Sprawdź nas też tutaj

News

Chris Carson: „Polski rap budzi spore zainteresowanie poza granicami kraju”

Producent ujawnił także, z kim mu się najlepiej współpracowało i z kim chciałby się spotkać w studiu.

Opublikowany

 

Chris Carson

W jednym z ostatnich wywiadów Chris Carson opowiedział o sobie, o raperach, z którymi mu się najlepiej współpracowało, z kim chciałby nawiązać nowy kontakt muzyczny, a także jak widzi przyszłość polskiego rapu.

„Nie martwię się o przyszłość polskiego rapu”

Producent, który na stałe mieszka w Belgii uważa, że polski rap idzie w dobrym kierunku. – Nie martwię się o przyszłość polskiego rapu. Myślę nawet, że wzbudzi spore zainteresowanie poza granicami kraju. Prawda jest taka, że powstają u nas bardzo jakościowe rzeczy. To polski słuchacz będzie wiecznym problemem – mówi Carson w rozmowie z polskirap.pl.

Świadomy swoich możliwości

Chris Carson przyznał m.in., że uważa się za osobę świadomą swoich wszystkich możliwości i to nie tylko w muzyce. – Staram się być wyrozumiały i podchodzić obiektywnie do oceny czegokolwiek. Pozwalam emocjom ingerować w moje spontaniczne decyzje i zwykle wychodzi mi to na dobre. Czasem jednak bywam nerwowy i pracuję nad tym. Na szczęście już znacznie rzadziej podejmuję decyzje w nerwach. Staram się żyć miłością, bo daje mi ona najwięcej sił do wszystkiego. Tak uważam – wyjaśnia.

Producent stwierdził również, że do tej pory najlepiej współpracowało mu się z Paluchem. – Stworzyliśmy razem sporą ilość numerów i była to zawsze świetna współpraca. Przy pracy z Paluchem zdobyłem zdecydowanie najwięcej doświadczenia przy produkcji muzycznej. Jest to również dobry przyjaciel więc bez namysłu, to z nim najlepiej mi się współpracuje – mówi.

Carson ujawnił też, że chętnie nawiązałby współpracę z Big Seanem oraz Booba z Francji, który pojawił się gościnnie na jego bicie u Alonzo.

 
19 komentarzy

19
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Lil Pee

Wracam po operacji pomniejszenia dziurki w dupie bo mi zwieracz nie trzymał. Ale źle się z tym czuję. Gdzie moi kumple od walenia w anus?

cydży

Jestem, moja dupa stoi otworem przed toba, ale czy ty uzyczysz mi prolapsa do wylizania i zruchania. Przeciez nie bede walil pod Chrisa Carsona.

Chłopak który $am $ię wychował [gdański boowka(R)]

Dałnie, prolaps znaczy że jakiś organ wypadł ze swojego położenia

cydży

no wlasnie i ten organ czyli odbyt chetnie wylizuje jak wypada z dziury na 10-15 cm a potem zasadzam moja 23-kę. Także LilPee robil prolapsa perfekt, teraz po zabiegu to chuj wi.

Borykson

Artur Szpilka, powiedz komu waliłeś konia na kadrze za małolata, powiedz bo sie wszyscy pytaja i jak nie odpowiesz to ci nikt reki nie poda

P.M

”Myślę nawet, że wzbudzi spore zainteresowanie poza granicami kraju”
Zapomniał wspomnieć, że chodzi o Polonię.

erdewu

o czym cwel bredzi?jaki rap?w Polsce od dekady nie ma żadnego rapu – jest tylko zawodzenie cweli i wypociny tępaków spod monopolowego

Ghrtg

Mes Wioska przeklętych weź od SB będą reklamy znowu

­­­DOKTOR LUBICZ WYPICZ

zainteresowanie pedałów

Kremówkowy ruchacz z wadowic

Kto ruchał małe dzieci? No kto? No kto?

Wonsz Boa

JA Nie

ProfesorNauk

Okej. Może jestem trochę do tyłu z nowymi łakami na scenie ale zupełnie serio. Kto to kurwa jest i jakim prawem pierdoli publicznie takie kocopoły?? Przecież przyszłość polskiego rapu to nieunikniona transformacja w pedaliade i pop.

Odb

Spore Rap:” Carson granicami budzi kraju zainteresowanie Chris polski poza”

Karol

Zachęcam do przesłuchania piosenki rapera z podziemie o pseoudonimie Young Blit…chłopak robi fajną muzykę i warto go wspomóc.Zresztą sami o tym zadecydujcie ale ja uważam że odwala on fajną robotę.A oto jego najnowszy kawałek: https://www.youtube.com/watch?v=2gDdhfx9Uxk

nałożnica grzebalucha

Fakt, kołki rapują po polsku, ale rap w Polsce nie powstał, więc nie ma czegoś takiego jak „polski rap”, impotencie umysłowy.

ObrońcaPokornych

Chyba Cie pojebało, wywodzimy się od afrykańskich małp więc wszyscy jesteśmy Afrykańcami pojebie?

nałożnica grzebalucha

Od jakich małp? Teoria Darwina czy kogoś innego to ściema, małpiszonie.

xdg

Zauważ, że podział na państwa i narodowości powstał POTEM.
Wszyscy są z jednego źródła, a podział na państwa czy korporacje to oznaczenie trefy wpływów i nic więcej.

ObrońcaPokornych

Tak samo jest z rapem ryju, jest podział umowny ale to nadal podział. Polaki rap to najwspanialasza rzecz zesłana nam.

Popularne