Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

„Wróg” to trzeci klip promujący album Buczera „Freshout”, który na chwilę obecną dostępny jest tylko w wersji preorder na SoulGang.pl.

Zamów album: Buczer – „Freshout”

„Freshout” to piąty solowy album reprezentanta toruńskiej sceny. Buczer zaczął nagrywać ten album przebywając jeszcze w zakładzie karnym. Materiał nagrywał na przepustkach, kiedy zamykał się w studio. – Ten album to zupełnie nowa jakość i inny level – mówi sam artysta. – Będąc po drugiej stronie praktycznie nie słuchałem muzyki jaka wychodziła na naszej rodzimej scenie. Był to celowy zabieg ponieważ nie chciałem się ukierunkowywać i przesiąkać tym co teraz jest modne – dodaje. Na płycie udzielili się między innymi goście tacy jak: Sobota, Smolasty, Meko, Hellfield, Zelo czy Merghani.

Album ukaże się 9 listopada 2018 nakładem Soul Records.

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Jasiu

Boże, jakie to jest żałosne od 0:48 leci najgorsza wyjebka z bitu, jaką kiedykolwiek słyszałem, a gdzieś tam na początku od razu sie tłumaczy ze swojego wersu i liże dupe białasowi, no co za gamoń. Poza tym to ogolnie niesłuchalne, męczy uszy.

Myśliwy filozof

Great command and punishment excersizes, we listyning butcher in work when he killing steroids pigs and antyszczepionkowe chickens Chucka.

Dlaczego buczer przypina sobie w kurtkę pinezkę?

Bo co dwie głowy, to nie jedna.

wpina

*

ŁDZ

Proszę obejrzeć do końca to zobaczycie jak to jest w USA https://youtu.be/QJJMJUSVYrM
Ja dlatego powtarzam że to jak chujowo się nam żyje w naszym kraju, jest w 50% naszą winą.
Bo wróciły do Polski lata, gdzie brat brata w dupę harata . A w sumie to tak było zawsze. Większość Polaków cebulaków to oszuści, kombinatorzy, cwaniaki i złodzieje! Czyż nie? Zepsuje Ci się samochód (nie znasz się) to choćby to był tylko bezpiecznik przepalony, większość mechaników Cię wydyma że było coś grubszego i zamiast 20-50zł zapłacisz 200zł. Z awariami komputerów, aparatów foto, sprzętu AGD jest identycznie. Kupujesz na giełdzie, w komisie samochód – ma cofnięty przebieg (dziwna rzecz że wszystkie auta z danego rocznika mają bardzo podobny przebieg), na bank było bite. A zapewnienia – Niemiec płakał jak sprzedawał i do granicy mnie gonił. Jedziesz po paliwo – kupisz chrzczone kurwa rozpuszczalnikiem a zapłacisz jak za normalne. Jak Ci auto padnie od niego to nigdzie nie dojdziesz sprawiedliwości. Jedyne co możesz zrobić to spalić w nocy taką stację. Kupujesz żarcie, pisze polskie a jest z Izraela przepakowane, wynajmiesz komuś mieszkanie to nie będzie płacił i się nie wyprowadzi a sądy będą trzymać jego rację. Spróbuj go wyrzucić to Ciebie zamkną!! Kupisz nieruchomość. Będzie notariusz, koszty itp a po jakimś czasie może się okazać że nieruchomość nie była własnością tego kto Ci ją sprzedał i musisz ją oddać. Komornik zabrał rolnikowi ciągnik za długi sąsiada i gdyby nie TV to by chuja zrobił.

Dorian

kupujesz mieszjanie w bloku powiedzmy za 200 tysięcy zachorujesz nie bedziesz mógł zarabiać, nie zapłacisz kilku czynszów to spółdzielnia cie wypierdoli po most

14:44 7

16:29 7

14:44 7

OSTATNIE NEWSY
TELEDYSK28 minut temuBuczer – „Wróg”

cydży

Ty jestes moj wrog i wszelkiej masci patusy.

Popularne