Sprawdź nas też tutaj

News

Cezary Pazura opowiada jak poznał Peję i O.S.T.R.-a

„To był mój pierwszy kontakt z rapem”.

Opublikowany

 

Aktor Cezary Pazura kojarzy się nam z kultowymi filmami i serialami. Wiele lat temu wystąpił w jednym programie z Rychem Peją, a niedawno pojawił się także w klipie z O.S.T.R-em. Jak bardzo aktor jest zaznajomiony z polskim rapem?

Cezary Pazura w rozmowie z Boberem, który w tym roku nagrał dedykowany aktorowi singiel „Czarek” wspomina, że Peję poznał w programie Kuby Wojewódzkiego, w którym on i raper byli gośćmi.

Poznałem Peję, śledzę go zresztą na Instagramie. Dał mi swoją płytę i byłem nią zachwycony. Nawet jeden utwór chciałem wmontować do swojego filmu, ale potem muzykę skomponował jeden kompozytor i to by mi już nie pasowało. To był mój pierwszy kontakt z rapem. – mówi aktor w Magazynie Popkillera.

peja i pazura
Peja i Cezary Pazura w programie Kuby Wojewódzkiego, rok. 2006

Peja to niejedyny raper, z którym Pazura miał styczność. Aktor poznał się także z O.S.T.R.-em na planie klipu „Alcatraz”.

Przyjechałem na plan, on mi się przedstawił i powiedział, że jego mama mnie pozdrawia. I ja mówię czy znam mamę, a on, że tak, bo ona – Barbara Ostrowska – uczyła pana rytmiki w szkole filmowej. Przypomniałem sobie, że tego Ostrego pamiętam jako dziecko, z którym pani Basia czasami przychodziła do szkoły. – wspomina Pan Czarek.

Cezary Pazura ujawnił również, że jak poznał swoją obecną żonę, to ona słuchała tylko hip-hopu i było to dla niego wtedy olbrzymie odkrycie.

21 komentarzy
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
sajko glamrapu
1 rok temu

Kurde poczytalbym cos o polkach albo te smieszne komentarze, w ktorych slowa z tytulu sa poprzekrecane. Ja nie moge, jakie to smieszne!

Paweł
1 rok temu
Reply to  sajko glamrapu

też czekam na nowe wpisy o Polkach.to jest najlepsze.aż się uśmiecham szeroko i zapominam o groźnej minie i ulicznych przekleństwach co należy do mojego stałego repertuaru zachowań,jako gorliwego wyznawcy rapu,który opowiada o ciężkim życiu rapera,który jest bardzo niebezpieczny,twardy i bezwzględny,a nade wszystko zawsze prawdomówny i konsekwentny w działaniu.wszystkie zjadliwe komentarze deprecjonujące dokonania raperów wynikają wyłącznie z ograniczeń mentalnych i intelektualnych osób szkalujących te wspaniałe osoby,czyli z zawiści i głupoty

Ppppp
1 rok temu
Reply to  sajko glamrapu

Jebnij sie w łeb cymbale .

dj grazyna in da house
1 rok temu

wszystkie cweluchy poznaly sie u wojewodzkiego, tego pedofila i syna milicjanta

Czwarty w rapgrze
1 rok temu

Abstrahując od tego czyj to syn, to nie wiem jak możliwe że taki pizduś, ktory żenił bony pod Rotundą PKO w Warszawie w latach 80-tych stał się bożyszczem Grażynek, Julek i Oskarków.

Trystydycymyt
1 rok temu

„Dał mi swoją płytę i byłem nią zachwycony. Nawet jeden utwór chciałem wmontować do swojego filmu, ale potem muzykę skomponował jeden kompozytor i to by mi już nie pasowało”

By mu nie pasowało XDDD
No jebłem na posadzkę XD

Warszawiv
1 rok temu

No ten Latkowski dowodów nie pokazał, ale ubecki pomiot ponoć lubi kwaśne jabłka

Odb
1 rok temu

Cezary Pizdziora opowiada jak kąpał Yang Peję i T.Ę.P.Y.-a

Eftef
1 rok temu

Towarzystwo wzajemnej adoracji ,,smietanka ”nasza eeelita , 🙂 a tak szczerze to tylko pokazuje ze wszyscy oni sa kuzynami wujka romana , bo jednej matce , zwanej klamstwo

Pazury Cezara
1 rok temu

Tede nie wyruchałem ci panny ty flaku

Pissing Cock
1 rok temu

To jest dowód na to, że szmula musi być mądrą dziewczyną i mieć coś pod kopułą:

Cezary Pazura ujawnił również, że jak poznał swoją obecną żonę, to ona słuchała tylko hip-hopu i było to dla niego wtedy olbrzymie odkrycie.

Teraz oprócz hip-hopu słucha jeszcze piosenek z kabaretów!

Facio od krabów
1 rok temu

Wtedy nauczycielki to byli ubeki, więc ostr to ubek

LRP
1 rok temu

Czarek Pazura na propsie.

KAŁGAŁERKRUL
1 rok temu

JEDYNY CEZARY TO WOSIK CO ROBJYMY SOPJE LACHJE PO PRYCZKU PRZY TYM JAK ROBJE BITY CO MJ RZABSON CWEL PJERDOLONY ZA NIE PJENTAKA NAWET NIE ZUCI JEBAC KURWEEE

Tata żabsona
1 rok temu

Ostrego to pewnie poznał jak wychodził z Łódź Kaliska i ujrzał zarzyganego żula

Janek
1 rok temu

ciekawe, a co powiecie na ten materiał
https://www.youtube.com/watch?v=mdXyWl6ppMw

żENADA
1 rok temu

w wannie ?

MAJOR SUCHODOLSKI & FAZI
1 rok temu

ZESRALEM SIE I SMIERDZI

Sara
1 rok temu

zapraszam Panów w wolnej chwili na stronę – https://xcelebrytki.pl

żENADA
1 rok temu

rucham ci starą

żENADA
1 rok temu
Reply to  żENADA

Mam nowego jamnika od taty na swieta dostalem wiec znowu rucham

Popularne