Sprawdź nas też tutaj

News

Buczer gościem dzisiejszego magazynu WuDoo

Raper opowiada o najnowszej płycie.

Opublikowany

 

Buczer / fot. Marcin Furga

Buczer gościem dzisiejszego magazynu WuDoo92 FM. W rozmowie raper zdradził m.in. kulisy powstawania krążka „Freshout”, opowiedział jakie trendy w muzyce dominują w więzieniu oraz podsumował raperów kopiujących zagraniczną scenę nie tylko pod względem flow, ale i treści.

W audycji również o nowych albumach i singlach (Paluch, Włodi, Śliwa, Pezet ), a także krótkie podsumowanie OLiSu.

Prowadzenie Aśka 'Aha T’ Tyszkiewicz i Siwa. Audycja emitowana na antenie Polskiego Radia Szczecin oraz online poprzez fanpage WuDoo92. Start: 23:00

O Magazynie WuDoo

Magazyn WuDoo reprezentuje polską scenę hip-hop/rap od samych jej początków. Ta audycja wypromowała wielu artystów w tym: VNMa, Zeusa czy Łonę. Była areną walk freestylowych, oraz potyczek przez „rap telefon”. Aktualnie skupiamy się na cyklach „Open Mic”, gdzie raperzy na żywo pokazują swoje możliwości i skille. Realizujemy wywiady „face to face” oraz te przez telefon. Na naszym kanale WuDooTV prezentujemy różne realizacje z tej legendarnej audycji, której rezydentką jest Aśka Tyszkiewicz. Audycja ma swoją premierę w każdy czwartek na antenie Radia Szczecin. Wśród hostujących pojawiają się Siwa, Sage oraz Jimmy.

1 komentarz
1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Klaus der mutterficker
3 lat temu

A czy poruszył wątek swoich analnych igraszek pod prysznicem w zakładzie karnym?

Popularne