Sprawdź nas też tutaj

News

Cira wystąpił w „Uwadze!” TVN-u

Raper ma ogromne problemy przez zgubione dokumenty.

Opublikowany

 

Na początku maja Cira postanowił nagłośnić problem, z którym zmaga się od dwóch lat. Raper zgubił w 2016 roku portfel z dokumentami. Wtedy też zaczęły się jego ogromne problemy, bo ktoś posłużył się jego dowodem osobistym w co najmniej 25 instytucjach: w bankach, u operatorów telefonii komórkowej i w parabankach. – Trwają postępowania sądowe wobec mojej osoby. W jednych jestem oskarżonym, w innych poszkodowanym. Dzień w dzień dzwonią do mnie z banków i parabanków. Przestałem odbierać obce numery. Boję się zaglądać do skrzynki na listy. Nienawidzę podwójnego dźwięku domofonu, bo wiem, że to listonosz niesie mi kolejną kopertę pełną bezradności, irytacji i strachu. Mam kłopoty ze snem i z żołądkiem. Byłem u psychiatry, bo noce z natrętnymi myślami i pokutowaniem za coś czego nigdy nie zrobiłem zaczęły mnie przerastać – informował kilka tygodni temu raper.

Występ w „Uwadze!”

Po tej informacji media zaczęły się odzywać do Ciry i cała sprawa została mocno nagłośniona. Teraz raper pojawił się także w programie „Uwaga!” TVN-u, w którym opowiada jak ktoś zaciągnął na jego konto mnóstwo pożyczek. – Najgorsze w tej całej sytuacji jest to, że te pieniądze wciąż się kumulują. Mam czasem wrażenie, że jestem w jakiejś kuli śniegowej, która się toczy i nie może się zatrzymać. Wiem, że takich osób jest znacznie więcej. Może ktoś wyżej postawiony, że to jest poważny problem i należy coś z tym zrobić – mówi Cira w programie.

Siła mediów

Po nagłośnieniu sprawy białostockiemu raperowi łatwiej teraz walczyć z kredytami, które ktoś na niego zaciągnął. – Ogromne dzięki wszystkim, którzy przyczynili się do ruszenia z miejsca moich (NIE MOICH!) spraw kredytowych. Niektóre firmy stały się bardziej uprzejme, inne nagle przestały wydzwaniać. Wszyscy nagle chcą iść na ugodę – taka siła mediów. Odzyskałem część kasy, jest ciut spokojniej, ale jeszcze długa droga przede mną – poinformował raper. – Po całym zamieszaniu odezwało się do mnie wiele osób z podobnym problemem nieswoich pożyczek. Proszą o poradę, przesyłają wsparcie, gratulują zrobienia szumu. Nie chciałem wchodzić do tej rzeki, ale nie miałem wyboru. Niszczyli mnie, więc musiałem zrobić szum. Wy, którzy tkwicie w podobnym bagnie, też się ujawnijcie, oznaczcie się pod postem, wyrzućcie swoje frustracje… im więcej osób się postawi, tym lepiej – dodał.Poniżej udział Ciry w programie TVN-u.4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
jorgen
4 lat temu

a rapuje o millionach hehe

Raficos
4 lat temu

to ci nie pomoze mordo, ale napij sie herby

MIRAS X
4 lat temu
Multi bije Zbuka
4 lat temu

Popularne