Sprawdź nas też tutaj

News

Chris Carson o raperach z Youtube’a

„Jeszcze żaden nie zrobił na mnie wrażenia”.

Opublikowany

 

Chris Carson

Chris Carson to jeden z najbardziej uzdolnionych polskich producentów, który współpracuje nie tylko z naszymi rodzimymi raperami. W grudniu muzyk ujawnił, że rozpoczął długotrwałą współpracę z francuskim raperem PLK. Tymczasem w jednym z wywiadów producent wypowiedział się na temat popularnego w ostatnim czasie zjawiska raperów – Youtuberów.

„Wymagam tylko dobrego rapu”

Chris Carson przyznał, że tzw. raperzy z Youtube’a zdobyli publikę w inny sposób niż przez muzyką, ale dla niego liczy się tylko to, czy robią dobry rap. – Na pewno brnięcie w muzykę dla nich jest czymś opłacalnym, ponieważ to dodatkowy kontent na ich kanały. Natomiast jeszcze się nie pojawił YouTuber, który zrobił na mnie wrażenie jako raper – mówi Carson w rozmowie z rappolski.pl. – Oczywiście taki może zaistnieć i nie będzie to żadnym problemem. Jedyne czego wymagam jako słuchacz od kogokolwiek kto rapuje, to dobry rap – dodaje.

 
17 komentarzy

17
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
wychechłana łysa glaca

a pieluch? przecież to czynny jutuber…

Daf

PALUCH jest teraz jutuberkiem, ale jak robił sushi niedaleko rynku to nie wrzucał tego do sieci i wedle tego prawa on ma prawo być dziś raperem z tymi szlachetnymi korzeniami…

TYGA BONZO

Nie to co paluch! Zawsze na poziomie !

ProfesorNauk

W ciągu dwóch dni już drugi post o tym cycu. Ktoś tu chyba ładnie posmarował za promocję. I na pewno nie była to tym razem stara kukona.

Lech Roch Pawlak

Carson, to jeden z najlepszych polskich beatmakerów, a może nawet najlepszy, kwestia gustu. Jego twórczość jest bardzo oryginalna w porównaniu do podpierdalaczy bitów takich jak, michau graczyk czy inne kubi co w dupe lubi.

ADAM MAŁYSZ

Skacze

Skacze

na sracze

Adam Magik

Lecę bo chce

erdewu

kolejny pajac nie mający nic do powiedzenia
a PLK we francji to wack jakich mało

Wiktir

Glam rap kłamie

Odb

Youtube Chris o carsona z raperach

BEKA JAK SKURWYSYN

Jak się nie ma nic do powiedzenia to się pierdoli co popadnie żeby zaistnieć w mediach

Waski

Gibbs bije cię na głowę

00:12 i 17

00:21 7

Jeremy Clarkson

Taki znany ze nikt o nim nie słyszał… W dupie mam czyjeś zdanie i każdy powinien mieć to w dupie… Powinno się słuchać tego co się lubi, a nie słuchać kogoś, bo ktos tak powiedział. Wszystko jest zależne od ludzi, bo gdyby nie ludzie to i takie Clarkson czy jak mu tam by nie zaistniał gdyż najprawdopodobniej, by miał dosyć robienia czegoś za frajer… Jeśli taki cwaniak to sprawdzę jego bity i zapewne powiem to samo. Na 100 bitów znajdę jeden według mnie spoko i powiem, że jego twórczość nie powala… A ja np. Taki jestem, że wśród raperow czy wśród innych gatunków muzycznych znajdę spośród wszystkich kawałków tylko jeden który według mnie brzmi naprawdę fajnie… I co? Mam powiedzieć, że reszta twórczości to dno? Ludzie słuchajcie co wam się podoba i w sieci róbcie co wam się podoba (oczywiście bez skrajnych emocjy czy zachować… Nie niszcz ie kogoś tylko dlatego, że wasz ulubiony raper nie trawi tego drugiego). Nikt was za to nie rozlicza, bo nikt od Was nic nie wymaga… Chyba, że to Wasza praca to chociaż bądźcie objektywni

Kam

Pierwsza go o to zapytałam zapraszam na rappolski.pl

Kam

Pierwsza go o to zapytałam… Zapraszam do czytania bloga tam wszystko jest rappolski.pl

Popularne