Sprawdź nas też tutaj

News

Bun B o sytuacji 6ix9ine’a: „To przestroga dla wszystkich”

Raper poszedł na współpracę z FBI.

Opublikowany

 

bun b
Bun B

Tuż przed weekendem dowiedzieliśmy się, że przebywający od kilku miesięcy za kratami Tekashi przyznał się do zarzucanych mu czynów, m.in. handlu narkotykami, wymuszeniom oraz rozbojom z bronią. Widmo 47 lat więzienia spowodowało, że raper poszedł na pełną współpracę z FBI, czego efektem jest niedawne zatrzymanie trzech jego wspólników, którzy zostali oskarżeni o nieudany zamach na Chiefa Keefa. Do medialnych doniesień odniósł się teraz legendarny raper z Houston.

Bun B ostrzega…

Jedna z najważniejszych postaci southowej sceny Bun B udostępnił na swoim koncie na FB screen z informacją o przyznaniu się Tekashiego do zarzutów i napisał. – Niech będzie to ostrzeżeniem dla każdego, kto pragnie żyć takim życiem. Nie pozwól, by pogoń za kasą i sławą wpędziła cię w sytuację, z której kasa i sława nie mogą cię wyciągnąć.

Tekashi czeka obecnie na kolejny proces, który odbędzie się 4 września. Najpóźniej w styczniu 2020 roku raper ma usłyszeć wyrok.

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Fifarafa

Nie dość, że trans to jeszcze konfitura. Mam nadzieję, że mu przyklepią 40 lat i się skończy rumakowanie na różowym jednorożcu a zacznie na czarnym koniu Johna, Jose i Abdula.

Fifarafa

Ciekawe czy sprzedani „koledzy” wiedzą co robić jak ten konfident wyjdzie.

piesciejebal

wystawią rączki po pieniążki i będzie gitez

Haha

On ma juz type kasy,ze kryminale pochytany do konca newet tych”40″ lat ziomek

Gambalos

Ale musi mieć rycie w głowie teraz 69 mieć wszystko i stracić wszystko z nieba do piekla

ProfesorPedał

Ban Bi walił konia mi

Vincent

Zanim cos napiszesz jeden z drugim to wez sie chociaz troche zastanow.minimum 47lat! To jest tyle co towj stary lazi po swiecie. Sprzedal i chuj mu w dupe za to… Ale wyciagnij wnioski ze takie zycie jest chuja warte

Coco

Chuj z nim. Nikt mu nie kazał zgrywać gangstera.

Sarius

Gangsterzy z dupy ja pierdole. U nas chociaż prawilnie Bonus RPK i Żurom porządni gangsterzy to na nich się ludzie rozpierdalają, nigdy w drugą stronę by to nie poszło. Jak by wyżej wymienieni chłopaki dostali po 47 lat to w życiu o żadnej współpracy nie było by mowy. Żurom by odsiedział swoje bo to człowiek git. Bonus akurat na frajernie by trafił ale też by się nie rozpierdolił. Niech się Ameryka uczy od naszych kozaków jak chcą depnąć porządnie w gangsterkę.
Żurom robi wywiady z gitami bo jest chłopak charakterny, za to Bonus nagrywa kawałki z największymi kocurami w Polsce, choćby kawałek z Białasem z Mafii, którego tytułu nie znam bo nie słuchałem tego kawałka bo i tak bym nie skumał, za ciężkie klimaty jak dla mnie.
Ale zawsze ,,Za murem z Bonusem i Żuromem” Kumaci zrozumieją

Jennifer z Piździchowa

Tylko że Żurom chciał sprzedać, ale mu adwokat odradził.

­­­JA PIERDOLE CO TO ZA ANALFABETA PISAŁ XDDDDD

przyznał się do (KOGO? CZEGO? JEBANY IDIOTO) zarzucanych mu czynów, m.in. handlu narkotykami, ???wymuszeniom oraz rozbojom???

massivewp

Polskie napisy do BODIED – filmu produkcji Eminema o battle rapie już są dostępne!

https://youtu.be/kum4PlvQqtw

https://glamrap.pl/film-bodied-eminema-z-polskimi-napisami/

Don Wasyl ty kurwo

Twojej starej na piździe zrobiłem takie bodiet, że napisy zrobiły jej loda.

Odb

6ix 9ine o przestroga dla B Bun: „Sytuacji to wszystkich’a”

rasista

PEDOFIL 69
tylo bonus za murem i poeta popek chłopek
wypuścic wszystkich rdzennych amerykaninów pochodzenia afrykanskiego z wieznia napisał bym murzyn ale bede rasista wiadomo mowa nienawisci i przywieść ich do polszy wtedy RAP nabrałby flow prawdziwej gansterki życiowych tekstów i polskie piczki beda dogłebnie szczesliwe
free 69 PISsing YO POpo na jazwe pozdro 600 na rejonie

Popularne