Sprawdź nas też tutaj

News

BRZ ft. Ryfa Ri, Matis „Klasycznie” – nowy numer

Opublikowany

 

Premierowy kawałek reprezentanta Diil Gangu.

Równo trzy lata po premierze albumu "Woda" BRZ udostępnia nowy kawałek "Klasycznie". To przedsmak przed nachodzącą płytą "Ogień", która ukaże się w marcu 2018 roku.

 

W numerze rapera wspierają Ryfa Ri i Matis ze składu Centrum Strona.

 

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Marko Roza

CZŁOWIEK KCIUK

Faladin

abstrahując od wyglądu; brzmi jak rap z 2002

Maciej Grzelak

Co sugeruje już tytuł.

gffgggh

Za malolata strasznie się jaralem Wu ,Mobb..,Nas, Cypress ,BCC itd. i fajna była ta cała zajawka na hip-hop ludzie rzeczywiście tym żyli i bawili się i do dzisiaj wracam do starszych produkcji szczególnie tych od Wu i Mobb Deep ,ale kurwa czasy się zmienili teraz są nowe zajawki inne patenty ,tak mamy więcej lat niż wtedy i inne obowiązki ,jakim to trzeba być spierdolnikiem umysłowym by ciągle żyć tym co było 20 lat temu. Jakieś czepianie się młodych ze nie znają muzyki z poprzedniej epoki ,jak można oczekiwać ze jak ktoś ma 15 lat ,to będzie znał muzykę z przed 25 lat. No kurwa debile ,stare a głupie , zresztą ta morda tego BRZ mówi sama za siebie , a najlepsze jest jak pierdola o tych 90 a nigdy nie wspomna o 80 , co takiej epoki w ich ptasich głowach nie było?

7too7t

jakim trzeba być spierdolnikiem, żeby nie rozumieć, że po prostu nowe patenty to ksero i regres i nie każdy musi się jarać piszczeniem na autotunie na temat hajsu, którego nigdy na oczy nie widział? Czasy się nie zmieniły, hip-hop też się nie zmienił. Wszystko o czym pierdolisz to medialne klapki na oczach, bo promowane są takie rapy, a nie inne i młodziakom się wydaje, że nic poza tym nie istnieje Wcześniej był mezo, liber, 18L i trusków i niusków bolała dupa, że słodkie rapy dla mamusiek są w cenie, teraz są inni komercyjni gracze, nic się nie zmieniło. w 2017 istnieje trueschool, tak samo jak w latach 90 był newschool i elektroniczne bity na tych samych syntezatorach, na których dziś powstają newschoolowe bity. Otwórz głowę i skończ pierdolić, że czasy i hip-hop się zmienił, bo nie masz racji. Beka z trusków, bo też dali się wciągnąć w media i boli ich dupa, że nie oni płyną po powierzchni, tak samo beka z niusków, którzy zrobią wszystko, żeby trafić do mediów i mieć swoje 5 minut. Jeszcze raz powtórzę, hip-hop nigdy się nie zmienił. Glamrap i inne media grają Ci na nosie i potrzebują takich skrajnych słuchaczy jak Ty, żebyś spinał dupę i generował wyświetlenia. Mediom potrzebny jest trusek z bólem dupy, tak samo potrzebny jest niusek z bólem dupy. Wszyscy generujecie hajsik dla mediów przez swoje skrajne poglądy. Newschool vs treschool to zjawisko stworzone przez media.

gffgggh

O czym ty pierdolisz , ja tu mam beke z ludzi co żyją tymi latami 90 ,wszystko co nowe źle ,wszystko co kiedyś dobre, a prawda taka ze w 90 3/4 tego co wychodziło to było gowno ,nigdy w życiu nie dzielił rapu na jakieś niuskule czy truskule , słuchałem zawsze skrajnej muzyki np De La Soul i 2 Live Crew czy Goodie Mob i Mobb Deep itd szczerze mówiąc nawet nie wiem co to znaczy True school ,znam sporo płyt z 80 i 90 ale nie wiem które to truskule a które nie , nigdy w życiu nie zawracalem sobie głowy takim gownem ,słuchałem muzyki ,kojarzylem kilku b-boy ,graficiarzy i dj’ow z lat 80 i 90 i tyle. O jakich ty mediach tu mówisz to ja nie wiem ,bo nie widzę w mediach rapu , Glamrap odwiedzam dla beki, większość współczesnych kawałków daje rade słuchać góra 30 sekund i potem zapominam ze coś takiego słuchałem ,na chuj się unosić ,w latach 90 było mnóstwo chujowych grajkow i tez sobie tym głowy nie zawracalem. Czasy se zmieniły nie będzie już nigdy takich wykonawców jak EPMD, Rakim, Public Enemy… i trzeba się z tym pogodzić , tak samo nigdy nie będzie drugiego Jimiego Hendrixa czy zespoly jak The Doors ,po chuj się tak wczuwac, hip-hop jako kultura nie żyje to samo było z ruchem hipisowskim czy punkowym były pewne pokolenia co żyły w taki sposób potem nastąpiła zmiana pokoleniowa i to wszystko umarło śmiercią naturalną . Muzyka rapowac nadal istnieje i będzie istniała ibrzmienie zawsze ssię będzie zmieniało ,jednym się będzie podobać innym nie, tym co się wychowali na latach 80 nie podobało się to jaki kierunek obrał rap w 90 . Normalna kolej rzeczy na chuj się tym przejmować nie lepiej sobie w tym czasie słuchać czegoś co się lubi niż płakać ze kiedyś to było ,gdy dzisiejsza muzyka tez ma czasem coś ciekawego do zaoferowania ,tylko trzeba otworzyć głowy i trochę mniej polskiego rapu słuchać , bo rodzimy rap to ostra komedia.

gffgggh

Druga sprawa to ty tutaj mówisz ze dzisiejsze patenty to xero i nie każdy chce słuchać wyciągnąć na autotunie i opowieści o hajsie którego nie ma , ale takie rzeczy to się dzieją głównie na naszej scenie ,a rodzima scena rapowac ,to nie jest coś co się powinno brać poważnie , tu mało kto ma talent do czegoczego kolwiek, nie wiem r jak można się wczuwac w Polską scenę, przecież to ostra chujnia jeszcze mogę zrozumieć małolatów rade by dorośli ludzie się w to wczuwali, to już raczej chore

Giet Mani

https://www.youtube.com/watch?v=AXZITQF-6KQ
[img]https://i66.tinypic.com/2qkufww.jpg[/img]

.........P.RAWDZI...

Matis Go zjadł DObrze

ssowa

Czytaj Glamrap wygodniej na urządzeniach mobilnych.
Aplikacja dostępna w sklepie play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.witulski.dawid.glamrap
[img]https://dawid.witulski.org/project_glamrap/glam.jpg[/img]

PAWCIO

brz robi robote

Popularne