Sprawdź nas też tutaj

Wywiad

BUCZER ODPOWIADA NA WASZE PYTANIA – GLAMRAP.PL

Opublikowany

 

W tym roku na rynku ukaże się kilka produkcji od Buczera. Raper, który ma już w roku bieżącym za sobą dwa mixtape’y „Boss” i „B&B Prolog”, odpowiedział na kilka pytań.

Pytania zadawali użytkownicy serwisu Glamrap.pl w dniach od 5 do 12 maja 2013.

 

 

Dario: Jak układają się twoje stosunki z Peją i ogólnie ze składem wytwórni RPS Enterteyment? Czy nie będziesz już wydawał w RPS i czy będą jakieś featy z Peją lub raperami z jego wytwórni?
Buczer: Z Ryśkiem nic się nie zmieniło, nadal się przyjaźnimy. Nie znam osobiście wszystkich z RPS, ale z tymi co się znam, mam jak najlepsze stosunki. Czy będą featy? Na pewno!

Person: 1. Z kim chciałbyś zrobić feat, ale nie miałeś jeszcze okazji? 2. Co sądzisz o Piotrze Kukulskim (Pikeju) i tym co robi? 3. Czy chciałbyś kiedyś przeprowadzić się do USA?
Buczer: 1. Musiałbym się głębiej zastanowić ponieważ nagrałem już z naprawdę wieloma graczami. Nie miałem okazji nagrać choćby z Wojtkiem Sokołem, a bardzo bym chciał. Cóż, może kiedyś. 2. O Pikeju wolabym się nie wypowiadać, ponieważ nie mam nic ciekawego do powiedzenia na jego temat. Wydaje mi się, że to co robi mówi samo za siebie i to wystarczy. 3. Chciałbym na pewno tam kiedyś polecieć ale czy mieszkać? Sam nie wiem.

 

Diilpalacz: Czy gdyby nie błąd Brożasa, wydalibyście B&B w RPS`ie?
Buczer: Ciężko mi jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, bo nie był to tylko błąd Brożasa. On nie zawinił bezpośrednio, tylko grafik zawalił termin. RPS zamknął pierwszą połowę roku jeśli chodzi o wydawnictwa, a nam zależało, aby materiał wyszedł przed wakacjami. Stąd zmiana planów.

 

Dawid: Technicznie jesteś jedynm z lepszych raperów w Polsce, a moim skromnym zdaniem i tak  jakoś mała liczba słuchaczy się Tobą jara i woli słuchać jakichś przeterminowanych raperów. Tak samo

jest z Bezczelem i paroma innymi zawodnikami. Jak myślisz czemu tak jest?

Buczer: Dzięki za dobre słowo. Widzisz, każdy ma prawo słuchać tego co lubi i każdy ma swoją definicję tego co jest dobre. Jedni wolą to co robię ja, inni wybierają to co im bardziej podchodzi. Problem leży również w dotarciu do słuchaczy, bo ciężko, żeby się ktoś zajarał tym co robisz, jeśli nie zna twojej muzyki. Ale to się zmienia z miesiąca na miesiąc i coraz szersze grono odbiorców ma okazję sprawdzać to co serwuje im ja. Myślę, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Od dawna konsekwentnie robię swoje i coraz więcej ludzi zaczyna mnie słuchać, co mnie bardzo cieszy.

 

Polak Mały: Słyszeliśmy już wiele twoich kolaboracji z chłopakami z H-Town czy też z Weezym i Markiem Battelsem, ogólnie z ludźmi z USA. Czy planujesz jeszcze jakieś ciekawe kolaboracje?
Buczer:  Cały czas nad tym pracujemy, ale jak wiadomo nie jest to takie łatwe z tego względu, że moje featy z chłopakami z H-Town czy Markiem odbywały się zawsze bezgotówkowo. Jeśli miałbym odpowiednie pieniądze mógłbym nagrać dosłownie z każdym, a na tę chwilę nie jestem w posiadaniu takiej gotówki, więc próbuję załatwić to inaczej, a to wymaga czasu.

 

Dumin123: Zacznę od pozdrowień dla ciebie i całego PTP. W sieci pojawiło się sporo wzmianek o twoim projekcie z Bezczelem. Co sądzisz o jego solówce „A.D.H.D”, i czy byłbyś w stanie zrobić z nim podobny, a nawet lepszy album?
Buczer: Dzięki, pozdrawiam również. Co do A.D.H.D moim skromnym zdaniem jest to genialny album, ponieważ Bezczel jest genialnym raperem. Jego technika to pogrom i zawsze mu to powtarzałem i powtarzać będę, więc nie dziwi mnie to, że album wyszedł kozak. Co do mojego projektu z Michałem, na pewno taki powstanie. Planujemy go nie od dziś, ale to wymaga czasu, a czy będzie lepszy? Na pewno, ponieważ my z każdym kolejnym rokiem jesteśmy coraz lepsi ;).

 

BKS: Dawniej PTP nagrało z m.in. Peją czy Firmą. Czy dalej planujesz nagrywać utwory w stylu ulicznym? Czy składy takie jak Firma, RPK, Dixon37, HG nadają się do utworów utrzymanych w crunku? Które uliczne składy i raperów cenisz najbardziej? Z kim chciałbyś nagrać? Znasz jakieś ekipy, poza PTP grające crunk? Ostatnio ukazało się kilka płyt polskich, stricte ulicznych z elektronicznymi
podkładami – Krak 4, Monster. Miałeś okazję przesłuchać te płyty? Jeśli tak, to jak je oceniasz?
Buczer: Jeśli zostanę zaproszony na tego typu produkcje i będą to ludzie, których szanuje i cenię, to oczywiście, że się dogram. Czy ktoś się do czegoś nadaje nie mnie oceniać. Ja uważam, że raper powinien umieć nawinąć pod każdy bit, bez znaczenia jest dla mnie jego stylistyka. Jeśli jesteś raperem, to po prostu nawijasz pod bit, który Ci się spodoba, nie ważne jest tempo, ani to czy to syntetyk czy sampel. Miałem kiedyś okazję nagrać z Dudkiem RPK i podoba mi się to co on robi. Lubię też posłuchać czasem Bonusa. Na codzień nie słucham tego typu rapu, mało słucham polskiego rapu, ale jeśli chodzi o „uliczną stylistykę”, to co robią chłopaki wkręca mi się najbardziej. Miałem okazje przesłuchać zarówno Krak 4 jak i Monstera i jak wiadomo nie od dziś z Romkiem się znamy. Nagrywaliśmy razem, więc siłą rzeczy wiadomo, że podoba mi się to co robi. Popek zrobił naprawdę duży progres, bity są potężne mi się to wkręca.

 

Tychuu: 1. W kawałku z Soyerem nawinąłeś o 17 płytach. Naliczyłem się czternastu (nie licząc mixtape’u Prolog, bo wyszedł po premierze kawałka). Mógłbyś wymienić te płyty? 2. W kawałku „Zobacz co się wokół dzieje” jest gościnnie Jędras. To twój brat, czy po prostu typek z taką samą ksywą?
Buczer: 1. Z tego co kojarzę, to nie z Soyerem, a w kawałku z Świerzbą i Wróblem. Zanim pojawiło się PTP, byłem w ekipie, a właściwie tworzyłem ekipę 71 squad i z nią nagrałem 4 nielegale. Potem było PTP nielegal „Toronto crunk style” i 2 legale „Ulice tego słuchają”, oraz „Wybuchowa receptura”. Dalej trylogia 3x Podejrzany o RAP, w międzyczasie „B&B Czas to pieniądz”,  potem „Infamous mixtape”,  „BOSS” i „PROLOG”. To już 14. Nawijając o 17 płytach, mieliśmy już nagrany album B&B – „HighWay 2 hell”, który jest 15 albumem, oraz miałem nagrany album „uTRAPiony” (on w pażdzierniku), który jest 16. Do albumu będzie kolejny mixtape, który też już był nagrany, ale tytułu jeszce nie zdradzę. Wychodzi więc 17 albumów. W trakcie realizacji jest nowe PTP, które będzie moim 18 albumem. 2. Co do Jędrasa, tak to mój brat, mega utalentowany producent (wypordukował większość płyty B&B H2H) raper, oraz wokalista (jego płyta niebawem).

 

Narkus: W swoim rapie często przekraczałeś takie granice, jakich nie przekraczał nikt do tej pory, a wszystko jak wiadomo oparte jest na faktach. Co sądzisz o takim nurcie w rapie jak horrorcore, gdzie często występuje fikcja literacka? Czy w przyszłości zamierzasz nagrywać jakieś kawałki w tych klimatach?
Buczer: Szczerze, ja nienawidzę horrorów, więc nigdy upalony nie odpalałem płyty Słonia czy Piha. Choć lubię czasem posłuchać. Podoba mi się w chuj, że ktoś ma taką jazdę i potrafi tak to złożyć. Jeśli ktoś mnie zaprosi na taki numer, będę musiał się zmusić, pooglądać trochę horrorów, a później rozkurwić banie słuchacza, hehe.

 

A$AP_ELDOKY: W młodości na jakiej mieszkałeś dzielnicy w Toruniu?
Buczer: Od moich urodzin kręcę się w tym samym okręgu, czyli Koniuchy, Szosa Chełmińska.

 

Azyl: Co myślisz o poziomie kawałków nawijanych po angielsku przez rodzimych raperów?
Buczer: To ciężki kawałek chleba. Jak wiesz sam tego próbowałem nieraz. Jeśli chodzi o nawijanie po angielsku najcięższą rzeczą jest akcent, który w wielu przypadkach, aż kłuje po uszach, no ale cieszę się, że raperzy próbują swoich sił w innym języku.

 

Kamil: Jakich gości możemy się spodziewać na twojej solowej płycie?
Buczer: za wcześnie, by o tym mówić.

 

Adminbta: Ty i wielu innych artystów, często młodych, jesteście z labelu Ryśka. Jak oceniasz jego pracę jako wydawcy? To, że jest wydawcą w jakimś stopniu utrudnia Wasze relacje jako kumpli? Według Ciebie, jaka przyszłość czeka RPS Enterteyment?
Buczer: Kurde, ciężkie pytanie. Na pewno łatwiej jest się po prostu przyjaźnić, niż razem pracować. Rysiek dokłada wszelkich starań, by wypromować jak najlepiej wydawany u siebie materiał, żeby dotarł do wielu odbiorców i osiągnął sukces sprzedażowy. RPS Enterteyment życzę z całego serca jak najlepiej.

 

Baron: Co sądzisz o kolaboracji polskich raperów z brytyjskimi i amerykańskimi? Wielu Twoich hejterów pruło się, że Lil Wayne nawet nie wiedział o Twoim istnieniu przy tworzeniu wspólnego kawałka. Jak było naprawdę? Czy Lil Wayne jest w pewien sposób Twoim wzorem pod względem muzyki crunkowej, czy może raczej jako króla crunku widzisz Lil Jona czy Young Bucka? Co sądzisz o kolaboracjach innych polskich raperów: Pezet miał nagrać z Profesorem Greenem i mu się to nie udało, Popek nagrał z Wileyem, a Peja z Onyxem, w planach jest płyta Popka z udziałem artystów tj
Game/Busta Rhymes, Devlin, Cozy Crew, P Money, Double S. Sądzisz, że to tylko promocja  czy taka płyta faktycznie jest możliwa?
Buczer: Co do kawałka z Waynem tłumaczyłem to już  tyle razy, ale powtórzę raz jeszcze. Wszystko było załatwiane drogą oficjalną i Weezy doskonale wiedział, że jest takie kolabo. Natomiast oczywistym jest, że nie mamy jakichś zażyłych stosunków, bo nie mamy ich w ogóle. To artysta światowego formatu i nie ma opcji, żeby się do niego brzydko mówiąc „dopachć” na tyle, żeby mieć jego numer i gadać sobie co dzień, co tam u niego, hehe. Natomiast moja menagerka Karolina, rozmawiała z nim telefonicznie, więc Wayne wiedział co jest grane. Tunechi jest dla mnie jednym z najlepszych raperów wszechczasów, ale nie nazwałbym go królem Crunku. On ma swoja jazdę i robi swoje wykręcone rzeczy. Jeśli chodzi o kolaboracje raperów z Polski z raperami ze Świata, nie tylko Stanów, zawsze mocno kibicuje i jaram się jak takie rzeczy się dzieją. To otwiera nam furtkę na świat. Mam nadzieję, że Popkowi się uda, choć wiem jakie to ciężkie. Trzymam kciuki!

 

Piernik: Co sądzisz o ostatnio modnych w polskim rapie hashtagach? Moim zdaniem, by zrobić dobrego, fajnego i zgrabnego hashtaga, trzeba się trochę pogłowić. Czy Ty również na kolejnych płytach będziesz je stosował? I czy reszta składu PTP je stosuje?
Buczer: No mam tego sporo na nowym albumie, a czy są dobre zobaczycie. Moim zdaniem tak. Myślę, że każdy z moich kolegów sięgnie do tego typu „zabiegu”.

 

Konrad Rejmanowski: Czy polskie podziemie ma sie dobrze? Co sądzisz o takich inicjatywach jak ŻywyRap? Nie wydaje Ci się, że to taki hip hopowy X Factor?
Buczer: Ma się bardzo dobrze i jest w opór młodych kotów, którzy naprawdę cisną zdrowo. Co do ŻywegoRapu, wiesz fajnie, że coś takiego się dzieje. Nie wiem czy ja zaczynając swoją drogę rapową skorzystałbym z takiego programu, ale jak zaczynałem to takowych nie było. Cóż, nigdy się już tego nie dowiemy, hehe.

 

Ptpwsrhslu: Wers z twojej płyty „Dwa oblicza”, track „Przykra prawda”:  „Nawet nie wiesz ilu twoich idoli na płytach głupoty pierdoli”. Czy możesz powiedzieć kogo miałeś na myśli? Czy może bylo to tylko ostrzeżenie przed chorobliwą wiarą w to co nawijają inni raperzy?
Buczer: Miałem na myśli konkretnych raperów, ale oni wiedzą, że maiałem na myśli właśnie ich i to wystarczy. W pewnym sensie też tak jak mówisz, jest to „ostrzeżenie”, bo chorobliwa wiara w to co inni nawijają, nie jest dobra. Jesteśmy tylko ludźmi, więc każdy ma swoje racje i swoje prawdy, a ślepa wiara w to, że ktoś jest prawdziwy czy też ma zasady nie jest dobra. Ale na szczeście dla takich osób i na nieszczęście większości słuchaczy, wielu z Was nie będzie miało okazji przekonać się o tym na własnej skórze, tak jak ja i będą dalej wierzyć ślepo swoim idolom.

 
Teges: Czy zgadzasz się ze słowami Ostrego, że polski rap jest jednym z najlepszych na świecie?
Buczer: Polski rap rozwinął się niesamowicie i trzyma bardzo wysoki poziom. Więc tak, uważam że robimy kawał dobrej roboty.

 

Zay-J: Czy próbowałeś kodeinowego syropu jak na południu? Pytam poważnie.
Buczer: Bracie, cały czas czekam, aż w końcu przyfrunie do mnie ze Stanów i już się doczekać nie mogę. Jeszcze nie próbowałem, ale w niedługim czasie spróbuję, hehe.

 

Daniel Bajaskin: Co sądzisz o obecnej władzy w Polsce? Chodzisz na wybory, interesujesz się życiem politycznym?
Buczer: Nie chodzę na wybory, więc nie bardzo wypada mi kytykować to co tam wyczyniają ci ludzie, bo nie ja ich wybierałem, ale oczywiście interesuję się wydarzeniami w kraju, bo w końcu w nim żyję. A potrzeba tu wielkich zmian. Mówią chcesz zmieniać swiat, zacznij od siebie, więc może czas zacząć głosować.

 

Dzięujemy artyście i użytkownikom za wzięcie udziału w akcji.

© Glamrap 2013

0 0 votes
Article Rating
 
50 komentarzy
50 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
gggggggg
8 lat temu

PIERSZY GIMBY KURWA

Diups
8 lat temu

FIRST KURWY!

jooo
8 lat temu

pierwszy gimbuchy

siemarak
8 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=XNuWoZgrtkw[/youtube]

BUCZER, TEDE, SLU I CAŁE PTP NA PROPSIE

FSSST..spustogłowo
8 lat temu

GIMBY NIE ZNAJO! BEKA!
[img]https://img.interia.pl/rozrywka/nimg/c/q/Marek_Perepeczko_5712550.jpg[/img]

OZJASZ GOLDBERG
8 lat temu

[img]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/63493_596981066980154_1664628403_n.jpg[/img]

hrthrtr
8 lat temu

[quote name=”siemarak”]https://www.youtube.com/watch?v=XNuWoZgrtkw

BUCZER, TEDE, SLU I CAŁE PTP NA PROPSIE[/quote]

TO JEST MATERIAŁ WJ gimbusie, rps usunęło z profilu wj na podstawie roszczeń, miało ponad milion wyświetleń.

.xJJ.
8 lat temu

[quote name=”FSSST..spustogłowo”]GIMBY NIE ZNAJO! BEKA!
[img]https://img.interia.pl/rozrywka/nimg/c/q/Marek_Perepeczko_5712550.jpg[/img][/quote]
JURAND ZE SPYCHOWA NA PROPSIE SKÓRWYSYNY I TY JEBANY PEDALE

NIE NO DOBRA RZEBYŚ MNIE ZA GIMBA NIE WZIOŁ TO JEST JANOSIK

Dolan
8 lat temu

[quote name=”siemarak”]https://www.youtube.com/watch?v=XNuWoZgrtkw

BUCZER, TEDE, SLU I CAŁE PTP NA PROPSIE[/quote]
Najlepsza zwrotka Kaczora

A$AP_ELDOKY
8 lat temu

[u]https://i50.tinypic.com/2hzmgrp.jpg[/u]

hrthrtr
8 lat temu

[quote name=”A$AP_ELDOKY”]https://i50.tinypic.com/2hzmgrp.jpg[/quote]
gimbus xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1213
8 lat temu

[quote name=”FSSST..spustogłowo”]GIMBY NIE ZNAJO! BEKA!
[img]https://img.interia.pl/rozrywka/nimg/c/q/Marek_Perepeczko_5712550.jpg[/img][/quote]
JANOSIK KURWA WYCHOWAŁ MNIE !!!!!!!!!!!!!!!

hrthrtr
8 lat temu

[quote name=”1213″]JANOSIK KURWA WYCHOWAŁ MNIE !!!!!!!!!!!!!!![/quote]
[quote name=”1213″]JANOSIK KURWA WYCHOWAŁ MNIE !!!!!!!!!!!!!!![/quote]
ZBYSZKO Z BOGDAŃCA, PS. JEST TAKA WODA JURAJSKA
ZBYSZKO Z BOGDAŃCA POCHODZIŁ Z JURANDY CZY JAKOŚ TAK

A$AP_ELDOKY
8 lat temu

[img]https://www.mojkubek.pl/images/items/805/mkwm0010_big.jpg[/img]
O KURWA BUCZER ODPOWIEDZIAŁ NA MOJE PYTANIE

BOSH
8 lat temu

GIMBY NIE ZNAJO NA 100%
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=2g5Hz17C4is[/youtube]

Guwnorzerca
8 lat temu

[quote name=”A$AP_ELDOKY”]https://i50.tinypic.com/2hzmgrp.jpg[/quote]

TERAZ FAME SIE ZGADZA NIE?
FSSSSST

JaNaSeK
8 lat temu

Buczer 10 lat temu…
kiedyś nie miał szyi i brody…
[img]https://img.wiocha.pl/images/d/e/de9d65d77238d3a779196d7691544fea.jpg[/img][/quote]

No ale teraz ma…
[img]https://glamrap.pl/images/stories/g2/buczer-3468588.jpg[/img][/quote]

hrthrtr
8 lat temu

[quote name=”A$AP_ELDOKY”][img]https://www.mojkubek.pl/images/items/805/mkwm0010_big.jpg[/img]
O KURWA BUCZER ODPOWIEDZIAŁ NA MOJE PYTANIE[/quote]
[quote name=”A$AP_ELDOKY”][img]https://www.mojkubek.pl/images/items/805/mkwm0010_big.jpg[/img]
O KURWA BUCZER ODPOWIEDZIAŁ NA MOJE PYTANIE[/quote]
[quote name=”A$AP_ELDOKY”][img]https://www.mojkubek.pl/images/items/805/mkwm0010_big.jpg[/img]
O KURWA BUCZER ODPOWIEDZIAŁ NA MOJE PYTANIE[/quote]

CIESZYSZ SIE GIMB IE???

DO SZKOŁY PASZOŁ WON!

Gronek uliczna sława DWA
8 lat temu

[img]https://i.imgur.com/shTHFDq.png[/img]

hrthrtr
8 lat temu

[quote name=”Gronek uliczna sława DWA”][img]https://i.imgur.com/shTHFDq.png[/img][/quote]
[quote]link rel=”stylesheet” href=”https://glamrap.pl/modules/mod_slidenote/tmpl/assets/css/slidenote.demo.css” type=”text/css” />

tywieszkto
8 lat temu

[img]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/600366_449714471752531_590929000_n.jpg[/img]
MACIE I PAMIETAJCIE
https://www.facebook.com/rudenajlepsze

dsada
8 lat temu

[img]https://www.studio-one.com.pl/environment/cache/images/300_450_productGfx_74f81943ee558535a8a4ceb0f59af682.jpg[/img]

hrthrtr
8 lat temu

[quote name=”dsada”][img]https://www.studio-one.com.pl/environment/cache/images/300_450_productGfx_74f81943ee558535a8a4ceb0f59af682.jpg[/img][/quote]
CZŁOWIEK KOŃ RAFAŁ

Raekwon.
8 lat temu

[img]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/600517_457203701033313_2049773740_n.jpg[/img]

Sokoł Pali Pana
8 lat temu

A W TYM CZASIE LEGIA MASAKRUJE SLASK PRZY LAZIENKOWSKIEJ.

TOSTR
8 lat temu

[img]https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTUK6uMl_vz717alwQaX5Ra1xfX92HvIuxEnvEOKOvHAj4IgOnPfg[/img]
AZ DZIWNE ZE ZADEN GIMB JESZCZE NIE WRZUCIL

123PSY
8 lat temu

[img]https://images5.fanpop.com/image/photos/30300000/Cheryl-Mix-cheryl-cole-30378248-1545-2560.jpg[/img]

amph
8 lat temu

[img]https://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/06/703958fd94c760a7659e7948910348c5_original.gif?1370086232[/img]

LODY NA PATYKU
8 lat temu

[img]https://www.fotoszok.pl/show.php/1598690_lodyyy.jpg.html[/img]

Boryna na Hawajach
8 lat temu

Gimby nie znajo. Wychowywane bezstresowo były.
[img]https://www.film.org.pl/images/samowolka/16.jpg[/img]

ALIEN SLG
8 lat temu

[img]https://screenshu.com/static/uploads/temporary/kl/y5/xy/uvy7kp.jpg[/img]

kokk
8 lat temu

kto słucha tego patusa ?

Kałach
8 lat temu

Prawilnie przypominam pikej krul
[img]https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&docid=BVjHz69uI0lPsM&tbnid=p2WzsyDL7LTZqM:&ved=&url=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FPikejKrulHipHopu%3Fref%3Dstream%26hc_location%3Dstream&ei=03KrUa63FMGetAac9IDoBg&bvm=bv.47244034,d.bGE&psig=AFQjCNHr-LFQ2fR-UjlERAI8vOh-QAOieg&ust=1370276935405667[/img]

morksza
8 lat temu

[quote name=”amph”][img]https://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/06/703958fd94c760a7659e7948910348c5_original.gif?1370086232[/img][/quote]
z czego to?

Pan TYGRYS
8 lat temu

[quote name=”Boryna na Hawajach”]Gimby nie znajo. Wychowywane bezstresowo były.
[img]https://www.film.org.pl/images/samowolka/16.jpg[/img][/quote]
SAMOWOLKA KOZAK FILM KOTY.

PEPES
8 lat temu

[quote name=”hrthrtr”]TO JEST MATERIAŁ WJ gimbusie, rps usunęło z profilu wj na podstawie roszczeń, miało ponad milion wyświetleń.[/quote]
NO KURWA NIE CHODZI TU O WYTWÓRNIĘ,ALE O PEJĘ I DECKSA.

GANGSTA
8 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=dkP9TE51P-w[/youtube]

cabz
8 lat temu

[img]https://defnesumanblogs.files.wordpress.com/2013/06/tear-gas-reuters.jpg[/img]

KrólAlbani
8 lat temu

Gimby nie znajo !!!

[img]file:///C:/Users/Damian/Desktop/902680_153947748114334_1955804051_o.jpg[/img]

KrólAlbani
8 lat temu

Gimby ie znajo
[img]902680_153947748114334_1955804051_o[/img]

Wintect
8 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=zgpWmKe1d2w[/youtube]

WBIJAĆ DOBRY TELEDYSK!!

Funkenstein
8 lat temu

Macie, bierzcie, moje zajebiste video! To jest prawdziwe muzyczne objawienie, a nie te plastikowe, gimbusowe, komercyjne gówno! Szalom!
https://www.youtube.com/watch?v=fdSXDtqNY4w

noname grajek
8 lat temu

[quote name=”Wintect”]https://www.youtube.com/watch?v=zgpWmKe1d2w

WBIJAĆ DOBRY TELEDYSK!![/quote]
wypierdalaj z noname’mem chujowym grajkiem bezbeku

mamuZ
8 lat temu

„Dawid: Technicznie jesteś jedynm z lepszych raperów w Polsce”

HAHAHAHAHAHAHAHA BEKA

Wazza log out
8 lat temu

[quote name=”Boryna na Hawajach”]Gimby nie znajo. Wychowywane bezstresowo były.
[img]https://www.film.org.pl/images/samowolka/16.jpg[/img][/quote]

MARIUSZ JAKUS AKA TYGRYS NA SKUR***YŃSKIM PROPSIE

grassboy
8 lat temu

[quote name=”Boryna na Hawajach”]Gimby nie znajo. Wychowywane bezstresowo były.
[img]https://www.film.org.pl/images/samowolka/16.jpg[/img][/quote]
prawie jak
[img]https://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTHlD9tVGF-MvVkwPzsJdCxbCXQ-ZpfFgacOEpkdWA_PNcKlmkFLA[/img]

GAADVGA
8 lat temu

[quote name=”FSSST..spustogłowo”]GIMBY NIE ZNAJO! BEKA!
[img]https://img.interia.pl/rozrywka/nimg/c/q/Marek_Perepeczko_5712550.jpg[/img][/quote]

TO JEST KURWA PRAWDZIWA DUMA PODHALA, JEBAC BAKA ŁAKA, ELO GIMBY

Mleko UHT 100%
8 lat temu

Buczer i tak przegrałeś beef ze mną.Szykuję nowy diss z Twoją starą na feacie,uważaj

sjdfhjf
8 lat temu

[img]https://www.google.pl/imgres?imgurl=https://iitv.info/gfx/gesia-skorka.jpg&imgrefurl=https://iitv.info/gesia-skorka/&h=301&w=403&sz=68&tbnid=ONQbNOo8eZWxSM:&tbnh=109&tbnw=146&zoom=1&usg=__RQaLDCySwXW71DcFow9z87Kz_po=&docid=sn_ijmqUXYhm7M&sa=X&ei=6pCsUfuDIImGtAavlYDQDQ&sqi=2&ved=0CEgQ9QEwAw&dur=244[/img]

gimby nie znajo.

OSAMA KRUL
8 lat temu

PIERWSZY GIMBUSY

Popularne