Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Co się działo z Hodakiem przez 2 lata? Powrót zawodnika Def Jamu

„Wybaczcie, że musieliście czekać dłuższą chwilę niż zakładałem”.

Opublikowany

 

hodak
fot. materiały prasowe

Fani Hodaka od wielu miesięcy nie mogli się doprosić o powrót rapera, który po wydaniu w 2021 roku wraz z 2K albumu Moody Tapes, Volume 1 jedynie okazjonalnie udzielał się na różnych projektach. Ostatnim i jedynym wydawnictwem artysty w zeszłym roku był singiel Online nagrany we współpracy z Kukonem.

27 lat Hodaka

Nadszedł jednak dzień dzisiejszy, i o północy bez większych zapowiedzi na platformach streamingowych pojawił się utwór 4 marca. Tytuł jest też datą urodzin Hodaka, który premierą wchodzi w 27. rok życia, o czym sam opowiedział w poście dodanym na Instagrama:

– Cześć! Przez ostatnie dwa lata dostawałem od Was mnóstwo pytań odnośnie nowego materiału – to bardzo miłe, że czekaliście. Dziś, symbolicznie w przeddzień moich urodzin, wracamy z przedsmakiem kolejnych dwóch wydawnictw. Co to będzie? Kiedy to będzie? Jak się będzie nazywało? Czy będą skarpetki w pre-orderze? Wszystko to już wiem, ale niestety nie zdradzę Wam tego od tak. Bo po co psuć sobie zabawę, prawda? Wybaczcie, że musieliście czekać dłuższą chwilę niż zakładałem, lecz do tego co niebawem zaprezentujemy, naprawdę musiałem dorosnąć i spotkać w międzyczasie odpowiednich ludzi na swojej drodze. Wszystko dzieje się po coś – pamiętajcie o tym! No a z okazji zbliżających się moich urodzin, chciałbym życzyć Wam cierpliwości i życzliwości. No i zdrówka przede wszystkim, do usłyszenia wkrótce! Łukasz ps. zapomniałem usunąć wszystkie zdjęcia z instagrama ale mam nadzieje, że komunikat jest czytelny.Dwa projekty Hodaka

Utwór jest też zapowiedzią dwóch nadchodzących projektów Hodaka, przy których podobnie jak przy dzisiejszej premierze dalej współpracuje z producentem 2K. Dodatkowo przy utworze od strony muzycznej rapera wspomogli Miroff, Marek Piotrowski (Sistars, Łąki Łan, Tworzywo Sztuczne), Bartek Królik odpowiedzialny za bas (Sistars, Łąki Łan, Sokół/Pono) i Alicja Szemplińska, piosenkarka i zwyciężczyni trzech programów typu talent show: Hit, Hit, Hurra!, The Voice of Poland oraz Szansa na sukces. Eurowizja 2020.

 


3 komentarze
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Claus von Staufenberg
25 dni temu

Niezle brickenstocki. Ogolnie to myslalem sze to anal shaft.

Adolf H
25 dni temu

Dobry na mydło. A te pejsy to takie jakieś, no nie wiem…

Błękit Policyjnych Lamp
24 dni temu

Panie Hodak, nie przejmuj się Pan tymi hejterami, rób Pan swoje.

Popularne