Sprawdź nas też tutaj

News

Co porabia Nullo z Trzeciego Wymiaru? „Sam sobie jestem wydawcą”

Płyta „Zabójcza Królowa” jest już gotowa.

Opublikowany

 

Konflikt między reprezentantami Trzeciego Wymiaru spowodował zawieszenie działalności grupy, a poszczególni członkowie zajęli się karierami solowymi. Najbliżej do wydania nowej płyty jest Nullizmatyk, który krążek „Zabójcza Królowa” promuje trzema singlami.

Nullo: Płyta „Zabójcza Królowa” jest gotowa

Można powiedzieć, że płyta jest gotowa. Brakuje mi tylko ostatecznego masteru, który będzie mi robiła ciekawa osoba, więc myślę, że fajnie doszlifuje to, żeby to brzmiało. – mówił Nullo na gali Popkillery 2021. – Sam sobie jestem wydawcą, więc teraz została ta druga strona, ciemna strona mocy, żeby to dobrze wydać. – dodał.

Jak Nullo radzi sobie w nowej roli, jako wydawca?Prowadziliśmy kiedyś Labirynt, więc jestem w tym doświadczony. Będąc w wytwórni jest to super wygodne, a tutaj możesz mieć pretensje tak naprawdę do samego siebie. Jestem odpowiedzialny za teledyski, budżet, za wszystko. – komentuje raper.

Nullo & Pih & LUC

Jeszcze w czerwcu ma się ukazać wspólny numer Nullizmatyka, Piha i LUC-a.Ludzie mówią, że to dość nietypowe połączenie styli na jednym bicie. Ponoć premiera już w czerwcu. Podobno klip się już składa. Może być tak, że nagraliśmy bardzo dobry numer. Ale na pewno Panowie dobrze było się spotkać. – poinformował Nullo.

nullizmatyk pih i luc

28 komentarzy
28 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Zakolak Alfa
1 rok temu

Jestem lysym stukilowym zakolakiem z mordą pańszczyźnianego chłopa, staram sie ubierac jak czlowiek ale czasem po prostu mam na sobie biale adidasy, jeansy i biala polowke. Jak siedze w pociagu czy tramwaju i jak wchodzi jakas lewicujaca alternatywka, chocby caly wagon byl zajebany a miejsce kolo mnie wolne, to nie siadzie. Ba prędzej, siądzie koło śmierdzącego żula niż kolo mnie.

Co z tego, ze pewnie myje sie czesciej niz ona, zarabiam wiecej niz ona, mam zapewne lepsze wyksztalcenie niz ona, wiecej obycia niz on; dla niej jestem po prostu lysym, upasionym skurwysynynem xD

To tyle jesli chodzi o tolerancje.

EKIPATONOSI VICZAN ORK
1 rok temu
Reply to  Zakolak Alfa

to idz pan kurwy i tam siedź

Can
1 rok temu
Reply to  Zakolak Alfa

Żurom to ty?

Pan Kanibal
1 rok temu
Reply to  Zakolak Alfa

Z mojego punktu widzenia zakolaki to dorodne kąski. Jedząc mięsiwo zawsze obiera się z pierza, sierści, włosów. Im mniej włosów, tym mniej roboty. A do tego skalpować łatwiej. Dlatego zakolaki zawsze na propsie!

Zakolak Alfa
1 rok temu
Reply to  Pan Kanibal

Panowie luz ja tak tylko odlatywałem w komentarzu. Nie gardza mna ludzie ale czasem widze ze patrza na mnie nieufnie zreszta nie wazne.

Nie chce juz byc hejterem, nie chce juz wypisywac pierdol w internecie.

Pozdrawiam z mieszkania czyli chaty.

Odb
1 rok temu

Jak zabawia się Hujjo z Trzeciego Analu? „Sam sobie walę konia”

Rydzyk flak THS
1 rok temu

Mam serio pytanie. Jak myślicie ile te pedały z Polskiej rap gry mają hajsu na koncie? Poważnie pytam. Czytałem że Booba z Francji 20 latach ma ponad 300 milionów euro. A Pejowiec po 30 latach ile kurwa 20 tysięcy?

Ordynarny chuj złamany
1 rok temu

Taaaa 300 milionów ma ale do oddania swojemu szefowi czyli mi beju

EKIPATONOSI & WERSOW INC.
1 rok temu

JAKI MODEL TELEFONU MA PIH? U NAS NAWET MINI MAJK MA OPHONE 13 XL HAHAHA

Axel Rosenberg
1 rok temu

a jaki moze miec ja sie nie ma portfela
Portfela nigdy nie miałem i już go nie kupię – PIH

Axel Rosenberg
1 rok temu

LUC jak sie czujez wspolpracujac z osoba ktora rapowala o zrzucaniu dzieci z dachu?

YO..
1 rok temu

20:04 29

Płyta „Zabójcza Królowa” jest już gotowa.

Opublikowany 2 godziny temu 3 czerwca 2021

Prop&Testo
1 rok temu

RYCHU PEJSKI Z ALPAKOM ZAPIERDALA PRZEZ WICHURE!

Pedał
1 rok temu

Co ten rudy pedałokuc ma za filtr do odkurzacza na kufie?

Karino Corps
1 rok temu

Wskazówka na detektorze normalności wychyliła się do poziomu red. Było jasne, że wśród załogi jest intruz. Niemniej nikt nowy od 10 lat do załogi się nie dołączył, skąd więc ten alarm?! Znamy się tu wszyscy jak łyse konie i niemożliwe jest żeby przez tyle lat któryś z nas udawał człowieka, będąc botem. A jednak, któryś z nas udawał; darł mordę na meczach, gwizdał na widok zgrabnych dup, a wewnątrz był pustakiem wydrążonym z jakichkolwiek emocji.

Detektor normalności oparty jest na sztucznej inteligencji. Zbiera informacje o sposobie poruszania się, wypowiadania się, rozpoznaje najmniejsze zmiany akcentu, czy ruchu gałek ocznych. Nie wszystkie różnice są jednak dla niego istotne; niektóre ignoruje, jakby w ogóle nie istniały a inne… cóż, nikt tak naprawdę nie wie jak działa detektor normalności. Pewne jest jedynie to, że jak cię wyizoluje z tłumu, to zapomnij o życiu, jakie wiodłeś do tej pory. Jeśli zostaniesz oflagowany przez detektor, ludzie będą cię unikać, a w skrajnych przypadkach wyładowywać na tobie swoje frustracje. Skąd tak naprawdę wiemy, że detektor działa poprawnie? Nie wiemy tego, ale wierzymy, że tak jest i dlatego jeden z nas wkrótce zostanie oflagowany i będziemy go traktować jak obcego cwela.

Q: Na skali normalności, jak byś określił swoją działalność w internecie?
A: 10 – perfekcyjna normalność :))) A teraz wybacz redaktorku, ale muszę wysłać Alicji walizkę kwantów, żeby nie czuła się samotna.

Popularne