Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Buczer rapuje w starym, dobrym stylu: „Nie dbam o pijar”

Raper prezentuje kolejny singiel z płyty „Do przodu”.

Opublikowany

 

„Wina” to piąty singiel promujący najnowszy album Buczera „Do Przodu”, który doczekał się teledysku. Bit wyprodukował dobrze już znany fanom toruńskiego rapera Mlobeats.

– To jeden z tych kawałków, który z pewnością pokochają moi fani. Bit od razu narzucił mi temat, rymy i flow, które same zaczęły układać się w linijki – mówi Buczer.

Za wideo odpowiedzialny jest Jakub Michalecki, który nakręcił również teledysk do „Lazy”, czyli utworu, który otwierał promocje najnowszego krążka Buczera. Teledysk został zrealizowany na malowniczej podtoruńskiej Barbarce oraz na zamku Bierzgłowskim.– Nagrałem 21 premierowych utworów w bardzo zróżnicowanym muzycznie i lirycznie stylu, zwracając jednocześnie uwagę, by płyta jako całość była bardzo spójna, co było nie lada zadaniem, aczkolwiek uważam, że udało mi się osiągnąć ten cel w 100%. Nie chcąc, by album sprawiał wrażenie zbyt długiego (w końcu znalazło się na nim, aż 21 utworów, a każdy z nich zasługuje na miejsce na płycie) rozdzieliłem go na 2 krążki – tłumaczy raper.

Na CD1 znajdziecie starego dobrego Bucza z pazurem. Mocne bezkompromisowe teksty w połączeniu z flow, charyzmą oraz charakterystycznym głosem ubrane w dźwięki, do których słuchacze rapera są mocno przyzwyczajeni. To na pewno propozycja, która sprawi, że ludzie, którzy słuchają Buczera od lat będą zadowoleni.

Na CD2 znajdziecie nieco lżejszą I bardziej przyjemną w odbiorze propozycję. Utwory, które znalazły się na tym nośniku są bardziej melodyjne, wyważone i nieco przyjemniejsze dla ucha, co oczywiście nie oznacza, że są mniej ciekawe – wręcz przeciwnie. Pokazują one rozwój artysty, który cały czas poszerza swoje umiejętności tak, by dać najlepsza wersję samego siebie.

Takie rozwiązanie daje możliwość – w zależności od nastroju – sięgnięcie po mocniejszą, bardziej czysto-rapową produkcję, bądź łatwiejszą w odbiorze i przyjemną alternatywę na długie trasy w aucie czy imprezy. B to jest marka!

22 komentarze
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
xDDDDDDDDDDDD
5 miesięcy temu

On rapuje w starym dobrym stylu? Przecież ten spaślak nigdy nie potrafił rapować!!!
Muczer podejrzany o rap? Uniewinniony 🙂

Admin
5 miesięcy temu

W starym chujowy stylu*

On bydg
5 miesięcy temu
Reply to  Admin

Ty wolisz słodkie gejowskie kawałki i kutasa w mordzie i usach

Admin
5 miesięcy temu
Reply to  On bydg

Nie, ja po prostu nie słucham kurewstwa.

Tps
5 miesięcy temu
Reply to  Admin

Buczer>……………. Gówno, Rzygi, Padlina, Szczochy……….. >mitoman z kiblem w ryju

dadwdwda
5 miesięcy temu

JA PIERDOLE TO JEST KRÓL WIOCHY I PRZYPAŁU. 200 tandetnych płyt , każdy numer ” osobisty” , okładka płyty z wklejonym mercedesem i ciągle tą jęczące JAAAAAAAŁ

PRAWDA O RAPERACH
5 miesięcy temu

>buczer
>dobry styl

oldskulowy glamrapowicz 2012 elo
5 miesięcy temu

Snak the Ripper wydał nowy album a tu takie niusy XD

ja pierdole

Bonus PKP
5 miesięcy temu

A twoja stara zaliczyła cyganów na dwa baty. Elo

Olli Muotka
5 miesięcy temu

A TO ON NIE ZDECHŁ? XD

Spółka z o.o.
5 miesięcy temu
Reply to  Olli Muotka

zmarzł

Spółka z o.o.
5 miesięcy temu

Muuuuuu

RS777
5 miesięcy temu

jong oddawaj hajs za wybielanie dziury !!!!! muwiles ze bez tego nie zrobisz kariery w dubaju a teras nie odbieraz telefefonu

Kozak Jebany
5 miesięcy temu

Kurwa gdzieś do kościołka w lesie musiał pojechać nawijać tą spierdoline , w każdym innym miejscu wyłapał by na ryj za te nagrywki . Przynajmniej wiem że chłop żyje jeszcze , ale numer to lipa straszna no i tyle w temacie .

potwierdzacz 60
5 miesięcy temu
Reply to  Kozak Jebany

potwierdzam

Vito Bambino OG B.O.R.
5 miesięcy temu

W jakim kurwa?

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
5 miesięcy temu

MUCZER hahahah

Young Leosia Official
5 miesięcy temu

Ty dziadersie ssij pytę

Muka Milka niósł dzik wilka
5 miesięcy temu

Spierdalaj winowajco

Muczer cweluje w starym dobrym więzieniu
5 miesięcy temu

życiowe osiągnięcie mężczyzny: dobre stanowisko pracy/firma, zdobycie jakiegoś szczytu górskiego czy innego trudno dostepnego miejsca, osiągnięcie profesjonalnego skilla w jakimś sporcie/hobby
życiowe osiągnięcie kobiety: rozłożenie nóg przed odpowiednio przystyojnym i bogatym typem

Popularne