Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Buczer: „Od wielu lat czuję, że idę tam i z powrotem”

Raper zapowiada nowa płytę.

Opublikowany

 

„God Hands” to kolejny utwór promujący album „Do przodu”. Za bit odpowiedzialny jest Czvcki, z którym Buczer współpracował po raz pierwszy.

– Kiedy zacząłem tworzyć album i byłem jeszcze na etapie selekcji bitów w paczce od producenta, który podpisał się jako „Czvcki” jeden bit od razu przykuł moją uwagę ze względy na charakterystyczne brzmienie gitary elektrycznej. Praktycznie od pierwszych sekund zaczęła krystalizować mi się koncepcja na ten kawałek i wtedy już wiedziałem, że musi się on znaleźć na płycie – mówi Buczer.– Jeśli chodzi o wideo, to też postawiłem na osobę, z którą wcześniej nie miałem jeszcze przyjemności współpracować. Sate spisał się świetnie. Klip z założenia miał być prosty, studyjny, ale jednocześnie ciekawy, uważam że udało się nam to osiągnąć – dodaje.

– Nagrałem 21 premierowych utworów w bardzo zróżnicowanym muzycznie i lirycznie stylu, zwracając jednocześnie uwagę, by płyta jako całość była bardzo spójna, co było nie lada zadaniem, aczkolwiek uważam, że udało mi się osiągnąć ten cel w 100%. Nie chcąc, by album sprawiał wrażenie zbyt długiego (w końcu znalazło się na nim, aż 21 utworów, a każdy z nich zasługuje na miejsce na płycie) rozdzieliłem go na 2 krążki – tłumaczy raper.

Na CD1 znajdziecie starego dobrego Bucza z pazurem. Mocne bezkompromisowe teksty w połączeniu z flow, charyzmą oraz charakterystycznym głosem ubrane w dźwięki, do których słuchacze rapera są mocno przyzwyczajeni. To na pewno propozycja, która sprawi, że ludzie, którzy słuchają Buczera od lat będą zadowoleni.Na CD2 znajdziecie nieco lżejszą I bardziej przyjemną w odbiorze propozycję. Utwory, które znalazły się na tym nośniku są bardziej melodyjne, wyważone i nieco przyjemniejsze dla ucha, co oczywiście nie oznacza, że są mniej ciekawe – wręcz przeciwnie. Pokazują one rozwój artysty, który cały czas poszerza swoje umiejętności tak, by dać najlepsza wersję samego siebie.

Takie rozwiązanie daje możliwość – w zależności od nastroju – sięgnięcie po mocniejszą, bardziej czysto-rapową produkcję, bądź łatwiejszą w odbiorze i przyjemną alternatywę na długie trasy w aucie czy imprezy. B to jest marka!

28 komentarzy
28 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Andzior
6 miesięcy temu

Muczer nie idziesz tam i spowrotem, Ty jestes lancuchem do polany przyczepiony i kolka krecisz

muczer
6 miesięcy temu
Reply to  Andzior

mmmmmmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

młody pszczelarz
6 miesięcy temu
Reply to  Andzior

buczer- oni ciagle dzwonią kevine gates- really really

młody pszczelarz
6 miesięcy temu

podobnie jak wiekszosc tworczosci podjebana z zachodu jak 90% tej smiesznej sceny

Odb
6 miesięcy temu
Reply to  Andzior

Bucwel: „Od wielu lat czuję, że mój odbyt jest rozciągany tam i z powrotem”
Dukacz zapowiada nowy sextejp.

Szad Masturbata
6 miesięcy temu

Ten typ to mi się z jedną akcją tylko kojarzy. Pamiętam jak z 10 lat temu były nagłówki, że Buczer nagrał z Lil Waynem po tym jak Mark Battles (później całkiem szanowany producent, ale wtedy jeszcze trochę nołnejm) pokazał Weezy’emu zwrotki Buczera i ten sam postanowił z nim coś nagrać. Wyszło jednak, że ten producent miał wydany wcześniej kawałek sklejony ze starych wersów Łejna (które już parę lat wcześniej były użyte w innym kawałku xD), do których nabył prawa wydawnicze i dokleił później do tego zwrotkę Buczera i wydał jako remix. Buczer twierdził, że track będzie na mixtejpie wydanym oficjalnie przez Young Money, ale ostatecznie okazało się, że Battles wydał go w jakimś swoim małym, niezależnym studio w Indianapolis i ani pierwotnego kawałka z Lil Waynem, ani remixu z Buczerem na nim nie było xD

Buczuś xD
6 miesięcy temu

A mi się przypomina, jak chłop nagrał swój singiel z Crackhouse „Oni Ciągle Dzwonią”, którego refren był na tej samej melodii, co „Really Really” Kevina Gatesa xD

Buczuś xD
6 miesięcy temu
Reply to  Buczuś xD

A potem Buczuś dostał ładny pocisk w Vibe (śp. magazyn rapowy) od Palucha, że jest kserem. Co prawda fanem gościa też nie jestem, ale za to miał u mnie szacun

piczkarois
6 miesięcy temu

Muczer: „Od wielu lat czuję, że jestem muczerem”

Codeini Phosphas
6 miesięcy temu

„Od wielu lat czuję, że idę tam i z powrotem” hmm…. ruch posuwisto zwrotny zupełnie jak kutas dupie

JANUSZ TRACZ
6 miesięcy temu

JA PIERDOLE TEN TE WYSRYWY SWOJE USKUTECZNIA JESZCZE? ZNOWU OSOBISTY NUMER . TO JEST CHYBA JESZCZE GORSZE NIŻ VITO BAMBINO

Punch
6 miesięcy temu

Co tam Buczysz łaku?

Buczer
6 miesięcy temu
Reply to  Punch

Zborsuczyłem twoją panne

Naczelnik Barszczyk
6 miesięcy temu

Muczer – podejrzany o rap? Uniewinniony.

Pierdol się na ryja, sapiący spaślaku. Ty z rapem nigdy nie miałeś nic wspólnego. Zwykły pozer kreujący się na gangola. Beka.

BICZer
6 miesięcy temu

JESTEŚ NIE MIŁY
WIESZ?

Stylista fryzur żabsona
6 miesięcy temu

Pamiętacie na glamrapie użytkownika 'buczer nr 1 w pl’?

Ja też nie.

Innertia
4 miesięcy temu

Ja pamiętam 🙂

Peja
6 miesięcy temu

Zazwyczaj tak jest, że jeśli dotychczasowi producenci nie chcą z tobą współpracować, to bierzesz jakichś nonameow i się tym szczycisz. A prawda jest taka, że robisz płytę z 17 latkami i masz 300zl długu u byłego kolegi. Znam to z autopsji, darek odpuść mi.

Andrew Łoj
6 miesięcy temu

Buczer to Regina Czeneszewa!

Pdw
6 miesięcy temu

Tak to jest jak jesteś sprzątakiem w kazamatach 2017r 5 paw mielonka

A$AP $MROKU
6 miesięcy temu

SMROKU PRAWILNIE PRZYPOMINA:
PODEJRZANY O RAP
UNIEWINNIONY
NAURA

get money od starych
6 miesięcy temu

Poważne pytanie – co to znaczy God hands?

Pee
6 miesięcy temu

Pyt wam tylko wjebac

Pee
6 miesięcy temu

Szlejakow wam tylko wjebac

Popularne