Sprawdź nas też tutaj

News

Buczer: „Jestem strasznie zadowolony z wydania tego albumu”

Raper podpisał preorderowe wydanie „Freshout”.

Opublikowany

 

Album "Freshout".

Wydawało się, że już w ten piątek będziemy mogli zapoznać się z nowym albumem Buczera „Freshout”. Niestety, jak to często bywa jego premiera została przesunięta o tydzień i ostatecznie trafi on na półki sklepowe 16 listopada.

Raper zdążył już jednak podpisać wersje preorderowe krążka. – Jak widzicie, jesteśmy na podpisywaniu preorderów mojej najnowszej płyty „Freshout”. Jestem strasznie zadowolony z wydania tego albumu. Jest ślicznie wydany – mówi raper.

Zamów album: Buczer – „Freshout”

„Freshout” zawiera 12 premierowych utworów plus dodatkowe 3 tracki dostępne tylko w wersji preorderowej, która wzbogacona jest też o vlepy, podpis i plakat.

Nowa jakość i inny level

„Freshout” to czwarty solowy studyjny album reprezentanta toruńskiej sceny. Buczer zaczął nagrywać ten album przebywając jeszcze w więzieniu, gdzie na przepustkach zamykał się w studiu i realizował napisane po drugiej stronie muru utwory. – Ten album to zupełnie nowa jakość i inny level – mówi sam artysta. – Będąc po drugiej stronie praktycznie nie słuchałem muzyki jaka wychodziła na naszej rodzimej scenie. Był to celowy zabieg ponieważ nie chciałem się ukierunkowywać i przesiąkać tym, co teraz jest modne dodaje. Jak się jednak okazało idealnie wpakowałem się w panujące teraz kanony. Jestem bardzo zadowolony z tego albumu, włożyłem w niego całe serce. To dojrzała płyta dojrzałego faceta – dodaje.

Szczegóły tego wydawnictwa: okładka, tracklista i goście są dostępne w naszym dziale Premiery Płyt: Buczer – „Freshout”.

Sobota gościem Buczera

Dzisiaj, 8 listopada w serwisach streamingowych pojawił się kolejny singiel z nadchodzącej płyty Buczera. Tym razem jest to „Tu i teraz” z gościnnym udziałem Soboty. Utworu można posłuchać m.in. na Spotify i w Apple Music.

Nie posiadając konta w serwisach streamingowych można zapoznać się z 30 sekundową zajawką. Szczegóły dostępne są tutaj.

 
14 komentarzy

14
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
dfds

sobota to ten co go murzynki bija? XD

jajajaja

No zajebiscie, chudy digipack i 2 naklejki, Jaszczomp lepiej single na kasetsch wydawał 19 la temu, no kurwa piękne bogate wydanie, no nie ma co xD

cydży

a ja nie jestem zadowolony ze wyszedles z pierdla i ze wydales to gowno

Buczek

„Był to celowy zabieg ponieważ nie chciałem się ukierunkowywać i przesiąkać tym, co teraz jest modne dodaje. Jak się jednak okazało idealnie wpakowałem się w panujące teraz kanony.”
mitoman…

ADASD

mOWI SIE bardzo a nie strasznie muczer pedale

Monar king

Kurwa on wydaje w tym samym „labelu” co kukon? Hahahaha kurwa prosze was hahahaha

JANusz PAWulon DWójA

Kukon przychodził na widzenia do Buczusia, a ten zawsze go porządnie rąbał w zadek. Na wszystkich przepustkach Buczka ten cweluch razem z clockworkiem nurkowali pod biurko. To jest właśnie ich piękny syf.

riposton Max

No niby łak ale zawsze lepszy od chorągiewki pejowej..

PUŁKOWNIK SZTAUFENBERG

Ja jestem zadowolony z tego lodzika i wylizania odbytu którego mi zrobiłeś Buczuś :*

Skrcik

wydanie tak bogate jak treść i wydawnictwo widze

kurt_rolson

Jebać buczera łaka dawać njusa o tym jak Rest in Peace Dickson się zaorał

głos rozsądku

Chciałbyś żeby tak było. Czekamy na oficjalne przeprosiny

kurt_rolson

Oficjalne przeprosiny kogo? Dicksonów?

2115

Rest in Peace musi przeprosić Borysa i Pana Białasa za to że w ogóle mordę otworzył,
możliwe że SB będzie łaskawe i nie wyciągnie większych konsekwencji.

Popularne