy wszystkich fanów wosku – winyl też będzie tylko przez świąteczne kolejki w tłoczni – chwilę później. Klip pojawia się na kanale naszych przyjaciół z Koka Beats, z którą sami autorzy są mocno związani – Eklektik jest członkiem ekipy KokaFellaz, a Bryndala można było usłyszeć na ostatniej płycie Pezeta.

Premiera płyty już 18 grudnia tego roku.

 
10 komentarzy
10 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
1 miesiąc temu

Baran zapowiada wspólny anal z Elektrykiem

........
1 miesiąc temu

Przestańcie kurwy profanować Andrzeja Nagrania

Eustachy znany z dlugiej lachy
1 miesiąc temu

Brandzler zatarł wspólną płytę z Erotykiem

Alberto GM2L
1 miesiąc temu

gruba swinia

Kuzynka Buczera
1 miesiąc temu

Hahahah jaki przegryw z niego skoro nawet nikomu sie hejtowac nie chce pod „artykulem” o nim

Robert Lewandowski
1 miesiąc temu

Dzień dobry, tu Robert Lewandowski

Diego Maradona
1 miesiąc temu

Hi there, it’s Diego Maradona here.

Bosze
1 miesiąc temu

Wisniv – Prad
Super hardcorowe rapsy od Wiśniewskiego

Nigga
1 miesiąc temu

Jak Bryndal to ten gruby zezowaty lewacki pomiot z TVNu i Onetu.

Popularne