Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Buczer – „Hype”

Utwór promuje płytę „Freshout”.

Opublikowany

 

„Hype” to kolejny singiel promujący album Buczera „Freshout”, który można nabyć na SoulGang.pl.

Zamów album: Buczer – „Freshout”

„Freshout” to piąty solowy album reprezentanta toruńskiej sceny. Buczer zaczął nagrywać ten album przebywając jeszcze w zakładzie karnym. Materiał nagrywał na przepustkach, kiedy zamykał się w studio. – Ten album to zupełnie nowa jakość i inny level – mówi sam artysta. – Będąc po drugiej stronie praktycznie nie słuchałem muzyki jaka wychodziła na naszej rodzimej scenie. Był to celowy zabieg ponieważ nie chciałem się ukierunkowywać i przesiąkać tym co teraz jest modne – dodaje. Na płycie udzielili się między innymi goście tacy jak: Sobota, Smolasty, Meko, Hellfield, Zelo czy Merghani.Album ukazał się 15 listopada 2018 nakładem Soul Records.

 
9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
skarpetkazdrowanieuciskowa
4 lat temu

Filipina z tombakiem sie znowu disuja a glamrapy spia kurwa…

Odb
4 lat temu

Bupe -„Hyczer”

Twój Starry Potter
4 lat temu
Reply to  Odb

Bucwel wydaje tam gdzie Kukon,a wiecie dlaczego? Bo grubas w kiciu wykurwił na Harem gdzie był ruchany w rowa i tylko Kukonek przychodził na wizytę lizać mu zapytaziałą pytę.

ProfesorNauk
4 lat temu

Hype? Ta pałka z fejsbuka co pozjadała wszystkie rozumy i jest specem od rapu?

Ghrtg
4 lat temu

Nie wiem czy to dobra czy zła nowina , ale dostałem polecenie , żeby pisać więc na google szukajcie bloga Nazwę go Radio Walenty Luz albo coś podobnego , będę to utwory , które nie są w zeszycie , nie koniecznie freestyle .

Pan Panowiek
4 lat temu

To jest ruch uliczny, ruch uliczny, taki ruch, taki ruch, taki ruch, on jest, on jest, nie go nie ma ,tylko jest, samochody jadą ale też i stoją, osobowe, ciężarowe, autobusy, tramwaje, motory, trolejbusy, traktory, rowery jiii hel jiii oraz jiiii i jiii, to ruch uliczny, be jadą wciąż jadą z miejsca na miejsce, jiii hel jiii oraz jiii i wogóle i w szczególe ehel jiii

Ghrtg
4 lat temu

Moje zdradzić że utwory są tak poruszające że są szybkie kontry , jak np Przebiśnieg , wymiarowosc tak czytelną jakby to nie było ukryte , jeden jest nawet z drużyny mistrzów utwor , do walki na ring dobry , ale to dlatego co będzie miał szczęście i zdobędzie zeszyty , bo teksty są dużego kalibru nie jakieś pierdu pierdu , chętnie bym nagrał bo miałbym co słuchać

Ghrtg
4 lat temu

13 utworów i będzie koniec zeszytu , niestety długopis sam przestał pisać jakby się zaciął , więc jest obsuwa , ale najpóźniej za dwa tygodnie koniec , wszystko zależy od humoru , jak mam dobry pisze po cztery dziennie , jak mniej to po jednym , na zeszyt składają się 4 albumy . Radio Walenty ” Playboy ” 10 utworów 4 gotowe , Haj How ” Haj How ” 8 utworów 1 gotowy , Panoramix ” Gra wstępna mixtape ” 8 utworów gotowy , Hollow Man ” Gringer Ep ” 8 utworów gotowy .
Tematy różnią się od wpisów na komórce są to rytmy do tańca , popijaw , machow ,ruchania , randek , płaczu .

Oski Boski
4 lat temu

Ale seksowny podbródek na tym zdjęciu masz Buczuś :* Aż mi się przypominają nasze romantyczne chwile na spacerniaku i pod gorącym prysznicem :)))

Popularne