Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Chivas zastanawia się: „Kupić jej gaz czy torebkę”?

Raper zapowiada nową płytę, która wyda wytwórnia Szpaka.

Opublikowany

 

chivas

Raper powraca z kolejną dającą do myślenia opowieścią o zawiłościach uczuć między dwojgiem ludzi. Utwór zapowiada nowy album Chivasa „Młody say10”.

Chivas nie zatrzymuje się i po doskonale przyjętych singlach „Narcyz”, „Anyżowe żelki” i „To ostatni raz gdy jadę nad Bałtyk” dostarcza kolejny hitowy numer – i kolejną życiową historię. Singiel o przewrotnym tytule „Kupić jej gaz czy torebkę?” potwierdza, że na polskiej rap scenie nikt nie potrafi mówić o zawiłościach uczuć i relacji międzyludzkich tak jak Chivas.

Tym razem artysta opowiada o związku, który już się zakończył… A może jeszcze nie? Czy chodziło w nim o miłość, czy tylko o seks i pieniądze? Czy w relacjach należy kierować się uczuciami, czy cynicznym realizmem? Czy słuszna jest konstatacja: „Radości nie da się kupić, to mogę kupić ci płaszcz”?Wyprodukowany przez samego Chivasa singiel jest zapowiedzią jego drugiego solowego albumu, zatytułowanego „młody say10”. Album ukaże się już 22 września 2022 w labelu GUGU.8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
fff
15 dni temu

Jest się czym chwalić. Ludzie z klasą i pieniądzmi takimi rzeczami się nie chwalą, tylko plebs nuworyszowski.

JAJORODNY TERMINATOR TRZECIEJ DEGENERACJI
15 dni temu

Żałosny beciak i kukold. Kobietom się nic nie kupuje, lecz sprzedaje lepy na łeb za słabe gotowanie, sprzątanie i ruchanie.

XDDD
15 dni temu

Wygląda jakby sobie miał kupić torebkę.

fff
15 dni temu
Reply to  XDDD

Oni takie noszą takie te na pasku. Cfele.

Codeina
15 dni temu

Chivas Regal czy HIV-as? Gunvo tak czy owak

pacino aldente
14 dni temu

Totalne gowno psa

Lamia (gr. Λάμια) – potwór o kobiecej postaci
15 dni temu

Faceta stworzył bóg na swoje podobieństwo, kobietę stworzył potem z faceta, ŻEBY BYŁA MU POSŁUSZNA. Był wcześniej przypadek Lilith znany z apokryfów, ale to była wredna su.ka, więc bóg z facetem ją wyj.ebali z Edenu i stworzyli Ewę, żeby już baby nie fikały.

Popularne