Sprawdź nas też tutaj

News

Brytyjski raper ośmieszył całe środowisko LGBT

I został oskarżony o homofobię.

Opublikowany

 

Zuby

Coraz częściej w mediach słyszy się, że tzw. zmiennopłciowcy, przede wszystkim mężczyźni, którzy podają się za kobiety wygrywają różnego rodzaju zawody bijąc przy tym rekordy usatnowione przez kobiety. Pewien brytyjski raper postanowił strollować takie zachowanie.

Pobił rekordy jako kobieta

Zuby pobił szereg kobiecych rekordów w podnoszeniu ciężarów – jako kobieta, po czym oświadczył że znów jest mężczyzna. Relację z bicia rekordów umieścił w sieci. – Ciągle słyszę o tym, że biologiczni mężczyźni nie mają przewagi w sile fizycznej nad kobietami. To teraz zobaczcie jak ustanawiam brytyjski rekord kobiet w martwym ciągi. P.s kiedy podnosiłem ciężary identyfikowałem się jako kobieta. Nie bądźcie bigotami – napisał. Wynikiem 238 kilogramów raper ustanowił m.in rekord w martwym ciągu.

W rozmowie z „Times” Zuby powiedział, że jego akcja miała na celu pokazać, że to absurd, żeby mężczyźni mogli udawać kobiety i zgarniać sportowe nagrody. – Słyszałem ludzi mówiących, że nie ma zasadniczej różnicy w sile pomiędzy kobietami a mężczyznami. Pokazałem, że to absurdalny argument – powiedział. Pod jego adresem pojawiły się oczywiście oskarżenia o homofobię. Większość jednak przyznała mu rację.

 
40 komentarzy

40
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Sentino

Podobno Kaz Bałagane identyfikuje się w pierdlu jako kobieta.

Ojciec Rogala ddl

Sentino nadal identyfikuje się jako rozjebunda

Twój stary kłamie

A to info to skąd? Dałem ci plusa sentino wracaj do polski daj się w ręce federalnych.

Matty

Federalnych? Rzeczpospolita Polska nie jest krajem o ustroju federacyjnym jak Niemcy czy USA, ale unitarnym jak Finlandia, Bułgaria. Stąd nie ma też u nas policji federalnej.
Widać, że nie uważasz na geografii i historii i WOSie.

Odb

LGBT raper ośmieszył całą brytanię środowiskiem

Kaz pobił rekord jako kobieta

Kaz Bałagane identyfikuje się w pierdlu jako kobieta. Do tego pierwszego dnia pobił kobiecy rekord w ilości przyjętych podań. Wszyscy więźniowie, kilku klawiszy i wiezienny kucharz przyszli mu podać.

Hildegarda Kukon

Potwierdzam, że Kaz Bałagane identyfikuje się w więzieniu jako kobieta. Pod okiem współwięźniów, klawiszów i kucharza przechodzi aktualnie trening seksualny wg standardów WHO. Po wyjściu ma szanse dzięki zdobytym kwalifikacją zostać instruktorką wychowania seksualnego LGBT w hostelach i szkołach albo sekretarką w urzędzie miasta.

Kazja Balaganova

Kaz Bałagane identyfikuje się w pierdlu jako kobieta. Gdy przychodzą podać, mówią do niego Kazja Balaganova. Na specjalne życzenie potrafi ponoć nawet mówić z lekkim wschodnim akcentem.

Zyg-Zak

TERAZ CZEKAĆ NA DISS OD PEDAŁÓW TYPU SB MAFFIJI I TEDE.

Wydałem płytę w RRK (Rap Records Kopalnia)

Piewszy utwór hiphopolowy nagrał tede z numer razem „Letnia miłość”, a później ta kurwa tede wyzywała meza i donia od hiphopolowców, beka z hipokryty.

yolo

jak dla ciebie letnia miłość to ten poziom co mezo to ja nie mam pytań…

jjiji

dokładnie, Mezo miał lepszy „wordplay” i lepiej rymował od eunucha

erdo

Oczywiście że letnia miłość tedego było o 100 leweli gorsze od meza. Mezo król, wiadomo.

Belmondo Informator

Komenda Główna Policji wydała europejski nakaz aresztowania wystawiony na nazwisko Mosa Ghawsi. Już niedługo dołączy do Kaza. Mówię nie narkotykom i dilerom.

Typy politycznie poprawnych raperów

– ZAKOMPLEKSIENI BANANOWCY typu Tede. Ci, którzy pochodzą z postępowych zasobnych domów, gardzących polskim ciemnogrodem, ale jakimś tajemnym zrządzeniem losu nie zostali biznesmenami, absolwentami gender studies ani redaktorami postępowych mediów. Wybrali dziwaczny typ kariery rapera, co nie podobało się bliskim, a w domu i wśród kolegów było obiektem żartów. Dlatego korzystając z chwilowej popularności śpieszą, żeby wypowiedzieć się w postępowych mediach, coś poprzeć, coś potępić, żeby odzyskać trochę w oczach rodziny i kolegów na ważnych pozycjach.
– POSPOLICI IDIOCI. To grupa, która podobnie jak feministki, ruch LGBT i radykalna lewica wierzy, że historia zachodniej cywilizacji do lat. 70 XX wieku to jeden wielki szajs. Żadnych osiągnięć, urojona wielkość, badziewna sztuka, kłamliwy pogląd na świat, brudne pieniądze. A tak naprawdę jeden wielki ucisk i terror wobec kobiet, mniejszości seksualnych, innych kontynentów i innych ras. Oni wierzą, że Zachód to rak i oni tego raka uzdrowią, promując wszystko co sprzeciwia się przeszłym normom. Wzorce na życie czerpią od niegdyś prześladowanych szamanów, czarownic, feministek, homoseksualistów, transseksualistów, etc.etc.

SOKÓŁ PLATYNA, TEDE FLACZYNA

DRAKE ma 25 roznych aut wartych lacznie z 20mmln, a tede jakiegoś starego rupiecia. BEKA Z POLSKICH BIEDAKÓW xD

Rozpracowany

A twój stary dalej zawodzi cię do szkoły passatem 1.9 tdi

annunaki

szamanow i czarownic to ty kurwa w to nie mieszaj

Z szamanami to prawda

Z Szamanami to prawda. Jak pójdziesz do muzeum w większym mieście w Stanach albo Kanadzie, to najnowsza sztuka jest o krzywdzie jaką Zachód wyrządził kobietom, gejom i rdzennym Amerykanom, gdzie część elit była szamańskie, co z uwagi na narkomańskie zapędy obecne wśród lewactwa znacznie bardziej odpowiada im niż religie i filozofie zachodu. Chodząc po miastach Kanadyjskich, gdzie są rdzenni Amerykanie, można się natknąć na pozostałości tych ‚szamanów’. Bardzo duża liczba Indian stanowi narkomański miejski półświatek. Smutne ale prawdziwe.

Kolorowy wiatr

Jak chcesz wiedzieć jak postępowcy na Zachodzie postrzegają naszą kulturę a jak kulturę Indian przejrzyj sobie tekst do piosenki z bajki Pokahontaz.
Biały mężczyzna:
-pogarda dla innych kultur (ty masz mnie za głupią dzikuskę)
-wiedza płynąca z obserwacji,
-chciwość
-oddalenie od natury
-niszczenie środowiska (ścinanie drzew)
-bez szans na doświadczenia mistyczne (To nie tobie ptak się zwierza w księżycową noc,
Lecz ludziom wszelkich ras i wszelkich wiar)
-nastawienie na zdobywanie świata
Indianka
-obiekt pogardy
-prawdziwa wiedza płynąca ze szlachetnych przeczuć i pięknych mitów (ja wiem, że ten głaz ma także duszę)
-bezinteresowny stosunek do świata
-bliskość i rodzinne relacje z naturą (Ulewa jest mą siostrą, strumień bratem)
-protest przeciw niszczeniu środowiska
-doświadczenie jedności ze zwierzętami i ludami wszystkich ras i wiar niezachodnich
-nastawienie na piękno.

Teraz powinieneś siebie znienawidzić. Powinieneś zrozumieć, że jesteś świnią, jako część tej dominującej białej zachodniej kultury, która zgnoiła prawdziwie mądrych Indian (a gnoiła też inne mniejszości), którzy byli mądrzejszy i szlachetniejsi, ale zbyt zajęci ekologią, pokojowymi protestami i szamańskim kontaktem z naturą, żeby odeprzeć pazernych i prymitywnych Europejczyków. Oddaj połowę pieniędzy Indianom i będziesz kwita w kwestii dziejowych krzywd. Albo posłuchaj sobie Gurala – Lewako – brodatej Indianki naszej sceny, żeby choć trochę uspokoić sumienie.

Xdauez

Gnoili to Brytyjczycy, Francuzi, Hiszpanie i Portugalczycy oni się pchali przecież za ocean w poszukiwaniu bogactwa, a teraz ja mam się za nich wstydzić?

Kajaj się zastępczo

Narodowość nie ma znaczenia. Liczy się rasa, płeć i orientacja. Biali heteroseksualni mężczyźni stworzyli patriarchalny system ucisku niezachodnich ludów i mniejszości. Żeby zadośćuczynić musisz przeprosić i popierać kolorowe nieheterosekualne osoby niemęskie. Jak nie masz takich wokół siebie kajaj się zastępczo przed ich reprezentantami politycznymi. Tak to wygląda w Kanadzie i po części w Stanach. Idzie to myślenie do Polski. LGBT jest. feministki są, ciekaw jestem kto będzie robił za Indian… Może jakieś niedobitki słowaniańskie?

dfsfs

wydaje mi się że cyganie będą za to robić

rypka Plum

My, jako Polacy, nie mamy za co przepraszać. Nie dość że z nami odjebali prawie to samo( starli by nas na proch, gdyby nie Mieszko), to dodatkowo sposób zarzadzania nielicznymi koloniami jest tam ceniiny po dziś dzień.
Wybacz więc, ale nie mam zamiaru identyfikować się białymi małpami (hiszpanie, portugalczycy, włosi) ani tym bardziej za nich kajać!

Mariusz Sokolowski KSP

Wujek Samo Zlo tez wykazal w octagonie z Arabem kobiece cechy.. Wujku/Wujko/Ciocio czekamy na nowe wyzwania! Bedziem sledzic..

tdf

Kewiny, Brajany to imiona które występują jedynie w patologicznych rodzinach.

003 - Dlaczego?!

Mialem kiedys propozycje jezdzic na ukraine z kolesiem. Jako pasażer. Mialem miec tylko dowod. Oferowali mi 500 zl + jedzenie itp. Mialem miec tylko dowod ze sobą.
Moj kuzyn jedzi na tirach i mowi, zebym absolutnie sie na to nie godzil. Haczyk polagal na jakims tam podatku, ktory by byl przypisywany na moje nazwisko i pesel. Po roku/dwoch by mi przyszedl list od komornika na dziesiatki/setki tys zlotych zadluzenia na rachunek skarbu panstwa

Belmondo Informator

Kolego podaj nazwisko tego, który to proponował, zaraz poinformujemy odpowiednie służby.

003 - Dlaczego?!

Jacek Graniecki

Huj

Nie wjedziesz na Ukrainę na dowód tylko na paszport

Sentino

Dr facto jest mezczyzną.

Czysty Anal

Ja widzie ciapatego czarnucha zapewne muzulmanina
wiec on jest tak brytyjski.
Gejosi niezgodni z koranem to im jedzie.

Czysty Anal

Kurwa przeczytalem jego post i nie ma tam NIC kontrowersyjnego

Czes

Napisz czemu nie mogę palić w UK ? Bo nie biorę od białego , bo gdy ciemno jest nie weedze cipy słuchają i bronią , pierdol się bo tak nie gra tylko emocje suko , jak masz problem do rasy ludzi to wypierdalaj do niemiec może ktoś cię posłucha, jebać prosto i wszystkie kurwy rude rapu

kasan9dra

Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 45lat.
Mam na imię Monia lat 27, wzrost 169cm,

wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu http://www.Odloty69.pl
i wyszukaj mnie po niku: Kasandra napisz do mnie i spotkajmy sie!

00:12 i 17

Opublikowany 15 godzin temu Przez Mariusz Jop

12:21 7

Kewin wyjątkowy dzban

Cześć wiem że to trochę głupie ale mam pytania: czy macie konto na messanger? A jeżeli tak to jak się nazywacie?

cydży

moje pytanie jest zgoła inne, zasadniczo na ten przykład czy można ruchać w dupe psa jak sra?

rasista

wszystko można tyklo nagraj to i wsać do neta

rasista

nigger what you say
faggots adopt children and you fuck about lifting weights
go to africa save lives of monkey brothers

Popularne