Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Chillwagon „Chillwagon”

Pierwszy wspólny album Borixona i spółki.

Opublikowany

 

chillwagon okładka
Przykładowa grafika

Data premiery: 06.12.2019

Latem 2018 roku na kanale wytwórni Borixona pojawił się utwór „Chillwagon”. W ten oto sposób dowiedzieliśmy się, że Borixon założył nową supergrupę, która składa się m.in. z topowych polskich raperów. Od samego początku zespół zyskał dużą popularność, a ich klipy wielomilionowe wyświetlenia. Chillwagon to dzisiaj Borixon, ReTo, Żabson, Kizo, ZetHa, Qry, Kooza i SecretRank.

Debiutancki album Chillwagonu to 10 utworów, które w większości znamy już przed premierą. Do każdego z nich powstał teledysk. Album ma się ukazać na mikołajki.

Fizyczne wydanie chillwagonu to cybernetyczna zabawka, która przeniesie Was do wirtualnej rzeczywistości. Jest to pierwszy w historii gadżet, wychodzący na przeciw zjawisku cyfryzacji muzyki. Za pośrednictwem tego wydawnictwa, chillwagon przedstawi swoje stanowisko na temat znaczenia i miejsca fizycznego nośnika w nowym świecie chmury. Za projekt tego nietuzinkowego wydania odpowiada Forinstudio, a większość ilustracji wyszła spod ręki Sebastiana Klawikowskiego.

– Jeżeli chodzi o zawartość muzyczną, tutaj również możecie spodziewać się zaskoczenia. Single opublikowane dotychczas były jedynie trailerami właściwych utworów, które w rozbudowanej formie (dodatkowe zwrotki oraz aranżacje muzyczne) znajdą się na oficjalnym, debiutanckim wydawnictwie chillwagonu. To nie są remixy, to zupełnie nowa jakość i bezprecedensowe wydarzenie w całym muzycznym świecie. W tym momencie nie odkrywamy wszystkich kart, ale nie spodziewajcie się po chillwagonie, że wyda album na tradycyjnym nośniku. To nie w naszym stylu. chillwagon to wolna i niedopowiedziana forma. Nasza płyta ma być tego odzwierciedleniem, ponieważ od początku nadajemy do Was z cyberprzyszłości.

Preorder

Borixon i spółka przygotowali dla fanów coś wyjątkowego. „Chillwagon” jest limitowanym do 15 tysięcy sztuk złotym dropboxem. Kiedy okazało się, że to limitowany album, wiadomo było, że jego cena nie będzie zbyt niska. Na stronie chillwagonchillwagon.com album kosztuje 130 zł.

– Drop skierowany jest do naszych najwierniejszych fanów i nigdy nie będzie dotłoczony. Jego cena to 130 złotych + wysyłka. W jednym zamówieniu będziecie mogli wydropić max 2 produkty. To nie są tanie rzeczy, ale spektakularność i jakość wykonania tego gadżetu powinna wynagrodzić Wam poniesione koszta.

Tracklista

 1. Chillwagon
 2. Flaga
 3. Kwit
 4. Stukupuku
 5. Rower
 6. Góra trupów
 7. @
 8. Wowowo remix
 9. Jolka
 10. Tęczowy music box

Utwory

 1. Chillwagon – „@”
 2. Chillwagon – „Góra trupów”
 3. Chillwagon – „Rower”
 4. Chillwagon – „Stukupuku”
 5. Chillwagon – „Kwit”
 6. Chillwagon – „Flaga”
 7. Borixon, Zetha, ReTo – „Chillwagon”
 8. Chillwagon – „Jolka”
 9. Chillwagon – „Wowowo”

Artykuły

 1. Kali nie jest w Chillwagonie. Raper komentuje wpis Borixona
 2. Starcie Chillwagonu z ochroną – organizatorzy dementują plotki

Popularne