Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Chada „Jesteś Legendą”

40 raperów i 20 producentów na pośmiertnej płycie Tomasza Chady.

Opublikowany

 

chada jesteś legendą okładka

Data premiery: 15.11.2019

Ponad 40 raperów, 20 czołowych producentów, ekskluzywne wydanie 2 CD i atrakcyjne bonusy – jeden z najbardziej wymagających projektów w historii Step Records już niebawem ujrzy światło dzienne! Przez ostatnie kilkanaście miesięcy opolska wytwórnia pracowała nad wyjątkowym albumem „Chada: Jesteś Legendą”. To dwupłytowa kompilacja, na której zarówno przedstawiciele starej jak i nowej szkoły w autorski sposób interpretują utwory śp. Tomka Chady.

Na limitowanym, numerowanym wydaniu albumu znajdzie się blisko 30 premierowych utworów nagranych przez reprezentantów polskiej sceny rapowej. Singlem otwierającym przedsprzedaż płyty jest swoisty hymny ulicy – utwór „Operacja Prawda” w wykonaniu Kaczego oraz Nizioła.

Szczegółowa tracklista oraz wszyscy goście z albumu będę ujawniani na bieżąco wraz z premierami kolejnych singli.

Producentami wykonawczymi albumu są bracia Jakub i Paweł Krok, przy nieocenionym wsparciu Dawida Szynola i całej ekipy Step Records. Za mix albumu odpowiedzialny jest Tony2000, a mastering to dzieło Marka Dulewicza. Okładkę oraz całą poligrafię przygotował Tomasz Bojar.

Preorder

Wydanie preorderowe zawiera wyjątkowe dodatki i bonusowe utwory, które nie będą dostępne w wersji standard. Są to m.in. wlepki i plakat. Cena albumu na Preorder.pl to 39,99 zł.

Tracklista

TBA

Utwory

TBA

Artykuły

  1. „Gdyby Marek Grechuta urodził się pięćdziesiąt lat później, śpiewałby jak Chada”
  2. Kaczy o śmierci Chady: „Ktoś mu pomógł”

Popularne